O mnie

O mnie

Cześć! Jestem Klaudia. Nie jestem najbardziej zorganizowaną mamą na świecie, ale staram się wymyślać takie rzeczy, które ułatwiają mi życie. Poza ogarnianiem naszej czteroosobowej rodziny dbam o to, żeby spędzać z dziećmi czas kreatywnie i rodzinnie. I tymi kreatywnymi pomysłami chcę się z Tobą podzielić. Mam coś dla Ciebie jako mamy i porcję kreatywności dla Twoich dzieci. Czytamy dużo fajnych książek, gramy w rodzinne gry, lubimy dobre zabawki, a od wiosny powracamy na górskie szlaki.

Bycie mamą to najfajniejsza rola w życiu jaka mi się trafiła, ale nie jedyna. Lecibocian.pl to kreatywny i rodzinny blog parentingowy, na którym zachęcam mamy do rozwijania kreatywności w dzieciach już od najmłodszych lat. Podpowiadam jak spędzać czas rodzinnie, a przy okazji kreatywnie. Projektuję planery i kalendarze, które pomagają mamom ogarnąć siebie, dom i dzieci. Piszę o tym jak to jest być mamą – szczerze, bez lukru i pudru, ale z lekką dawką humoru.

Lubię się dzielić tym co dobre. Polecam najpiękniejsze książki dla dzieci. Pokazuję fajne gry i zabawki, które pokochały moje dzieci i nie znudziły im się w 5 minut. Podpowiadam jak fajnie urządzić dziecięcy pokój i pokazuję praktyczne rozwiązania.

Zapraszam do kontaktu i współpracy.