Fajne bajki dla dzieci na Netflixie

Fajne bajki dla dzieci na Netflixie, jakie bajki warto zobaczyć na Netflixie? Sprawdź 9 fajnych bajek dla dzieci, które znajdziesz na Netflixie!

Fajne bajki dla dzieci na Netflixie

Dziś mam dla Was fajne bajki na Netflixie, czyli przegląd i propozycje bajek, na które warto zwrócić uwagę. Są to bajki dla dzieci w różnym wieku. Znajdziecie wśród nich propozycje dla dzieci młodszych i nieco starszych. Większość z nich to spokojne propozycje, które podobają się dzieciom, ale również rodzicom.

Fajne bajki dla dzieci na Netflixie

Jakie bajki wybrać?

Netflix to miejsce, w którym znajdziecie przeróżne bajki dla dzieci. Wśród kreskówek nie zabrakło dziecięcych ulubieńców takich jak Peppa, pieski z Psiego Patrolu czy Pidżamersi, ale poza nimi można wyszukać wiele ciekawych propozycji spokojnych i ciepłych bajek, które często poruszają ważne tematy dla dzieci.Ogromnym jego plusem jest to, że dostępne są całe sezony. Możecie wybrać, który odcinek dziecko ma oglądać. Dla mnie najlepszą opcją w Netlfixie jest to, że bajki i filmy można oglądać z różnymi wersjami językowymi. Można włączyć dziecku bajkę nie tylko po polsku, ale również po angielsku lub w innych dostępnych językach. Nie masz konta na Netflixie? Tutaj możesz je założyć.

Fajne bajki dla dzieci na Netflixie
Fajne bajki dla dzieci na Netflixie

Fajne bajki na Netflixie – Nasza Top lista

1. Przytul mnie

Bajka Przytul mnie

Bajka dla malucha i starszaka

Nasza przygoda z bohaterami tej bajki zaczęła się od książki. Przytul mnie to opowieść o dwóch misiach: tacie i synu. Razem przeżywają różne przygody. Odcinki są krótkie, bardzo pozytywne i radosne. Tata i syn spędzają całe dnie w lesie. Razem poznają świat, bawią się i uczą. Doceniając przy tym to co mają!

2. Puffin Rock

Bajka Puffin Rock

Bajka dla malucha i starszaka

Lubię bajki z piękną grafiką. Spokojne i bez pośpiechu. Takie jest właśnie Puffin Rock. To opowieść o przygodach małych maskonurów. Głównymi bohaterami jest rodzeństwo, które pokazuje, że razem można spędzać czas wyjątkowo przyjemnie. Bardzo spokojna i ciepła bajka.

3. Było sobie życie

Bajka Było sobie życie

Bajka dla starszaka

Nie pomyślałam, że jedna z moich bajek z dzieciństwa tak wciągnie mojego starszego syna. To chyba jedyna taka bajka (i seria książek), która pokazuje jak funkcjonuje ludzki organizm. Pokazuje to w sposób prosty i zrozumiały dla dzieci.

4. Detektywi z domku na drzewie

Bajka Detektywi z domku na drzewie

Bajka dla malucha i starszaka

Bajka o dwóch misich braciach, którzy rozwiązują różne zagadki i pomagają swoim przyjaciołom rozwikłać różne tajemnice. Spokojna bajka, z przyjemną muzyką i pozytywnymi emocjami.

5. Noody

Bajka Noody

Bajka dla malucha i starszaka

Kolejna bajka o małym detektywie. Tym razem zagadki z lasu przenoszą się do krainy zabawek. To właśnie tutaj Noody rozwiązuje różne zagadki. Z pomocą swoich przyjaciół odnajduje zaginione przedmioty i pomaga innym. Bajka, która wciąga i angażuje w rozwiązywanie zagadek i odnajdywanie różnych szczegółów.

6. Tut tut autka w Pagórkowie

Bajka Tut tut autka w Pagórkowie

Bajka dla malucha

Mając w domu dwójkę chłopców trudno żeby zabrakło w tym zestawieniu bajki z autkami w roli głównej. W tej bajce poznajemy przygody autem jeżdżących po Pagórkowie. Poznajemy tu przygody Tymek Klakson, jego siostry i rodziców. Fajna muzyka i grafika, zabawne momenty sprawiają, że bardzo przyjemnie się ją ogląda.

7. Mądroboty

Bajka Mądroboty

Bajka dla starszaka

Mądroboty to idealna bajka dla dzieci, które ciągle zadają pytania i interesują się wszystkim co ich otacza. Te małe ciekawskie stworzenia wprost z komputera pokażą jak z nasiona wyrasta kwiat, wytłumaczą dlaczego wieczorem robi się ciemno i pokażą, że kwadrat ma 4 równe boki i kąty. Dużo w niej muzyki, piosenek i zabawnych tekstów, a poruszane zaganianie są pokazywane dzieciom sposób zrozumiały i zabawny.

8. Agi Bagi

Bajka Agi Bagi

Bajka dla malucha

Agi Bagi to kolejna polska bajka, którą dzieci mogą oglądać na Netflixie. Opowiada o mieszkańcach planety, która dzieli się na dwie części: Agi i Bagi. Ja jestem nią oczarowana. Radosne postacie, fajna muzyka, a dodatkowo jej bohaterzy pokazują najmłodszym jak dbać o środowisko i żyć w zgodzie z naszą planetą.

9. Żółwik Sammy

Bajka Żółwik Sammy

Bajka dla malucha i starszaka

Wyjątkowo ciepła i przyjazna bajka, której bohaterem jest mały żółwik Sammy i jego przyjaciele. Razem przeżywają niesamowite morskie przygody.

10. Tygrysek Daniel

Bajka Tygrysek Daniel

Bajka dla malucha i starszaka

Przepiękna bajka! Pokazująca dziecku jak radzić sobie w nowych i trudnych sytuacjach. Porusza tematykę uczuć i emocji, a przy tym jest wyjątkowo pogodna, spokojna i przepełniona piosenkami.

A Ty co lubisz oglądać?

To nasze ulubione bajki na Netflixie. A Ty, które najbardziej lubisz? Sprawdź również moje ulubione seriale na Netflixie.

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 komentarze
  • Bartosz
    20 sierpnia 2021

    Mam fajny serial dla dzieci 7+ Łowcy Trolli 4 części opowieści z arkadii | 3 nie z tej ziemi | Czarodzieje opowieści z arkadii | Łowcy trolli Przebudzenie tytanów | Wszystko oglądnąć w takiej kolejności jak napisałem

Poprzedni
Wasteworld – eko gra dla dzieci o segregacji śmieci
Fajne bajki dla dzieci na Netflixie

Pobierz karty pracyŚwięta i Zima

Świąteczne i zimowe karty pracy. Rozwiązuj zadania, wycinaj, wyklejaj i baw się z dzieckiem kreatywnie!