Kalendarz dla babci i dziadka do druku

Kalendarz dla Babci i Dziadka do druku to wyjątkowy pomysły na prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka. Pobierz i wydrukuj kalendarze dla dziadków!

Kalendarz dla babci i dziadka do druku

Dzień Babci i Dziadka już za kilka tygodni. To dobry czas żeby pomyśleć o prezentach dla dziadków z okazji ich Święta. Ja co roku z moimi chłopakami staram się wymyślić takie pomysły, które moi chłopcy mogą zrobić samodzielnie, bo uwielbiam prezenty ręcznie robione i stworzone z udziałem dzieci.

Kalendarz dla Babci i Dziadka od lat jest jednym z ulubionych pomysłów na prezent. Można go zrobić na różne sposoby. Ja od wielu lat tworzę takie kalendarze dla dziadków. Zamieszczam w nich nasze rodzinne zdjęcia. Jest to chyba super pomysł na prezent, bo dziadkowie co roku dopytują się czy na pewno dostaną w tym roku kolejny.

Kalendarze na Dzień Babci i Dziadka

Kalendarz dla Babci i Dziadka można również stworzyć samodzielnie. Nie zawsze muszą się na nim znaleźć zdjęcia wnuków. Można go połączyć z laurką, pokolorować, albo stworzyć na nim kreatywne portrety babci i dziadka. Dziś mam dla Was właśnie takie kalendarze dla babci i dziadka, które możecie wydrukować i stworzyć z nich wyjątkowe prezenty dla Babci i Dziadka.

Zobacz również:

Kalendarze dla Babci i Dziadka

Przygotowałam dla Was różne wersje kalendarza. Znajdziecie tu kalendarze z wyrywanymi kartami kalendarza na każdy miesiąc, kalendarz z kolorowanką, kalendarz z portretem babci lub dziadka, albo z miejscem na rodzinne zdjęcie. Zobacz jakie kalendarze dla dziadków przygotowałam dla Was ♥

1. Kalendarz dla babci i dziadka z miejscem na zdjęcie

W tym projekcie znajdziecie nie tylko kalendarz na cały rok 2024, ale także miejsce na zdjęcie (lub laurkę) oraz elementy, które dziecko może ozdobić i pokolorować. Dostępny jest w wersji dla babci, dla dziadka, ale także dla babci i dziadka.

Pobierz: Kalendarz dla babci i dziadka ze zdjęciem

2. Kalendarz i kolorowanka dla babci i dziadka

Kalendarz dla babci i dziadka na rok 2024 w formie kolorowego plakatu lub kolorowanki, którą dziecko może samodzielnie ozdobić, pokolorować i stworzyć wyjątkowy prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka. Kalendarz dostępny jest w wersji dla babci, dla dziadka, oraz dla babci i dziadka.

Pobierz: Kalendarz i kolorowanka dla babci i dziadka

3. Kalendarz z zrywanymi kartkami

Kalendarz ze zrywanymi kartkami kalendarza na cały rok 2024. W zestawie znajdziesz różne wersje kalendarza. Możesz wybrać fryzurę dla babci i dziadka, stworzyć je samodzielnie, albo samodzielnie narysować portret. Kalendarz dostępny jest w wersji dla babci i dla dziadka.

Pobierz: Kalendarz dla babci i dziadka ze zrywanymi kartkami

Miłego dnia!

Klaudia

Pomocny tekst?
Polub go lub poleć innym!

Daj znać co o nim myślisz. Dodaj poniżej swój komentarz.
Dziękuję! ♥

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Planer styczeń 2023 – do druku za darmo
Kalendarz dla babci i dziadka do druku