O mnie

O mnie

Cześć jestem Klaudia! Z wykształcenia marketingowiec, z pasji grafik, a w praktyce mama 3,5 letniego przedszkolaka i miesięcznego niemowlaka. Lubię dobry design i dobrą kawę. Uwielbiam robić zdjęcia, czytać książki i spędzać czas w ogrodzie. Mam głowę pełną pomysłów, którymi dzielę się na blogu.

Bycie mamą to najfajniejsza rola w życiu jaka mi się trafiła, ale nie jedyna. Lecibocian.pl to kreatywny blog parentingowy, na którym dziele się moimi graficznymi projektami stworzonymi z myślą o mamach, ale nie tylko. Piszę o tym jak to jest być mamą – szczerze, bez lukru i pudru, ale z lekką dawką humoru. Moi czytelnicy lubią tematy związane z aranżacją dziecięcych pokoi, ciążą, macierzyństwem, a także szukają pomysłów na ciekawe przepisy dla rodziny.

Pewnie zauważyłeś, że mój blog to miejsce, w którym mamy mogą znaleźć rzetelne i sprawdzone informacje o produktach dla dzieci (książkach, zabawkach czy gadżetach). Jako podwójna mama uwielbiam produkty związane z dziećmi, a moi czytelnicy bardzo cenią sobie książki i zabawki, które im polecam i testuję z moimi dwoma chłopakami.

Zapraszam do kontaktu i współpracy.

Logo Header Menu