Plakat z reniferem Rudolfem do druku

Świąteczny plakat z reniferem Rudolfem do druku. Dostępny w dwóch kolorach z czarnym i czerwonym nosem!

Plakat z reniferami to już trochę blogowa świąteczna tradycja. Rudolfowe plakaty pojawiają się co roku w nowej odsłonie i szczerze powiedziawszy myślałam już, że zdecydowanie ich już wystarczy, ale widzę jak ciągle je bardzo lubicie. Jedynym z pierwszych plakatów, które pojawiły się na moim blogu był plakat z reniferem robiącym Akuku, w tamtym roku pojawił się minimalistyczny reniferem w geometrycznym kształcie. I w te święta nie mogło zabraknąć plakatu z reniferem.Plakat z reniferem Rudolfem

W tym roku zrobiłam dla Was plakat z czerwononosym reniferem Rudolfem. Plakat możecie pobrać w dwóch wersjach. Oczywiście nie mogło zabraknąć wersji z czerwonym nosem, ale renifera możecie również pobrać w wersji czarno-białej.

Plakat z reniferem możecie powiesić w salonie, sypialni, albo dziecięcym pokoju. Mój syn jest nim oczarowany. Choć zastanawia się, dlaczego ten renifer nie ma uśmiechu. Do swojego pokoju wybrał sobie wersję z czerwonym noskiem. A Ty, którego Rudolfa wybierasz dla siebie?

Nie zapomnij o Mikołaju

A czy Twoje dziecko napisało już list do Świętego Mikołaja? Pamiętaj, że przygotowałam 2 wersje listów, które możesz pobrać na blogu. List do Mikołaja z możliwością narysowania prezentu znajdziesz tu, a klasyczną wersję listu dla chłopca i dziewczynki tu. A wiesz, że i Mikołaj pisze listy może napisać taki również do Twojego dziecka – zerknij tu.

Plakat z reniferem Rudolfem do druku

Plakat z reniferem Rudolfem do druku

Plakat z reniferem Rudolfem do druku

Plakat z reniferem Rudolfem do druku

Leci bocian przyleci do Ciebie!

Chcesz otrzymywać informację o nowych darmowych plakatach i wpisach? Polub lecibocian na Faceebok’u, obserwuj na Instagramie lub dołącz do newslettera.

Dzięki temu najszybciej dowiesz się o nowych wpisach, które pojawiają się na moim blogu i nie przegapisz żadnych moich kreatywnych pomysłów.

Plakat z Rudolfem z czerwonym nosem

Plakat z Rudolfem z czerwonym nosem

Pobieram do użytku prywatnegoPlakat z Rudolfem z czarnym nosem

Plakat z Rudolfem z czarnym nosem

Pobieram do użytku prywatnego

Jak można korzystać z plakatów?

– Plakaty możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywny papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Plakaty dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Plakaty udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Zobacz moje inne świąteczne inspiracje:

A tutaj znajdziesz wszystkie moje: darmowe plakaty do druku.

Miłego dnia!

Klaudia

o Autorze

Klaudia

Mama dwójki chłopców: szalonego 4 latka i rocznego malucha. Mama grafik. Lubię ładne rzeczy i dobry design.

1 komentarz

  1. Kamila pisze:

    Jak dla mnie Rudolf tylko z czerwonym nosem. Super plakat!

Dodaj komentarz