Klocki Plus-Plus Kosmos układane jak puzzle po numerach!

Poznajcie niezwykłe klocki Plus-Plus Kosmos, które można układać tak jak puzzle. Ułóż kosmiczne obrazki po numerach. Baw się klockami tak jak puzzlami!

Klocki Plus-Plus Kosmos

Klocki i puzzle to jedne z ulubionych zabawek moich chłopców. Mamy w domu przeróżne klocki – od tych bardziej do mnie popularnych. Drewniane, plastikowe, piankowe. Wszystkie mają jedną wspólną zaletę – są bardzo kreatywne i można się nimi bawić na różne sposoby. A co jeśli by połączyć klocki z puzzlami? Byłaby z tego naprawdę kreatywna zabawa! I jest, bo dzisiaj mam dla Was klocki, które można układać jak puzzle.

Klocki układane po numerach

To klocki Plus-Plus w wersji mini, z których możecie ułożyć dwa kosmiczne obrazki. Klocki są malutkie. Układa się je według numerów. W zestawie znajdziecie klocki w wielu kolorach. Nie zabrakło tu pomarańczowych odcieni i neonowych akcentów. Klocki można układać na dwa sposoby: bezpośrednio na planszy lub zerkając na nią. Każdy kolor klocków jest oznaczony inną cyfrą. Obrazek układa się zgodnie ze schematem zamieszczonym na planszy. Najlepiej układa go od góry do dołu lub od boku do boku, wtedy łatwiej jest docisnąć odpowiednie klocki. W zestawie Plus-Plus Kosmos znajdziecie aż 500 kolorowych klocków, z których ułożycie 2 kosmiczne obrazki: planetę i kometę.

Klocki jak puzzle!

Ułożone obrazki możecie wykorzystać jako dekorację pokoju – w pudełku znajdziecie instrukcje jak prosto można je zawiesić. Po skończonej zabawie można je również rozłożyć i poskładać na nowo. Niekoniecznie zgodnie z instrukcją, bo z klocków Plus-Plus możecie stworzyć wszystko. Te małe niepozorne klocki niesamowicie pobudzają wyobraźnie. Można z nich budować przestrzenne konstrukcje. Łatwo się je łączy, rozłącza i wytrzymują każdą zabawę. Jestem pewna, że polubicie te klocki tak jak my!

Klocki Plus-Plus Kosmos możesz kupić tutaj.

Miłego dnia!

Klaudia

Pomocny tekst?
Polub go lub poleć innym!

Daj znać co o nim myślisz. Dodaj poniżej swój komentarz.
Dziękuję! ♥

Wpis powstał we współpracy z Dante

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Książki z magnesami dla dzieci, które zaskoczą Twoje dziecko!
Klocki Plus-Plus Kosmos układane jak puzzle po numerach!