Kurczaki z koralików do prasowania

Wielkanocne kurczaki z koralików do prasowania. Zobacz jak zrobić kurczaki z koralików do prasowania. Zrób wyjątkową dekorację na Wielkanoc!

Kurczaki z koralików do prasowania

Koraliki do prasowania skradły nasze serca kilka miesięcy temu. Kupiłam je bez przekonania bardziej z myślą o sobie. Podczas jednej z chorób Igor odkrył je w szafce i tak to się zaczęło. Dzieci przepadły. Układały je non stop przez kilka dni. Teraz nie spędzamy przy koralikach całych dni, ale bardzo chętnie do nich wracamy.

Ja jestem zachwycona ile fajnych rzeczy można z nich stworzyć. Dziś mam dla Was pomysł na wielkanocne kurczaki, które możecie stworzyć właśnie z koralików do prasowania. Do zrobienia kurczaków potrzebne Wam będą koraliki w trzech kolorach: żółtym, pomarańczowym i czarnym, a także kartka papieru (najlepiej żółta), sznurek i klej na gorąco.

Kurczaki z koralików do prasowania układa się bardzo prosto. Możecie je zrobić całą rodziną, powiesić na gałązkach lub baziach umieszczonych w wazonie i tak stworzycie świetną dekorację wielkanocną w wersji DIY.

Jak zrobić kurczaki z koralików do prasowania?

Ułóż kurczaczki z koralików na płytce. Zaprasuj je żelazkiem. Żółtą kartę złóż w wachlarz i włóż w środek kurczaczka. Z tyłu kurczaczka z koralików przyklej sznurek klejem na gorąco. I gotowe! Na moim Instagramie znajdziecie film na którym pokazuję krok po kroku: Jak zrobić kurczaka z koralików.

Wzór kurczaka z koralików do prasowania

Poniżej znajdziecie wzór na kurczaczka z koralików stworzonego przeze mnie, ale także dużego kurczaka, którego wymyślił mój starszy syn.

Kurczaczki z koralików jako wielkanocna ozdoba!

Zobacz jak wykorzystaliśmy nasze kurczaczki. Stworzyliśmy z nich wielkanocną dekorację! Mam nadzieję, że spodobała Wam się ta wielkanocna zabawa. Pochwalcie się swoimi kurczaczkami z koralików. Miłej zabawy ❤

Pobierz wiosenne zadania dla dzieci!

Pobierz i wydrukuj wiosenne karty pracy z zadaniami do rozwiązywania, wycinania, wyklejania i liczenia. Ucz dziecko liter i liczenia podczas dobrej zabawy. Wybierz zadania dla swojego dziecka: wiosenne wyklejanki, wiosenne zadania do rozwiązywania, wiosna dla malucha, wiosenna matematyka


Wiosenne karty pracy do druku

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Baranek z rolki po papierze toaletowym
Kurczaki z koralików do prasowania