Konkurs “Fajnie być mamą”

Zapraszam na konkurs! Napisz dlaczego fajnie być mamą i wygraj zestaw 3 modnych bluzek!

Konkurs "Fajnie być mamą"
Konkurs “Fajnie być mamą”

Zasady konkursu “Fajnie być mamą”

1. Organizatorem konkursu i sponsorem nagród jest blog lecibocian.pl

2. Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać zadanie konkursowe, które polega na odpowiedzi na pytanie:

Dlaczego fajnie być mamą?
Uwaga! Odpowiedź należy umieścić poniżej jako komentarz do tego wpisu.

3. My Cię lubimy, a Ty nas? Dołącz do nas na Facebook’u

4. Uczestnik konkursu może wysłać 1 zgłoszenie konkursowe.

Zasady rozstrzygnięcia konkursu:

Zwycięzcą Konkursu zostanie osoba, której zgłoszenie konkursowe wybierze Jury (autorka bloga).

W ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników należy przesłać Organizatorowi dane do wysyłki nagrody na adres e-mail: kontakt@lecibocian.pl. Zawsze potwierdzam otrzymanie wiadomości – jeżeli nie otrzymałeś odpowiedzi napisz do mnie jeszcze raz. Po upływie wyznaczonego terminu, Laureat traci prawo do odbioru nagrody, a nagroda przechodzi na kolejną osobę zgodnie z ocenami Jury.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu 7 dni od daty otrzymania danych do wysyłki nagrody.

Czas trwania konkursu

Konkurs trwa 14 dni. Rozpoczyna się 09.09.2014 i kończy się 23.09.2014 o godzinie. 23.59. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 10.10.2014 w serwisie lecibocian.pl

Nagrody:

Nagroda główna:

 • 1 x zestaw 3 modnych bluzek

Bądź na bieżąco!

 • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
 • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 • Ania
  9 września 2014

  Fajnie być mamą, bo nie ma nic piekniejszego niż zobaczyć uśmiech i radośc własnego dziecka!

 • Sylwia
  10 września 2014

  Miłość matki i dziecka to niezwykła więź, dlatego fajnie być mamą!

 • Jagna
  10 września 2014

  Nikt nie kocha tak bezinteresownie jak dziecko. Nikt nie potrzebuje nas tak bezwzględnie jak dziecko. Nikt nie pamięta o nas tak długo jak dziecko. Niczyje dłonie nie obejmują tak mocno jak dziecka. Nikt nie nadaje życiu tak bardzo sensu jak dziecko. Nikt, nigdy, nie spojrzy nam w oczy tak głęboko jak dziecko. Bycie matką to jedyny stan, w którym wszystko wydaje się być tak łatwe, choć jest niezmiernie trudne. Dobrze być matką, dobrze mieć obok siebie dziecko…

 • Kasia :)
  10 września 2014

  Fajnie jest być mamą, bo tylko dziecko potrafi sprawić, że nie tylko czujemy się wyjątkowe, ale i takie naprawdę się stajemy! dzięki małej kruszynce bardziej się staramy, stajemy się lepsze, dążymy do samodoskonalenia, bo przecież ona nas obserwuje i naśladuje. Możemy myśleć o sobie tylko w superlatywach, bo przecież tylko fajna osoba może mieć takie fajne dziecko – taka karma 🙂 fajnie jest być mamą, oddać cały świat za jedno swoje odbicie w oczach maleństwa, dla którego ty właśnie jesteś całym światem.

 • Magda
  10 września 2014

  Jest osoba, która cię bezgranicznie kocha. Niezależnie od tego, czy jesteś ładna, szczupła, bogata… Twoje dziecko kocha cię po prostu za to, że jesteś!

 • Dorota
  11 września 2014

  Najwspanialsze w byciu mamą jest to, że odkrywa ona świat razem z dzieckiem, daje mu wskazówki i wspiera jego rozwój. Ma świadomość tego, ileż to wysiłku kosztuje małego maluszka, aby to on powiedział pierwsze słowo czy postawił pierwszy kroczek. Mama jest przesycona radością patrząc na swojego małego brzdąca, wiedząc, że to ona dała mu życie. Piękne jest to, że będąc mamą zmienia się sposób patrzenia na życie.

