Niezwykły tor dla kulek nawet dla malucha!

Tory kulkowe to coś co moje dzieci zdecydowanie lubią. Mamy w domu całkiem sporą kolekcję kulodromów. Nie jest to zabawka, którą wyciągają codziennie, ale jeśli wybiorą ją do zabawy to zabawa ciąga ich na długo.

Kulodoromy i tory kulkowe to zabawki, które pobudzają wyobraźnie i kreatywność. Można je budować na różne sposoby, dlatego zabawa jest wciągająca i zaskakująca. Małe kuleczki są też niezwykle relaksujące. Ja sama uwielbiam oglądać jak turlają się po kolejnych przeszkodach. Dziś mam dla Was kolejną propozycję toru dla kulek, ale zupełnie innego niż kulodromy, które znacie ze wcześniejszych moich wpisów.

Tor dla kulek dla malucha i starszaka!

BiG Marbledrome to prawdziwy tor kulkowy, którego konstrukcja przypomina tor wyścigowy. Tor można zbudować na różne sposoby. Kilka pomysłów znajdziecie w instrukcji, ale oczywiście możecie zbudować na dowolne sposoby. To prawdziwy tor wyścigowy dla kulek, który jest fajną zabawa dla młodszych i starszych dzieci. Jego duża zaletą jest to, że nie znajdziecie tu malutkich kulek znanych z kulodromów. W tym torze turlamy duże kilku centymetrowe kule. Elementy toru łatwo się ze sobą łączy. Jego konstrukcja jest bardzo przemyślana. Wykonany jest też z mocnego tworzywa, które zniesie nie tylko zabawę lekkimi kuleczkami, ale również samochodowe rajdy. Dzięki temu zestawowi zbudujecie duży 3 metrowy tor, który naprawdę robi wrażenie!

Na czym polega zabawa?

Cała zabawa polega na przesuwaniu po torze swojej kuleczki. Wygrywa ta osoba, której kulka zrobi to jako pierwsza. Podczas rozgrywki trzeba uważać na przeszkody i inne kulki. W kulki można pstrykać, popychać lub po prostu turlać. Ważne żeby kierować je w kierunku mety. Kulki są duże i lekkie, także z zabawą doskonale poradzą sobie również młodsze dzieci! Moi chłopcy szybko wprowadzili na tor różne dodatkowe elementy, więc tor stał się torem nie tylko kulkowym, ale i samochodowym.

Tor możesz kupić tutaj.

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami, moją miłość do roślin i roślinne wnętrza w naszym domu. Baw się z dziećmi w domu kreatywnie ❤

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Planer czerwiec 2021 – do druku za darmo
Niezwykły tor dla kulek nawet dla malucha!