Świąteczno-zimowe memory do druku

Świąteczno-zimowe memory do druku

Świąteczno-zimowe memory do druku, czyli gra dla najmłodszych i dla całej rodziny. Pobierz i wydrukuj darmowe memory i spędź na zabawie długie zimowe wieczory!

Zawsze lubiłam wszelkiego rodzaju gry planszowe, ale wiecie jak to jest pojawia się dziecko i nagle doba staje się za krótka i na wiele rzeczy, które lubiliśmy robić zwyczajnie zaczyna nam brakować czasu. Chociaż czasu ciągle mi brakuje, ale staram się go wykorzystać jak najlepiej. Wróciłam do czytania książek, które niesamowicie mnie relaksują i odprężają.Gry nie tylko dla dzieci

Razem z mężem odkopaliśmy też naszą kolekcję planszówek i staramy się coraz częściej spędzać wieczory przy fajnej grze. Naszą ulubioną strategiczną grą planszową jest kultowy Catan. Choć muszę Wam się przyznać, że pierwsze nasze rozgrywki były bardzo specyficzne. Chyba jeszcze nigdy instrukcja obsługi nie okazała się dla nas tak przydatna. Lubimy bardzo grać w tą grę, a jeśli jej nie znacie to bardzo Wam ją polecam. Tak sobie kiedyś wymyśliliśmy, że zamiast kupować sobie wzajemnie prezenty co roku kupimy sobie nową grę. Ja już naszą grę mam skitraną w tajnym miejscu i liczę na to, że mój mąż nie znajdzie jej do świąt. Wybrałam jedną z poniższych propozycji. 1 wiecie, że już mamy. Ciekawa jestem czy zgadniecie jaki jest mój tegoroczny typ!

Gry dla dorosłych

Pierwsze gry dla dzieci

Nie myślcie, że w naszym domu mamy tylko gry dla dorosłych. Mimo, że mój syn jest małym puzzlomaniakiem staram się również zachęcać go do zabawy w gry dla najmłodszych. Ostatnio Filip bardzo lubi grę memory. Bardzo podoba mu się odnajdywanie i dopasowywanie takich samych obrazków. Oczywiście gry szybko mu się nudzą i prosi o nowe. Zamiast kupować kolejne zrobiłam dla niego moje własne memory – świąteczno-zimowe.

Memory do druku

Nie wiem czy to za sprawą jego ukochanego bałwana, którego plakat wisi w pokoju, ale te memory szybko stało się jego ulubionym. Myślę, że te memory do druku może skraść serce nie tylko mojego synka, więc możecie je pobrać i wydrukować dla swoich dzieci.

Moje memory do druku to 9 kolorowych obrazków z motywami świątecznymi i zimowymi. Wydrukujcie je podwójnie, powycinajcie i bawcie się do woli. Koniecznie dajcie znać czy je polubiły! A poniżej również fajne gry dla najmłodszych, które u nas sprawdziły się idealnie. Niektóre z nich są w stanie nieźle rozruszać całą rodzinę i są fajnym pretekstem do spędzania czasu razem.

Nie zapomnij o Mikołaju

A czy Twoje dziecko napisało już list do Świętego Mikołaja? Pamiętaj, że przygotowałam 2 wersje listów, które możesz pobrać na blogu. List do Mikołaja z możliwością narysowania prezentu znajdziesz tu, a klasyczną wersję listu dla chłopca i dziewczynki tu. A wiesz, że i Mikołaj pisze listy może napisać taki również do Twojego dziecka – zerknij tu.

Gry dla dzieci

Świąteczno-zimowe memory do druku

Leci bocian przyleci do Ciebie!

Chcesz otrzymywać informację o nowych darmowych plakatach i wpisach? Polub lecibocian na Faceebok’u, obserwuj na Instagramie lub dołącz do newslettera.

Dzięki temu najszybciej dowiesz się o nowych wpisach, które pojawiają się na moim blogu i nie przegapisz żadnych moich kreatywnych pomysłów.

Świąteczno-zimowe memory do druku

Świąteczno-zimowe memory do druku

Pobieram do użytku prywatnegoJak można korzystać z moich grafik?

– Memory do druku możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywny papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Memory do druku dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Darmowe memory udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Zobacz moje inne świąteczne inspiracje:

A tutaj znajdziesz wszystkie moje: darmowe plakaty do druku.

Miłego dnia!

Klaudia

o Autorze

Klaudia

Mama dwójki chłopców: szalonego 4 latka i rocznego malucha. Mama grafik. Lubię ładne rzeczy i dobry design.

Dodaj komentarz