 • Mariusz
  11 września 2014

  Najwspanialsze w byciu Mamą jest poczucie spełnienia i sensu życia…
  Dla moich Synków jestem najlepszą na świecie kucharką. Niezastąpioną partnerką podczas zabaw oraz ich dziecięcej twórczości…Nauczycielką życia, czasem psychologiem. Stylistką mody oraz szalonych, dziecięcych fryzur. Jestem kreatorką ich języka, sposobu postrzegania świata oraz relacji międzyludzkich. Fotografem, rejestrującym na wieki każdy etap ich życia. Przewodnikiem turystycznym w czasie codziennych wypraw na zakupy lub do lasu…
  Bywam strażnikiem pilnującym przestrzegania pewnych zasad i wyciągającym konsekwencje w przypadku ich łamania. Raz surowym sędzią rodzinnym w niełatwych sporach o to samo autko… a raz najłagodniejszym uosobieniem przytulanki, kołysanki, ciszy… W żadnej innej dziedzinie życia nie wykazałam się na tak wielu rozmaitych frontach. Żadnej innej nie poświęciłam tyle serca ani czasu. Żadna inna nie okazała się spełnieniem marzeń…
  Najwspanialsze jest właśnie to, że jestem Mamą.Najukochańszą i niezastąpioną. Jak Ty….

 • ola
  11 września 2014

  Byc mamą nie jest fajnie lecz wspaniale. Ta mała istota od chwili pojawienia sie w moim życiu wywróciła wszystko do góry nogami. Do tego kocha mnie bezinteresowną miłoscią, czuje się potrzebna gdy wyciąga do mnie rączki. Nigdy niczego nie żałuję że mogła bym mieć coś innego w życiu, ponieważ moja córeczka jest całym moim zyciem.

 • jagoda
  11 września 2014

  fajnie być mamą ponieważ nie ma na świecie osoby, która kocha nas tak mocno pomimo naszych wad, dla naszego dziecka jesteśmy najukochańszą mamą , najpiękniejszą. Dziecko Wybacza nam wszystko: nasze złe humory, napady zmęczenia i złości, ponieważ dziecko kocha nas bezgranicznie, często nas przytula kiedy nam ciężko i źle, kiedy potrzebujemy bliskości zawsze jest przy nas. zawsze na wysłucha, powie kocham cię , pocałuje na dobranoc. Ponieważ nie am nic piękniejszego niż czuć dziecko pod swoim sercem jak kopie i nie ma piękniejszego dźwięku niż pierwszy płacz dziecka po porodzie oraz pierwsze kroki i pierwsze słowo:mama. jest tego tak dużo, że ból podczas porodu, że zmęczenie i niewyspanie idzie w zapomnienie gdy widzimy swoje dziecko jak rośnie uczy się i zaskakuje nas każdego dnia. Fajnie jest być mamą – dumnąmamą

 • Marzena
  12 września 2014

  Najfajniejsze w byciu mama
  To to, że jestem mamą i czuję to każdego dnia.
  Że Bóg obdarzył mnie tą wspaniałością
  I to razy dwa!
  Jedna miłość rośnie w domku mym
  A druga pod serduszkiem w brzuszku.
  To są najlepsze prezenty dla Mamy
  KIEDY MAMĄ SIĘ ZOSTAJE.
  To już na całe życie Nam pozostaje
  Kocham moje dwa Aniołki <3 <3 <3

 • ania25
  12 września 2014

  fajnie być mamą, bowiem nikt tak jak dziecko nie powie kocham cię, nie przytuli i nie odwzajemni naszej czułości.

 • Anna
  15 września 2014

  Uwielbiam być mamą, mimo zmęczenia, mimo stresu. Co jest fajnego w byciu mamą? Usmiech, tak, uśmiech dziecka o poranku, uśmiech gdy wita Cię, gdy wracasz z pracy, uśmiech gdy podchodzi do Ciebie i ta błoga mina śpiącego dziecka na ręku mówiąca “tak jest mi dobrze” oraz to słodkie “kocham Cię mamo”.

 • Jolka
  15 września 2014

  Bycie mamą, to najwspanialsza rzecz jaka może spotkać kobiete. Nie ma nic bardziej pięknego jak wyczekiwanie na swoje potomstwo przez 9 miesięcy, by móc pózniej cieszyć się każdą chwilą spędzoną razem, nikt tego nie jest w stanie zrozumieć, póki sam tego nie przeżyje. Dziecko potrafi zmienić dotychczasowe życie na lepsze. Mimo wszelkiego trudu jaki temu towarzyszy macierzyństwo to cudowna sprawa:) Fajnie być mamą, gdyż tylko dziecko potrafi obdarzyć Cię bezinteresownym i szczerym uczuciem…

 • Ela P.
  17 września 2014

  Macierzyństwo otwiera przed nami drzwi do nowego życia. Po urodzeniu dziecka nic już nie jest takie samo. Mamy łzy w oczach na widok pierwszego ząbka czy niepewnego, nieporadnego kroczku, a gdy usłyszymy słowo ,,Mama” czujemy się tak, jakbyśmy dostały nagrodę Nobla. Przeżywamy silne emocje i odkrywamy siebie na nowo. Zmieniają się nasze priorytety, dociera do nas co naprawdę w życiu się liczy. Zmieniamy się na lepsze. Bycie mamą jest nie tylko fajne, ale po prostu genialne, bo narodziny dziecka to największy CUD na Ziemi.

