Współpraca

Współpraca z blogiem

Cześć jestem Klaudia! Z wykształcenia marketingowiec, z pasji grafik, a w praktyce mama 4 letniego przedszkolaka i niemowlaka. Lubię dobry design i dobrą kawę. Uwielbiam robić zdjęcia, czytać książki i spędzać czas w ogrodzie.

Bycie mamą to najfajniejsza rola w życiu jaka mi się trafiła, ale nie jedyna. Lecibocian.pl to kreatywny i rodzinny blog parentingowy, na którym zachęcam mamy do rozwijania kreatywności w dzieciach już od najmłodszych lat. Podpowiadam jak spędzać czas rodzinnie, a przy okazji kreatywnie. Projektuję planery i kalendarze, które pomagają mamom ogarnąć siebie, dom i dzieci.

Piszę o tym jak to jest być mamą – szczerze, bez lukru i pudru, ale z lekką dawką humoru. Pokazuję jak na prawdę wygląda życie mamy dwójki dzieci z lepszymi i gorszymi momentami.

Lubię się dzielić tym co dobre. Polecam najpiękniejsze książki dla dzieci. Pokazuję fajne gry i zabawki, które pokochały moje dzieci i nie znudziły im się w 5 minut. Podpowiadam jak fajnie urządzić dziecięcy pokój i podpowiadam praktyczne rozwiązania.

Kreatywne pomysły? To lubię!

Jeśli chcesz pokazać na moim blogu swoje produkty, masz ciekawy pomysł na akcję promocyjną to zapraszam do kontaktu. Jestem otwarta na ciekawe i wartościowe propozycje. Jeśli nie masz pomysłu to również napisz – wymyślę dla Ciebie coś kreatywnego! Skontaktuj się ze mną: kontakt@lecibocian.pl

Co mogę dla Ciebie przygotować?

– Posty sponsorowane Twoje produkty w sposób naturalny i kontekstowy,
– recenzję Twojego produktu, usługi, miejsca,
– patronat,
– promocja produktów w Social Mediach,
– baner reklamowy,
– testy produktów.

Oraz inne formy współpracy dostosowane do potrzeb danej kampanii. Rozliczam się na podstawie faktur. Każdą współpracę wyceniam indywidualnie.

Kto mnie czyta i obserwuje?

Czytelniczki lecibocian.pl to głównie kobiety, a w szczególności mamy. Szukające pomysłów na rodzinne i kreatywne spędzanie czasu. Poszukujące najpiękniejszych zabawek i książek dla dzieci. Ceniące dobry design dla dzieci.

lecibocian.pl w social media

Facebook
Instagram

Marki, z którymi współpracowałam:

Logo Header Menu