Zimowe wyklejanki do druku

Za oknami zima w pełni, więc mam dla Was 2 nowe mocno zimowe wyklejanki. Pobierz je za darmo i wyklejaj z dzieckiem!

Za oknami temperatury spadły poniżej zera. Śniegu spadło po kolana. Co dziennie zaliczamy zimowe szaleństwa. Sanki, rzucanie śnieżkami, bałwan. Kreatywnej zabawy na świeżym powietrzu nie brakuje. Zima w pełni. I to taka jaką pamiętam z dzieciństwa. Uwielbiam taką zimę. Te zaśnieżone wieczorami klimatyczne ulice. A skoro za oknami zima to czas na zimowe wyklejanki, bo w domu też trzeba się nieco ogrzać, spędzić miło czas i naładować akmulatory na kolejną zimową zabawę!Wyklejanki w zimowych klimatach!

Tym razem mam dla Was dwie zupełnie nowe zimowe wyklejanki. Pierwsza w klasycznej formie znanej Wam ze wcześniejszych lecibocianowych wyklejanek, czyli obrazek z dziurami. Jak to mówi mój starszy syn wygryzionymi przez myszki. Dziury należy pozaklejać albo zamalować. Oczywiście technika jest dowolna. Możecie ją wykleić plasteliną, pomalować farbkami, poprzyklejać brokat. Wasze dzieci mogą ją uzupełnić w dowolnej formie ważne by wykorzystały do tego odpowiednie kolory.

Na drugiej wyklejance znajdziecie bałwana, a raczej 2 śnieżne kule, bo Wasze dzieci muszą wykleić mu guziczki, marchewkowy nos, patyczkowe ręce, czapkę i szalik. Muszą go uzupełnić tak żeby powstał prawdziwy śnieży bałwan. W jakich kolorach należy to zrobić podpowiedzą numerkowe oznaczenia.

Koniecznie pochwalcie się później jakie fajne prace zrobiły Wasze dzieci. U Was też tyle śniegu? 🙂

Zimowe wyklejanki do druku

Ile to kosztuje?

Zupełnie nic. Nie znajdziesz tu żadnych ukrytych płatności i gwiazdek. Daję Ci coś co wymyśliłam zupełnie za darmo. Jeśli korzystasz z moich pomysłów, podobają Ci się to możesz też mi dać coś co Ciebie nic nie kosztuje. Możesz odwdzięczyć mi się wirtualnie. Jak?

Pokaż znajomym

Powiedz o moim blogu swoim znajomym, udostępnij informację o moim planerze, o kreatywnych i rodzinnych pracach dla dzieci. Pokaż, że są to fajne rzeczy i warto mnie czasem odwiedzić, bo zaskakuję kolejnymi pomysłami. Jeśli udostępnisz informację na Facebooku Twoi znajomi dowiedzą się o moim blogu, a ja może dzięki temu zyskam nowych czytelników. Moje pomysły trafią do wielu mam, które również będą mogły z nich skorzystać!

[ssba-buttons]

2. Pochwal się

Jeśli skorzystasz z mojego kalendarza i kreatywnych pomysłów. Powiesisz go na ścianie, zrobisz kreatywne prace razem ze swoim dzieckiem. Zainspirują Cię one do swoich własnych pomysłów. Zrób im zdjęcia i pokaż jeoznacz mnie na postach (@lecibocian.pl), ohasztaguj swoje wpisy #lecibocianpl lub #kreatywniezbocianem. Pochwal się nimi na stories, a ja z wielką przyjemnością pokaże je u siebie! Pokaż znajomym jakie mam fajne pomysły. Pokaż moje mój kalendarz w swoim domu, pokaż jak Twoje dzieci wyklejają moje wyklejanki i robią kreatywne pomysły.

3. Zostań ze mną

Dla Ciebie to tak nie wiele, a mi pomoże zdobyć nowych czytelników i tworzyć dla Was jeszcze więcej fajnych rzeczy! Jeśli jeszcze mnie nie obserwujesz to dołącz do mnie na Facebooku i Instagramie. I nie zapomnij odwiedzać mnie regularnie!

Leci bocian przyleci do Ciebie! Jeśli nie chcesz żeby ominęły Cię moje kolejne plakaty i kreatywne pomysły to koniecznie polub lecibocian na Facebook’u. Obserwuj mnie również na Instagramie. Tam znajdziesz więcej naszych codziennych kadrów, zobaczysz jak rodzinnie spędzamy wspólnie czas i szalejemy z moimi chłopakami! Jeśli udostępniasz zdjęcia z moimi grafikami to oznacz mnie #lecibocianpl, wtedy zobaczę co fajnego wymyśliłaś! 🙂

Zimowe wyklejanki do druku

Zimowe wyklejanki do druku

1. Zimowa wyklejanka – Zima

Darmowa wyklejanka do druku - zima

Pobierz szablon

Pobieram do użytku prywatnego

2. Zimowa wyklejanka – bałwan

Darmowa wyklejanka do druku - bałwan

Pobierz szablon

Pobieram do użytku prywatnego

Jak można korzystać z świątecznych wyklejanek?

– Zimowe wyklejanki możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość. Moje projekty drukuję na drukarce Epson L310

– Zimowe wyklejanki dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Zimowe wyklejanki udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Zimowe wyklejanki

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Leave a Reply

No Comments Yet.

Previous
Planer luty 2019 – do pobrania i wydrukowania
Zimowe wyklejanki do druku