 • Maruśka
  19 września 2014

  Fajnie być mamą z powodów miliona ,
  zwłaszcza gdy mina dziecka zadowolona!
  Macierzyństwo daje siłę, napędza do działania,
  i dziecka w etyce i dobrym zachowaniu wychowania.

  Fajnie być mamą ponieważ :

  F Figielki, psoty i zabawy dzieci co dnia rozczulają ,
  A Anielskie uśmiechy bóle i stres mój uśmierzają !
  J Jakkolwiek dziecko się zachowuje, to mama poprawia
  N Naturalność w dziecku i złe cechy poprawia !
  A Adrenalinę dziecko podnosi

  M Mamusiu ! Tak ładnie, z oczkami jak u kotka prosi .
  A Adoruje , przytula i sprawia, że dzień jest wyjątkowy
  M Mama zawsze wie, jak sprawić by dzień był odlotowy .
  A A dziecko gdy rośnie, dumą napawa – fajna to sprawa .

  Nawet gdy jest źle , bardzo ciężko, któraś już noc z rzędu nie przespana , dni zawalone obowiązkami takimi jak ” pranie, gotowanie, sprzątanie itp” to mimo wszystko widząc swoje dziecko, uśmiechnięte, pełne energii i chęci do zabawy i psocenia czuję się szczęśliwa . Całe zmęczenie , bezsilność odchodzą w niepamięć .

  Dzieci i ich uśmiechy są jak “cudowne” lekarstwo, które uleczy ze złości, zmęczenia . Którego nie da się kupić za pieniądze, lecz za miłość .

  Fajnie być mamą, bo można każdego dnia doznawać emocji, być świadkiem małych cudów (pierwsze słowa, pierwsze kroki , pierwszy raz na nocniku, na rowerku itd ) .

  Fajnie być mamą bo to bezcenna rzecz , to bezcenne uczucia a doznanie które zmienia całe życie . A gdy ma się jeszcze oparcie w swojej mamie, to już wszystko jest po prostu idealne !

 • memos
  20 września 2014

  Fajnie być mamą dla tych wspaniałych słów :”Kocham, Cię Mamusiu” i dla tych cieplutkich, małych rączek obejmujących szyję w miłosnym uścisku.

 • Kasia S.
  21 września 2014

  Ostatnio spotkałam 63 letnią kobietę. Była bardzo nieszczęśliwa. 5 lat temu rzucił ją mąż i do dziś się z tego nie podźwignęła. Dlaczego? Głównie dlatego, że był bezpłodny i nie mieli dzieci, a jej cała rodzina już nie żyje, więc została SAMA. Fajnie być mamą, bo gdy mamy potomstwo, nigdy, przenigdy nie będziemy samotni, a w trudnych chwilach poda nam rękę i sprawi, że ufnie będziemy patrzeć w przyszłość. Jest mi jej żal, bo poświęciła swoją płodność, a teraz już jest za późno na urodzenie dziecka i do końca życia będzie żałowała, że spędziła 37 lat z niewłaściwym facetem…

 • Syloo
  23 września 2014

  Fajnie być mamą by dostarczyć takich pieknych chwil ja ja, wymieniam poniżej. Mój synek w interakcji ze mną 🙂

  -Bierze swoją różową poszewkę na poduszke i kocyk w drugą raczkę, kladzie na podlodze na środku pokoju, kladzie sie na nich i idzie spac,

  -podchodzi do mnie cały upaćkany czekoladą, glutami z nosa lub innym paskudztwem i sie do mnie tuli,

  -kiedy dosypiam rano, gramoli mi sie na lożko z misiem większym od niego pod pacha i każe misiowi iśc spać,

  -pomaga mi robić pranie wrzucając brudne rzeczy do pralki,

  -mówi mi ze ugotowalam pyszna zupkę gladząc mnie po brzuchu,

  -przykłada mi rączke do ust, kiedy chce mi dac buziaczka,

  -kiedy slyszy auto na sygnale krzyczy “ino ino tata”,

  -każdemu facetowi napotkanemu na ulicy, w autobusie, w poczekalni, musi dać “cześć” i przybić piatkę,

  -do każdej koiety “szczela oczkami”

  -kiedy chce iśc spać, staje obok łazienki i puka upominając ise o kąpiel…

  i wiele, wiele innych…

  dla tych chwil warto bylo nabawić się rozstepow, tylek i tak zawsze mialam większy, a piersi po porodzie mam swietne!!

