Planer do druku - listopad 2017

Planer do druku – listopad 2017

Planer do druku na listopad 2017 do pobrania za darmo. Pobierz miesięczny planer z miejscem na ważne notatki, listą zadań do wydrukowania!

Trochę nie dowierzam, że publikuję dla Was listopadowy planer. To już? Kiedy ten rok praktycznie tak szybko minął. Niedługo 3 urodziny mojego syna, święta i nowy rok. A później już tylko wyczekiwanie na wiosnę i pierwsze kwiaty w ogrodzie. Nigdy nie myślałam, że tak wkręcę się w ogrodowe szaleństwo, ale po wielu godzinach spędzanych przy komputerze grzebanie w ziemi to całkiem fajny relaks. Uwielbiam obserwować jak to wszystko rośnie i zmienia się z dnia na dzień. Teraz kiedy w ogrodzie już praktycznie wszystko zrobione mogę nadrobić książkowe zaległości. W listopadzie pojawi się również na blogu kalendarz na rok 2018, a dziś mam dla Ciebie kolejną wersję mojego miesięcznego darmowego planera. Dopytujecie mnie o niego coraz wcześniej, więc już teraz mam dla Ciebie wersję na kolejny miesiąc: listopad 2017.

Planer do druku – listopad 2017

Listopadowy planer poleca się co domowej miesięcznej organizacji. Zapewno przyda się mocno, bo listopad to miesiąc w którym planujemy już powoli świąteczne przygotowania. Jak co miesiąc znajdziecie w nim miejsce na rachunki i wydatki, nie zapomnij i zadbaj o siebie. Nie mogło również zabraknąć Waszej ulubionej listy zadań. Planer na listopad możesz również pobrać w wersji czarno-białej. A jaki kolor przygotować dla Ciebie na kolejny miesiąc? Czekam na Wasze propozycje w komentarzach!

Planer do druku - listopad 2017

Planer do druku - listopad 2017

Planer do druku – listopad 2017

» Pobierz i wydrukuj «


Miłego dnia!

Klaudia

o Autorze

Klaudia

Mama 3-letniego przedszkolaka. Mama grafik. Lubię ładne rzeczy i dobry design.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Logo Header Menu