Karty pracy Walentynki – 26 walentynkowe karty do druku

Karty pracy Walentynki to 26 walentynkowe karty pracy do druku. Pobierz walentynkowe karty pracy, które uczą kolorów, liczenia i kształtów!

Karty pracy Walentynki do druku

Lubię luty, bo jest on zawsze dla mnie miesiącem, który przybliża mnie do wiosny. Luty mija szybko, bo to najkrótszy miesiąc w roku. Połowa lutego to również co roku święto wszystkich zakochanych, czyli Walentynki. I choć ja jestem za tym, aby cieszyć się z obecności swoich bliskich na co dzień, a nie tylko od święta to co roku staramy się spędzić ten dzień wyjątkowo. Walentynki nie są okazją do świętowania dla dzieci, ale walentynkowe motywy są bardzo fajnym pomysłem na zabawę dla najmłodszych, dlatego mam dla Was cały zestaw walentynkowych kart pracy do druku. Karty mogą być fajną pomocą, do rozmowy z dziećmi o uczuciach.

Walentynkowe karty pracy do druku

Tym razem przygotowałam dla Was zestaw 26 walentynkowych kart pracy. Na kartach pojawiły się takie walentynkowe motywy takie jak kolorowe serca, listy, walentynkowe balony czy zakochane ptaszki. Nie zabrakło również walentynkowych babeczek. Dziecko będzie miało możliwość wyklejać plasteliną walentynkowe babeczki, pozna cyfry, litery i kolory

Karty zaprojektowane zostały z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym. Znajdziesz na nich różne zadania, które zachęcą dzieci do aktywności. Wśród kosmicznych kart znajdziesz karty pracy do liczenia, rozwiązywania, wycinania i rysowania.

Dla fanów plasteliny i wyklejanek zaprojektowałam 2 karty do zabawy z plasteliną, którą są nie tylko świetnym treningiem motoryki małej, ale również uczą kolorów.

Walentynkowe karty pracy rozwijają różne aktywności dziecka w wieku przedszkolnym. Dziecko podczas zabawy uczy się logicznego myślenia, skupienia, precyzji i spostrzegawczości. Zadania są różnorodne, dzięki czemu każde dziecko znajdzie wśród nich to co lubi!

Edukacyjne walentynkowe zadania do druku!

Zestaw walentynkowych kart pracy to 26 kart do zabawy z walentynkowymi motywami. W zestawie znajdują się zadaniami do rozwiązywania, liczenia, wycinania, wyklejania i rysowania. Dziecko podczas kreatywnej zabawy poznaje kształty, uczy się liczenia od 1 do 10 i uczy się rozróżniać kolory. Każda karta to inna zabawa, którą dziecko może bawić się wiele razy, bo możesz je wydrukować tyle razy ile tego potrzebujesz.

Walentynkowe karty pracy możesz pobrać tutaj.

walentynkowe karty pracy do druku
walentynkowe karty pracy do druku
walentynkowe karty pracy do druku
walentynkowe karty pracy do druku

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami, moją miłość do roślin i roślinne wnętrza w naszym domu. Baw się z dziećmi w domu kreatywnie ❤

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Bałwanek z rolki papieru – zimowe prace plastyczne dla dzieci
Karty pracy Walentynki – 26 walentynkowe karty do druku