  Dlatego fajnie być mamą!!

 • Maria
  23 września 2014

  Najpiękniejsze w byciu mamą jest uczucie spełnienia i dumy, że coś w naszym życiu wyszło bez skazy, mankamentów, wad. Gdy pierwszy raz widzimy na lekarskim ekranie malutkie serduszko bijące tuż pod naszym sercem, gdy jego bicie wydaje się być najpiękniejszą melodią świata. Później pojawia się uczucie tak silne i bezwarunkowe jak tylko możemy sobie wyobrazić. Miłość, której nic nie jest w stanie zabić, umniejszyć, przewartościować. I zaczynasz w tym maleństwie widzieć siebie sprzed wielu lat, widzisz podobne minki, podobne gesty, taki sam rodzaj śmiechu, upartość, zawziętość lub nieśmiałość i skromność. Oglądasz zdjęcia, przykładasz je obok siebie i czujesz każdym centymetrem, że to Twoja krew, Twoje ciało, część Ciebie. Dopóki nie usłyszysz pierwszego “mamo” masz wrażenie, że wszystko już widziałaś i czułaś, że pierwsze zakochanie, pierwszy raz złamane serce i pierwsze usłyszane bicie serduszka były tymi WIELKIMI wydarzeniami, wtedy pojawia się pierwsze “mamo” i czujesz, że przebiło wszystko co do tej pory widziałaś i czułaś. Kiedy w miłość partnerską wkradają się rutyna, codzienność i obowiązki a Ty ubierasz sukienkę i nie jesteś przekonana o swojej urodzie, wdzięku i kobiecości, Twoja mała córeczka patrzy na Ciebie z zachwytem mówiąc “mamo jesteś taka piękna i masz najpiękniejszą sukienkę” zaczynasz to dostrzegać, bo nawet najsłodsze komplementy nie są w stanie wygrać ze szczerością dziecka. Gdy słyszysz pierwszą piosenkę o sobie i dostajesz pierwszą laurkę czujesz się taka ważna i wielka, jedyna i wyjątkowa dla tego maleństwa, które nie widzi poza Tobą świata. Dziecko popełnia pierwsze błędy, przychodzą pierwsze rozczarowania a Ty nadal kochasz bardziej i bardziej, aż do utraty tchu. Co jest najpiękniejsze w byciu mamą? Uczucie, że nasze kroki, decyzje, czyny przyczyniły się do stworzenia czegoś tak pięknego, niewinnego, nieskazitelnego jak nowy człowiek. Pewność, że nasze serca nie są kamieniami, bryłami lodu, że tkwią w nas tak ludzkie emocje i wielkie pokłady miłości. Duma, że oto ja zwariowana kobietka, potykająca się o własne nogi na prostym chodniku, która regularnie raz w miesiącu mówiła sobie “do niczego się nie nadajesz” sprawiła, że małe ziarenko wykiełkowało, podrosło, puściło pąki, zakwitło po to by kiedyś w przyszłości czuć to co Ty teraz.

 • Czarna Perła
  9 września 2015

  Fajnie być mamą, bo mama to najlepszy zawód na świecie!!!
  Najważniejsze w każdej pracy jest prestiż jaką ona daje, odpowiedzialność, satysfakcja, realizowanie ambicji – bycie matką spełnia wszystkie te kryteria.
  Jest to zawód, w którym człowiek cały czas się rozwija, nabywa wciąż nowych umiejętności, uczy się czegoś nowego.
  Zawód, w którym szybko się awansuje z mniej odpowiedzialnych funkcji na coraz to ważniejsze, np. z opiekunki na nauczycielkę, następnie przyjaciółkę, powierniczkę, itd.
  Zawód, który daje duże pole do popisu, możemy się w nim wykazać jako: niania, pielęgniarka, pocieszycielka, nauczycielka, kucharka, sprzątaczka, lekarz, psycholog, stróż, fotograf, szofer czy prywatna asystentka.
  Zawód, w którym od razu widać efekty swojej pracy, można je podziwiać i być z nich niesamowicie dumnym (nowe umiejętności, pierwsze kroki i słowa naszej pociechy).
  W zawodzie tym sami jesteśmy sobie szefem.
  Dziecko sprawia, że jak w żadnej innej pracy, czujemy się doceniane i potrzebne.
  Mamy możliwość tworzenia oraz możliwość pozytywnego wpływania na życie innych – kształtujemy osobowość dziecka, przekazujemy mu ponadczasowe wartości.
  Jedyny zawód, w którym podwładni (dzieci) darzą nas miłością i bezgranicznym zaufaniem:)

Poprzedni
Zgaga w ciąży
Konkurs “Fajnie być mamą”