Świąteczno-zimowe memory do druku

Świąteczno-zimowe memory do druku, czyli gra dla najmłodszych i dla całej rodziny. Pobierz i wydrukuj darmowe zimowe memory i spędź na zabawie długie zimowe wieczory!

Świąteczno-zimowe memory do druku

Zawsze lubiłam wszelkiego rodzaju gry planszowe, ale wiecie jak to jest pojawia się dziecko i nagle doba staje się za krótka i na wiele rzeczy, które lubiliśmy robić zwyczajnie zaczyna nam brakować czasu. Chociaż czasu ciągle mi brakuje, ale staram się go wykorzystać jak najlepiej. Wróciłam do czytania książek, które niesamowicie mnie relaksują i odprężają.

Gry nie tylko dla dzieci

Razem z mężem odkopaliśmy też naszą kolekcję planszówek i staramy się coraz częściej spędzać wieczory przy fajnej grze. Naszą ulubioną strategiczną grą planszową jest kultowy Catan. Choć muszę Wam się przyznać, że pierwsze nasze rozgrywki były bardzo specyficzne. Chyba jeszcze nigdy instrukcja obsługi nie okazała się dla nas tak przydatna. Lubimy bardzo grać w tą grę, a jeśli jej nie znacie to bardzo Wam ją polecam. Tak sobie kiedyś wymyśliliśmy, że zamiast kupować sobie wzajemnie prezenty co roku kupimy sobie nową grę. Ja już naszą grę mam skitraną w tajnym miejscu i liczę na to, że mój mąż nie znajdzie jej do świąt. Wybrałam jedną z poniższych propozycji. 1 wiecie, że już mamy. Ciekawa jestem czy zgadniecie jaki jest mój tegoroczny typ!

Gry dla dorosłych

01. Catan / 02. 7 cudów / 03. Scythe
04. Cyklady / 05. Tzolkin Kalendarz Majów / 06. Yamatai
07. Cytadela + Mroczne Miasto / 08. Pandemic Czas Cthulhu / 09. Pan Lodowego Ogrodu

Pierwsze gry dla dzieci

Nie myślcie, że w naszym domu mamy tylko gry dla dorosłych. Mimo, że mój syn jest małym puzzlomaniakiem staram się również zachęcać go do zabawy w gry dla najmłodszych. Ostatnio Filip bardzo lubi grę memory. Bardzo podoba mu się odnajdywanie i dopasowywanie takich samych obrazków. Oczywiście gry szybko mu się nudzą i prosi o nowe. Zamiast kupować kolejne zrobiłam dla niego moje własne memory – świąteczno-zimowe.

Zaskocz swoje dziecko niezwykłym listem od Mikołaja

Chcesz w te Święta zaskoczyć swoje dziecko? Mam dla Ciebie wyjątkowy pomysł. Co byś powiedziała na to żeby w tym roku Mikołaj napisał list dla Twojego dziecka? W tym roku Mikołaj może również zaskoczyć Twoje dziecko listem napisanym specjalnie dla niego lub niezwykłym wideo od Mikołaja.

Odbierz niezwykły list od Mikołaja dla Twojego dziecka ->

Memory do druku

Nie wiem czy to za sprawą jego ukochanego bałwana, którego plakat wisi w pokoju, ale te memory szybko stało się jego ulubionym. Myślę, że te memory do druku może skraść serce nie tylko mojego synka, więc możecie je pobrać i wydrukować dla swoich dzieci.

Moje memory do druku to 9 kolorowych obrazków z motywami świątecznymi i zimowymi. Wydrukujcie je podwójnie, powycinajcie i bawcie się do woli. Koniecznie dajcie znać czy je polubiły! A poniżej również fajne gry dla najmłodszych, które u nas sprawdziły się idealnie. Niektóre z nich są w stanie nieźle rozruszać całą rodzinę i są fajnym pretekstem do spędzania czasu razem.

Gry dla dzieci

01. Potwory do szafy / 02. Lotti karotti / 03. Pan Wiaderko
04. Soggy Doggy / 05. Figle Migle / 06. Elefan łapanie świetlików

Świąteczno-zimowe memory do druku

Świąteczno-zimowe memory do druku

Świąteczno-zimowe memory do druku

Podobają Ci się moje świąteczne inspiracje? Będzie mi bardzo miło, jeśli docenisz moją pracę i dołączysz do mnie na Instagramie albo polecisz mnie swoim znajomym ❤ Zerknij również na moje inne świąteczne pomysły.

Pobieram do użytku prywatnego

Pobierz wiosenne zadania dla dzieci!

Pobierz i wydrukuj wiosenne karty pracy z zadaniami do rozwiązywania, wycinania, wyklejania i liczenia. Ucz dziecko liter i liczenia podczas dobrej zabawy. Wybierz zadania dla swojego dziecka: wiosenne wyklejanki, wiosenne zadania do rozwiązywania, wiosna dla malucha, wiosenna matematyka


Wiosenne karty pracy do druku

Jak można korzystać z moich grafik?

– Memory do druku możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywny papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Memory do druku dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Darmowe memory udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Plakat z reniferem Rudolfem do druku
Świąteczno-zimowe memory do druku