Hela sama – kartonowe książki dla malucha

Nowości z serii Hela Sama. Zobacz jak Hela sama sprząta zabawki, dzieli się z innymi, zostaje z dziadkami, a także myje głowę. Nowości z kartonowej serii o małej Heli!

Hela sama – kartonowe książki dla malucha

Hela sama to seria krótkich kartonowych rymowanej stworzonych z myślą o maluchach. Jej bohaterką jest mała dziewczynka o imieniu Hela, która odkrywa świat. Hela uczy się nowych umiejętności, poznaje świat, emocje i trudne sytuacje. Ta mała bohaterka pokaże Waszym dzieciom, że nie tylko one boją się czasami nowych sytuacji i tego czego nie znają. Hela pokaże im, że strach ma wielkie oczy, a wiele rzeczy sprawia nawet sporo przyjemności. Każda książeczka składa się z 16 kartonowych stron z zaokrąglonymi rogami – idealnymi dla najmłodszych!

4 nowe przygody Heli!

Tym razem mam dla Was aż 4 nowości:

  • Hela sama myje głowę
  • Hela sama zostaje z dziadkami
  • Hela sama dzieli się z innymi
  • Hela sama sprząta zabawki
Hela sama – kartonowe książki dla malucha

Zobacz również
Ponad 300 recenzji książek dla dzieci i zestawień książek z naszej domowej biblioteki

Hela sama sprząta zabawki

Helę odwiedza jej przyjaciel Michaś. Dzieci razem bawią się i w pokoju powstaje duży bałagan. Gdy Michaś idzie do domu dzieci razem zaczynają wspólne sprzątanie. Dzięki porządkowi dziewczynka wie, w którym miejscu może znaleźć swoje ulubione zabawki. Sprzątanie nie musi być nudne, można z niego zrobić fajną zabawę w poszukiwanie rzeczy w danym kolorze!

Hela sama dzieli się z innymi

Hela bawi się z przyjaciółmi na placu zabaw. Dziewczynka przekona się, że warto dzielić się z innymi dziećmi i wspólna zabawa jest fajna. Przy okazji odkryje, że swoje ulubione zabawki, na których bardzo nam zależy warto zostawić w domu.

Hela sama zostaje z dziadkami

Gdy rodzice Heli pracują lub mają ważne sprawy do załatwienia dziewczynka zostaje dziadkami. Bardzo ich lubi i miło spędza z nimi czas. Wspólnie bawią się, gotują i zasypiają. Fajnie jest spędzać dzień z dziadkami!

Hela sama myje głowę

W tej części poznacie sposoby Heli na mycie głowy. Dziewczynka dobrze wie, że gdy odchyli głowę do tyłu i zakryje uszka mycie głowy będzie dużo przyjemniejsze. Dzięki myciu włosy są pachnące i lśniące, a mycie włosów może być dobrą zabawą podczas, której można tworzyć różne fryzury z piany i mokrych włosów.

Miłego dnia!

Klaudia

Pomocny tekst?
Polub go lub poleć innym!

Daj znać co o nim myślisz. Dodaj poniżej swój komentarz.
Dziękuję! ♥

Wpis powstał we współpracy z wydawnictwem WIlga. Wpis zawiera linki afiliacyjne.

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Kreatywne zabawki dla dzieci Alexander
Hela sama – kartonowe książki dla malucha