Opinia: pieluszki dla dzieci Dada Premium

Opinia: pieluszki dla dzieci Dada Premium

Opinia o pieluszkach dla dzieci Dada Premium, czyli o nowych pieluszkach z Biedronki. Co o nich myślę? Czy to hit czy kit? Sprawdź!

Oceniam: Pieluszki dla dzieci Dada Premium
Ocena: 5/5
Cena: ok. 32 zł

Moja opinia o pieluszkach dla dzieci Dada Premium:

Pieluszki z Biedronki znam od dłuższego czasu. Całkiem niedawno Biedronka wprowadziła nowe pieluszki Dada Premium. Jakie jest moje zdanie o tych pieluszkach? Od poprzednich pieluszek wyróżnia je nie tylko fioletowe opakowanie. Pieluszki są bardzo cienkie. Pozytywnie zaskakuje również miękkość pieluszek. Już biorąc je do ręki można odczuć różnicę, w porównaniu z innymi pieluszkami Dada.

Pieluszki Dada Premium są bardzo elastyczne. Ładnie układają się na ciele malucha i dobrze dopasowują. Nie uciskają brzuszka i pachwin.

Są bardzo chłonne. W tych pieluszkach nie zdarzyły nam się żadne przecieki lub inne katastrofy. Co w przypadku mojego bardzo ruchliwego dziecka nie zawsze jest taką regułą.

Trochę brakuje mi na nich obrazków znanych z innych produktów Dada, które pomagały mniej wtajemniczonym zlokalizować przód i tył pieluszki, ale tak na prawdę po przetestowaniu ich nie mogę napisać o nich nic negatywnego.

Plusy:

+ chłonne,
+ bardzo cienkie,
+ miękkie i delikatne,
+ elastyczne,
+ dobrze dostosowujące się do sylwetki dziecka.

Minusy:

brak

A Ty co myślisz o tym produkcie? Czekam na Twoje komentarze i opinie! Sprawdź również moje inne opinie o produktach dla dzieci.

Miłego dnia!

Klaudia

Wpis powstał we współpracy z marką Biedronka, producentem pieluszek Dada.

Opinia: pieluszki dla dzieci Dada Premium

Opinia: pieluszki dla dzieci Dada Premium

o Autorze

Klaudia

Mama dwójki chłopców: szalonego 4 latka i rocznego malucha. Mama grafik. Lubię ładne rzeczy i dobry design.

Dodaj komentarz