Max i Królik – Babka ze złością – o emocjach dla najmłodszych

Babka ze złością to książka dla dzieci z nowej serii Max i Królik napisana z myślą o najmłodszych czytelnikach i pokazująca jak radzić sobie z emocjami!

Max i Królik – Babka ze złością

Książek o emocjach mamy w domu bardzo dużo. Emocje to coś czego dzieci nie widzą, a książki w świetny sposób pomagają im je zrozumieć. Dziś mam dla Was nowość od wydawnictwa Mamania, czyli wydawnictwa, które wydaje moim zdaniem najlepsze książki o emocjach i uczuciach. Książkę z nowej serii Max i Królik stworzoną przez bestsellerowe autorki Astrid Desbordes i Pauline Martin.

To seria dla najmłodszych czytelników z piękną grafiką, krótkimi tekstami oraz prostym i czytelnym przekazem zrozumiałym dla maluchów.

Babka ze złością – książka o emocjach dla najmłodszych

Mały Max jest w parku ze swoją maskotką: ukochanym królikiem. Bawi się w piaskownicy i gotuje pyszne ciasto z piasku. Nagle jego beztroską zabawę przerywa mała Ginger, która wprost na jego ciasto wylewa wodę z konewki. Max jest wściekły, bo jego ciasto całe jest zniszczone. Ginger również dopada złość. Z pomocą przychodzi mama, która proponuje dzieciom zbudowanie niezwykłej babi ze złością. Dzieci budują ją wspólnie, a następnie skaczą po niej z całych sił i złe emocje odchodzą.

Świetna pozycja dla najmłodszych, która w prosty sposób pokazuje czym jest złość. U maluchów pojawi się ona często i niespodziewanie. Często wystarczy niewiele, aby się pojawiła. Najważniejsze jest żeby znaleźć sposób jak tą złość rozładować. Ta książka świetnie pokazuje jak złe emocje można zamienić w te pozytywne. Babka ze złością świetnie zapowiada nową serię książek Max i Królik. Jestem ciekawa kolejnych pozycji, które się pojawią.

Książkę z serii Maxi i Królik – Babka z piasku możecie kupić tutaj.

Max i Królik - Babka ze złością - recenzja zdjęcia
Max i Królik - Babka ze złością - recenzja zdjęcia
Max i Królik - Babka ze złością - recenzja zdjęcia
Max i Królik - Babka ze złością - recenzja zdjęcia

Podobają Ci się moje książkowe wpisy? Dołącz do mnie na Instagramie i zobacz jeszcze więcej książek z biblioteki moich synów ❤

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Wiosenne karty pracy do druku – 3 darmowe wyklejanki
Max i Królik – Babka ze złością – o emocjach dla najmłodszych