Kosmiczny alfabet – Nauka liter przez zabawę

Kosmiczny alfabet to interaktywna zabawka edukacyjna, która poprzez zabawę uczy dzieci alfabetu i słów. Ucz się liter poprzez zabawę z Carotiną!

Kosmiczny alfabet – Nauka liter przez zabawę

Wiecie, że lubię zabawki, które łączą w sobie naukę i zabawę. Takie, którymi dziecko bawiąc się uczy się jednocześnie. Taka nauka jest bardzo efektywna. Mam wrażenie, że moi chłopcy przez zabawę najlepiej wszystko przyswajają. Mój starszy syn bardzo szybko się wszystkiego uczył. Szybko znał kolory, liczby i alfabet. Uwielbiał układać puzzle. Te dla dzieci w jego wieku szybko go nudziły, więc w naszym domu szybko pojawiały się puzzle z coraz to większą liczbą elementów, z których układaniem radził sobie dużo lepiej niż jego tata. Młodszy to jego całkowite przeciwieństwo. O ile zwinności i sprawności nie można mu odmówić to chęć do nauki jest u niego niewielka. Nie mam presji, że w wieku 3 lat musi umieć liczyć i znać alfabet, ale staram się bawić z nim w różne zabawy, które mogą go zachęcić do nauki liter czy cyfr. Dziś mam dla Was jedną z takich edukacyjnych zabawek, która poprzez naukę uczy dzieci alfabetu.

Baw się z kosmicznym alfabetem i ucz liter!

Kosmiczny alfabet to interaktywna platforma, która uczy dzieci pierwszych słów i liter, ale nie tylko, bo dzięki różnym możliwościom zabawy rozwija logiczne myślenie i spostrzegawczość. Znajdziecie w niej 6 funkcji dydaktycznych, które pomogą Waszym dzieciom poznać alfabet, okryć nowe słowa i dźwięki, posłuchać wyliczanek i wierszyków, ale także sprawdzą wiedzę w 3 quizach: abc, słownym i logicznym. Quizy są świetną zabawą, w której dzieci muszą odszukać dane litery lub wyrazy. Łącznie w Kosmicznym alfabecie znajdziecie ponad 150 aktywności, które pomogą Waszym dzieciom nauczyć się alfabetu, ale także są pomysłem na ciekawą i kreatywną zabawę. Zabawki interaktywne zazwyczaj są tworzone z myślą o najmłodszych dzieciach. Kosmiczny alfabet jest idealny dla dzieci od 2 do 5 roku życia. Wesoły i ciepły głos Carotiny, który może znacie z innych zabawek z tej serii. Marchewka nagradza dzieci wesołym okrzykiem zachęcając dzieci do zabawy i nauki. Jeśli Wasze dzieci zaczynają przygodę z alfabetem to bardzo ciekawy pomysł na zabawkę, która uczy i bawi!

Kosmiczny alfabet możesz kupić tutaj. Znajdziesz go też na Allegro.

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Jak ukorzeniać rośliny w wodzie?
Kosmiczny alfabet – Nauka liter przez zabawę