Plakat z reniferem Rudolfem do druku

Świąteczny plakat z reniferem Rudolfem do druku. Pobierz i wydrukuj plakat z reniferem Rudolfem, który dostępny jest w dwóch kolorach. Z czarnym lub czerwonym nosem!

Plakat z reniferem Rudolfem do druku

Plakat z reniferami to już trochę blogowa świąteczna tradycja. Rudolfowe plakaty pojawiają się co roku w nowej odsłonie i szczerze powiedziawszy myślałam już, że zdecydowanie ich już wystarczy, ale widzę jak ciągle je bardzo lubicie. Jedynym z pierwszych plakatów, które pojawiły się na moim blogu był plakat z reniferem robiącym Akuku, w tamtym roku pojawił się minimalistyczny reniferem w geometrycznym kształcie. I w te święta nie mogło zabraknąć plakatu z reniferem.

Plakat z reniferem Rudolfem

W tym roku zrobiłam dla Was plakat z czerwononosym reniferem Rudolfem. Plakat możecie pobrać w dwóch wersjach. Oczywiście nie mogło zabraknąć wersji z czerwonym nosem, ale renifera możecie również pobrać w wersji czarno-białej.

Plakat z reniferem możecie powiesić w salonie, sypialni, albo dziecięcym pokoju. Mój syn jest nim oczarowany. Choć zastanawia się, dlaczego ten renifer nie ma uśmiechu. Do swojego pokoju wybrał sobie wersję z czerwonym noskiem. A Ty, którego Rudolfa wybierasz dla siebie?

Zaskocz swoje dziecko niezwykłym listem od Mikołaja

Chcesz w te Święta zaskoczyć swoje dziecko? Mam dla Ciebie wyjątkowy pomysł. Co byś powiedziała na to żeby w tym roku Mikołaj napisał list dla Twojego dziecka? W tym roku Mikołaj może również zaskoczyć Twoje dziecko listem napisanym specjalnie dla niego lub niezwykłym wideo od Mikołaja.

Odbierz niezwykły list od Mikołaja dla Twojego dziecka ->

Plakat z reniferem Rudolfem do druku
Plakat z reniferem Rudolfem do druku
Plakat z reniferem Rudolfem do druku

Plakat z Rudolfem z czerwonym nosem

Plakat z Rudolfem z czerwonym nosem

Pobieram do użytku prywatnego

Plakat z Rudolfem z czarnym nosem

Plakat z Rudolfem z czarnym nosem

Podobają Ci się moje świąteczne inspiracje? Będzie mi bardzo miło, jeśli docenisz moją pracę i dołączysz do mnie na Instagramie albo polecisz mnie swoim znajomym ❤ Zerknij również na moje inne świąteczne pomysły.

Pobieram do użytku prywatnego

Pobierz i wydrukuj letnie zadania dla dzieci!Masz ochotę na więcej kreatywnej zabawy? Wydrukuj moje letnie zadania dla przedszkolaków, które są pomysłem na długą zabawę! Na kartach znajdziesz letnie zadania do wyklejania, rysowania, liczenia, rozwiązywania i wycinania. Letnie zestawy to nie tylko fajny pomysł na kreatywną zabawę, ale również nauka kolorów, liczenia, wycinania.


Możesz je wydrukować bez wychodzenia z domu. Tyle razy ile tego potrzebujesz! W zestawach znajdziesz piękne wiosenne ilustracje i mnóstwo pomysłów na zabawę! Poznaj letnie zestawy. Mam dla Ciebie letnie zadania, letnie wyklejanki i letnią matematykę.

Lato karty pracy do druku

Jak można korzystać z plakatów?

– Plakaty możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywny papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Plakaty dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Plakaty udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Miłego dnia!

Klaudia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 komentarz
  • Kamila
    8 grudnia, 2017

    Jak dla mnie Rudolf tylko z czerwonym nosem. Super plakat!

Poprzedni
Kalendarz 2018 do druku
Plakat z reniferem Rudolfem do druku