Pomysły na prezent DIY dla mamy – Zrób to sam!

Prezent dla mamy DIY, czyli zrób to sam na Dzień Matki! Pomysły i inspiracje na prezenty DIY dla mamy, które zrobisz sam na Dzień Matki!

Prezent dla mamy DIY, czyli zrób to sam na Dzień Matki!

Zbliża się Dzień Matki, a Ty nie masz pomysłu na prezent dla mamy? Nie martw się mam dla Ciebie dużo różnych pomysłów na prezenty, które możesz zrobić samodzielnie. Wystarczy kartka papieru i rzeczy, które masz w domu po ręką.

Prezent DIY dla mamy zrobiony własnoręcznie przez dziecko to coś co każda mama lubi najbardziej. Nie ma nic bardziej rozczulającego niż prezent czy rysunek, które dziecko zrobi samo dla mamy! My mamy lubimy takie prezenty najbardziej. Ty też możesz przygotować samodzielnie prezent dla mamy. Jeśli nie masz pomysłu to przychodzę z pomocą, bo mam dla Ciebie kilkanaście pomysłów na prezenty dla mamy. Mam nadzieję, że znajdziesz wśród nich coś fajnego dla Twojej mamy!

Prezent DIY na Dzień Matki!

Znajdziecie wśród nich proste prezenty, które możecie wydrukować i wręczyć dziadkom, ale też takie, które możecie zrobić po swojemu i spersonalizować. Są wśród nich propozycje dla młodszych i nieco starszych dzieci, dla wnuków w każdym wieku, nawet tych dorosłych. Sama nie byłam świadoma, że na moim blogu jest tyle fajnych pomysłów na różne papierowe kwiatki i laurki. Fajnie je zebrać w takim zestawieniu!

Pomysły na prezent DIY dla mamy:

 • Papierowe kwiatki w wazonie
 • Laurka dla mamy w formie książeczki
 • Papierowe tulipany dla mamy
 • Lapbook dla mamy
 • Laurka dla mamy z balonowymi sercami
 • Herbatka dla mamy
 • Kwiatki z pomponów
 • Plakaty dla mamy
 • Laurka z sercem
 • Kwiatki malowane widelcem
 • Kupony dla mamy
 • Kolorowanka dla mamy

Zrób prezent DIY dla mamy:

Poniżej znajdziesz pomysły na szybkie prezenty DIY, które możesz zrobić dla mamy własnoręcznie.

1. Papierowe kwiatki w wazonie

Papierowe kwiatki w wazonie to świetny pomysł na prezent dla mamy DIY. Pobierz i wydrukuj darmowy szablon i zrób wyjątkowe kwiatki dla mamy, które są pamiątka na wiele dni,a nawet lat, bo nigdy nie przekwitają! Pobierz darmowy szablon

2. Laurka dla mamy w formie książeczki

Wyjątkowa laurka dla mamy w formie książeczki. Znajdziesz na niej 8 kolorowanek, które możesz dowolnie pokolorować i uzupełnić tworząc niepowtarzalny prezent dla mamy. Pobierz i wydrukuj laurkę dla mamy do druku.

3. Papierowe tulipany dla mamy

Wyjątkowe tulipany dla mamy. Do zrobienia ich wystarczy kartka papieru, nożyczki, klej i patyczek od szaszłyka. Pobierz i wydrukuj darmowy szablon i zrób wyjątkowy prezent dla mamy z okazji Dnia Matki.

4. Lapbook dla mamy

Lapboook dla mamy to wyjątkowy prezent, który można dowolnie skomponować, ozdobić i spersonalizować. To świetny pomysł na prezent z okazji Dnia Matki. Pobierz lapbook dla mamy!

5. Laurka dla mamy z balonowymi sercami

Laurka dla mamy z napisem Kocham Cię i bukietem balonów w kształcie serc to świetny prezent diy, który możesz zrobić własnoręcznie na Dzień Matki. Pobierz i wydrukuj darmowy szablon.

6. Herbatka dla mamy

Twoja mama lubi herbatę? Mam dla Ciebie wyjątkowy imbryczek z herbatką dla mamy. Imbryczek możesz postawić i włożyć do niego herbatkę dla mamy. Pobierz szablon i zrób imbryczek dla mamy.

7. Kwiatki z pomponów

Z kolorowych pomponów możesz zrobić wyjątkowe kwiatki na Dzień Matki. Zobacz jak łatwo możesz zrobić kwiatki z kolorowych pomponików dla swojej mamy. Sprawdź wpis!

8. Plakaty dla mamy

Pobierz i wydrukuj wyjątkowe darmowe plakaty dla mamy, które możesz wydrukować, włożyć do ramki i wręczyć mamie z okazji jej święta!

9. Laurka z sercem

Laurka z sercem malowana odciskami palców to świetny pomysł na prezent nie tylko na Walentynki, ale również z okazji Dnia Matki. Zobacz łatwo jak ją zrobić!

10. Kwiatki malowane widelcem

Stwórz dla mamy wyjątkową laurkę z kwiatkami malowanymi widelcami. Zrób własnoręcznie prezent dla mamy. Wykorzystaj pomysł na kwiatki malowane widelcem i stwórz z nich laurkę dla mamy. Zobacz jak ją zrobić!

11. Kupony dla mamy

Kupony dla mamy to świetny pomysł na prezent dla mamy. Dziecko może ozdobić i pokolorować kopertę i umieścić w niej kupony dla mamy. Pobierz kupony dla mamy do druku!

12. Kolorowanka dla mamy w formie książki

Dzieli uwielbiają kolorowanki, a mamy uwielbiają oglądać rysunki swoich dzieci. Kolorowanka dla mamy to świetny pomysł na prezent z okazji Dnia Matki. Pobierz kolorowankę dla mamy do druku!

13. Obrotowa kolorowanka dla mamy

Kolorowanka dla mamy w formie obrotowego koło z ukrytymi elementami – życzeniami dla mamy. Zaskocz mamę wyjątkową kolorowanką. Pobierz obrotową kolorowankę dla mamy.

Miłego dnia!

Klaudia

Pomocny tekst?
Polub go lub poleć innym!

Daj znać co o nim myślisz. Dodaj poniżej swój komentarz.
Dziękuję! ♥

Bądź na bieżąco!

 • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
 • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Książki kartonowe dla dzieci – przegląd 16 nowości
Pomysły na prezent DIY dla mamy – Zrób to sam!