Dzień Kredki – Karty pracy do druku

Karty pracy na Dzień Kredki. Pobierz i wydrukuj karty pracy na Dzień Kredki, a także wyjątkowe medale, opaskę i dyplom z kredkami!

Dzień Kredki – Karty pracy do druku

Dzień Kredki to święto nietypowe obchodzone 22 listopada.To jedno z popularniejszych Świąt Nietypowych w przedszkolu. Nic dziwnego, bo dzieci uwielbiają kredki. To często one są dla nich pierwszym pomysłem na kreatywną zabawę. Kredki są również fajnym pomysłem na zajęcia z dziećmi!

Z okazji święta kredek przygotowałam dla Was kreatywny zestaw, w którym znajdziecie karty pracy z motywem kredek, medale z okazji Dnia Kredki, dyplom z okazji Dnia Kredki i opaskę.

Karty pracy na Dzień Kredki!

Zestaw zawiera 10 różnych kart pracy z motywem kredek. Znajdziesz w nim zadania, które uczą liczenia, logicznego myślenia i kolorów. Nie zabrakło również wyklejanek z kolorowymi kredkami. W zestawie znajdziesz również 2 czarno-białe kolorowanki, które mogą być świetnym szablonem do kredkowych prac plastycznych.

Oprócz kart pracy mam dla Was wyjątkowe medale. Możesz je wydrukować w wersji kolorowej lub w formie kolorowanki. Medale to nie wszystko! Stworzyłam również dla Was wyjątkowe opaski na głowę (również w wersji kolorowej i do pokolorowania), a także dyplom z kolorowymi kredkami!

W zestawie na Dzień Kredki znajdziesz:

  • 10 kart pracy z zadaniami,
  • 2 kolorowanki,
  • 2 medale na Dzień Kredki (kolorowe i do pokolorowania),
  • 2 opaski na Dzień Kredki (kolorowe i do pokolorowania),
  • kolorowy Dyplom na Dzień Kredki.

Karty pracy na Dzień Kredki możesz pobrać poniżej i wydrukować tyle razy ile tego potrzebujesz. Mam nadzieję, że umilą Dzień Kredki dzieciom!

★ Pobierz karty pracy na Dzień Kredki ★

Miłego dnia!

Klaudia

Pomocny tekst?
Polub go lub poleć innym!

Daj znać co o nim myślisz. Dodaj poniżej swój komentarz.
Dziękuję! ♥

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Kalendarz adwentowy z pudełek
Dzień Kredki – Karty pracy do druku