Plakat z reniferem Rudolfem do druku

Świąteczny plakat z reniferem Rudolfem do druku. Pobierz i wydrukuj plakat z reniferem Rudolfem, który dostępny jest w dwóch kolorach. Z czarnym lub czerwonym nosem!

Plakat z reniferem Rudolfem do druku

Plakat z reniferami to już trochę blogowa świąteczna tradycja. Rudolfowe plakaty pojawiają się co roku w nowej odsłonie i szczerze powiedziawszy myślałam już, że zdecydowanie ich już wystarczy, ale widzę jak ciągle je bardzo lubicie. Jedynym z pierwszych plakatów, które pojawiły się na moim blogu był plakat z reniferem robiącym Akuku, w tamtym roku pojawił się minimalistyczny reniferem w geometrycznym kształcie. I w te święta nie mogło zabraknąć plakatu z reniferem.

Plakat z reniferem Rudolfem

W tym roku zrobiłam dla Was plakat z czerwononosym reniferem Rudolfem. Plakat możecie pobrać w dwóch wersjach. Oczywiście nie mogło zabraknąć wersji z czerwonym nosem, ale renifera możecie również pobrać w wersji czarno-białej.

Plakat z reniferem możecie powiesić w salonie, sypialni, albo dziecięcym pokoju. Mój syn jest nim oczarowany. Choć zastanawia się, dlaczego ten renifer nie ma uśmiechu. Do swojego pokoju wybrał sobie wersję z czerwonym noskiem. A Ty, którego Rudolfa wybierasz dla siebie?

Zaskocz swoje dziecko niezwykłym listem od Mikołaja

Chcesz w te Święta zaskoczyć swoje dziecko? Mam dla Ciebie wyjątkowy pomysł. Co byś powiedziała na to żeby w tym roku Mikołaj napisał list dla Twojego dziecka? W tym roku Mikołaj może również zaskoczyć Twoje dziecko listem napisanym specjalnie dla niego lub niezwykłym wideo od Mikołaja.

Odbierz niezwykły list od Mikołaja dla Twojego dziecka ->

Plakat z reniferem Rudolfem do druku
Plakat z reniferem Rudolfem do druku
Plakat z reniferem Rudolfem do druku

Plakat z Rudolfem z czerwonym nosem

Plakat z Rudolfem z czerwonym nosem

Pobieram do użytku prywatnego

Plakat z Rudolfem z czarnym nosem

Plakat z Rudolfem z czarnym nosem

Podobają Ci się moje świąteczne inspiracje? Będzie mi bardzo miło, jeśli docenisz moją pracę i dołączysz do mnie na Instagramie albo polecisz mnie swoim znajomym ❤ Zerknij również na moje inne świąteczne pomysły.

Pobieram do użytku prywatnego

Pobierz wiosenne zadania dla dzieci!

Pobierz i wydrukuj wiosenne karty pracy z zadaniami do rozwiązywania, wycinania, wyklejania i liczenia. Ucz dziecko liter i liczenia podczas dobrej zabawy. Wybierz zadania dla swojego dziecka: wiosenne wyklejanki, wiosenne zadania do rozwiązywania, wiosna dla malucha, wiosenna matematyka


Wiosenne karty pracy do druku

Jak można korzystać z plakatów?

– Plakaty możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywny papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Plakaty dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Plakaty udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 komentarz
  • Kamila
    8 grudnia 2017

    Jak dla mnie Rudolf tylko z czerwonym nosem. Super plakat!

Poprzedni
Kalendarz 2018 do druku
Plakat z reniferem Rudolfem do druku