Wielkanocne karty pracy do druku – 48 kart na Wielkanoc

Wielkanocne karty pracy do druku to zestaw 48 kart pracy na Wielkanoc do druku. Pobierz wiosenne karty pracy z wielkanocnymi motywami i symbolami. Wydrukuj, baw się i ucz!

Wielkanocne karty pracy do druku

Kiedy zbliża się Boże Narodzenie już miesiąc przed nim w naszych domach pojawiają się świąteczne dekoracje. Wszyscy czujemy magię tych Świąt, odliczamy na nie i czekamy. Z Wielkanocą jest trochę inaczej, bo mimo, że Święta Wielkanocne już za niecały miesiąc w naszych domów nie ozdabiają jeszcze króliczki i jajka. Na baziach nie wiszą pisanki. Ja już dziś przychodzę dla Was z wielkanocnymi kartami pracy, które mam nadzieję zachęcą Was do rozpoczęcia wielkanocnych aktywności nieco wcześniej.

48 wielkanocnych zadań do druku

Choć za oknami u nas panuje dziś aura zimowa i pada śnieg to już teraz mam dla Was wielkanocne karty pracy. Przygotowałam dla Was 48 wielkanocnych kart pracy do druku. Znajdziecie na nich wielkanocne zadania i wszystko co kojarzy się z Wielkanocą. Na kartach nie zabrakło wielkanocnych motywów i akcentów. Są kurczaki, zajączki, jajka, ale także tradycyjna święconka czy bazie. Każda karta zawiera piękne kolorowe ilustracje, które zachęcają do nauki i zabawy.

W wielkanocnych zestawach znajdziecie karty pracy, które ćwiczą różne umiejętności dzieci w wieku przedszkolnym. Są tu karty z zadaniami do rozwiązywania, liczenia, wycinania i rysowania. Dziecko podczas zabawy uczy się logicznego myślenia i spostrzegawczości. Wycinanie i wyklejanie to nie tylko dobra zabawa, ale także świetny trening sprawności rączek i motoryki małej. Wielkanocne karty pracy uczą kolorów, liczenia i alfabetu, ale też są świetnym pomysłem na kreatywne spędzanie czasu razem z dzieckiem.

Pomysły na wielkanocne prace plastyczne dla dzieci!

Zapraszam Was do wielkanocnych zabaw. Poznajcie moje nowe wielkanocne karty pracy! Zerknijcie również na wielkanocne zabawy, które pojawiły się na blogu:

Wielkanocne karty pracy do wydrukowania
Wielkanocne karty pracy do wydrukowania
Wielkanocne karty pracy do wydrukowania
Wielkanocne karty pracy do wydrukowania

Wielkanocne karty pracy z zadaniami

Wielkanocne karty pracy z zadaniami
Wielkanocne karty pracy z zadaniami do druku

To zestaw 26 kart do zabawy z wielkanocnymi zadaniami do rozwiązywania, liczenia, wycinania, wyklejania i rysowania. Dziecko rozwiązując zadania poznaje wiosenne symbole, uczy się rozróżniać kolory i liczyć do 10. Każda karta to zupełnie inna zabawa. Zadaniem dziecka będzie dopasowanie połówek jajek, policzenie kurczaków, przyklejenie odpowiedniej ilości marchewek obok króliczków.

Wielkanocne karty z zadaniami możesz pobrać tutaj.

Wielkanocne wyklejanki

Wielkanocne wyklejanki do druku
Wielkanocne wyklejanki do druku

To zestaw 22 wielkanocnych wyklejanek, na których znajdziesz kolorowe wyklejanki związane z wiosną. Zestaw jest bardzo różnorodny. Znajdziesz tu wielkanocne motywy i symbole. Są kurczaki, jajka, zajączki, święconka czy bazie.

Wielkanocne wyklejanki możesz pobrać tutaj.

Wielkanocne karty pracy do druku - 48 kart na Wielkanoc

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami, moją miłość do roślin i roślinne wnętrza w naszym domu. Baw się z dziećmi w domu kreatywnie ❤

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Brak komentarzy

Poprzedni
Kalendarz Świąt nietypowych dla dzieci w przedszkolu
Wielkanocne karty pracy do druku – 48 kart na Wielkanoc

Zaplanuj 2023Kalendarze i planery 2023 do druku

Pobierz i wydrukuj miesięczne planery i kalendarze na cały rok 2023!