Planer do druku – styczeń 2018

Planer do druku na styczeń 2018 do pobrania za darmo. Pobierz darmowy miesięczny planer z miejscem na ważne notatki, listą zadań do wydrukowania!

To już! Do nowego roku zostało już tylko kilka dni. Święta do, których przygotowywaliśmy się tyle czasu minęły jak zwykle za szybko. Mam nadzieję, że udało Wam się spędzić ten czas rodzinnie, bez gonitwy i pośpiechu. Tak po prostu cieszyć się świętami i naładować pozytywną energią na nowy rok.

Ten rok był dla mnie bardzo intensywny. Cieszę się, że udało mi się stworzyć dla Was różne fajne rzeczy, z których tak chętnie korzystacie. Mam nadzieję, że w nowym roku nie opuszczą mnie kreatywne pomysły i nie raz Was zaskoczę. Zdradzę Wam tylko, że nadchodzącym rokiem jestem tak samo przerażona i zachwycona, bo nasze życie znowu zostanie wywrócone do góry nogami. Szykują się u mnie duże zmiany, ale bardzo pozytywne!

Planer do druku – styczeń 2018

Zastanawiałam się czy wraz z nowym rokiem zmienić dla Was również projekt mojego miesięcznego planera do druku. Postanowiłam nic nie zmieniać, bo wiem, że ten układ bardzo Wam się podoba.

I tym sposobem mam dla Was planer na kolejny miesiąc: planer do druku na styczeń 2018. Mam nadzieję, że w przyszłym roku będziecie z niego korzystać tak chętnie jak teraz! Wybierzcie ulubioną wersję kolorystyczną i zaplanujcie nowy rok 2018. A ja życzę Wam żeby był on dla Was spokojny, szczęśliwy i jeszcze lepszy niż obecny. I nie zapomnijcie w nowym roku czasami mnie odwiedzić! 🙂

Małe podsumowanie blogowego roku znajdziecie na moim Instagramie. Rak patrząc na tegoroczne #bestnine zdecydowanie muszę w nowym roku zrobić dla Was więcej zakładek do książek. I jeśli jeszcze tego nie robicie to koniecznie zaobserwujcie mnie na Intagramie:

Planer do druku - styczeń 2018Planer do druku styczeń 2018

» Pobierz i wydrukuj «


Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

 • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
 • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 komentarze
 • LazyKiwi
  2 stycznia 2018

  Plannerów nigdy dość. Zwłaszcza, że tak patrzę na niego i zastanawiam się, w jaki sposób udało Ci się upchnąć na jednej stronie A4 aż tyle elementów 😀 Kalendarz wygląda świetnie. Podlinkowałam ten wpis u siebie na blogu, mam nadzieję, że nie będzie to problemem.

 • Kasia
  5 stycznia 2018

  Co miesiąc czekam na planer! 🙂

Poprzedni
Świąteczne karty do zdjęć – 12 kart do druku
Planer do druku – styczeń 2018