Współpraca

Współpraca z blogiem

Cześć jestem Klaudia! Z wykształcenia marketingowiec, z pasji grafik, a w praktyce mama 4 letniego przedszkolaka i niemowlaka. Lubię dobry design i dobrą kawę. Uwielbiam robić zdjęcia, czytać książki i spędzać czas w ogrodzie. Mam głowę pełną pomysłów, którymi dzielę się na blogu.

Bycie mamą to najfajniejsza rola w życiu jaka mi się trafiła, ale nie jedyna. Lecibocian.pl to kreatywny blog parentingowy, na którym dziele się moimi graficznymi projektami stworzonymi z myślą o mamach, ale nie tylko. Piszę o tym jak to jest być mamą – szczerze, bez lukru i pudru, ale z lekką dawką humoru. Moi czytelnicy lubią tematy związane z aranżacją dziecięcych pokoi, ciążą, macierzyństwem, a także szukają pomysłów na ciekawe przepisy dla rodziny.

Pewnie zauważyłeś, że mój blog to miejsce, w którym mamy mogą znaleźć rzetelne i sprawdzone informacje o produktach dla dzieci (książkach, zabawkach czy gadżetach). Jako podwójna mama uwielbiam produkty związane z dziećmi, a moi czytelnicy bardzo cenią sobie książki i zabawki, które prezentuję i testuję z moimi dwoma synkami: 3,5 letnim Filipem i miesięcznym Igorem. Przy blogu pomaga nam również tata Marcin, który spina wszystko od strony technicznej.

Kreatywne pomysły? To lubię!

Jeśli chcesz pokazać na moim blogu lub Instagramie swoje produkty, masz ciekawy pomysł na akcję promocyjną to zapraszam do kontaktu. Jestem otwarta na każdą propozycję. Jeśli nie masz pomysłu to również napisz – razem wymyślimy coś fajnego i kreatywnego:
Mój e-mail: kontakt@lecibocian.pl

Co mogę dla Ciebie przygotować?

wpis na blogu przestawiający Twoje produkty w sposób naturalny i kontekstowy (z sesją zdjęciową),
prezentacja produktu na zdjęciach we wpisach z plakatami i grafikami do pobrania,
recenzję Twojego produktu,
reklamę graficzną.

Kto mnie czyta i obserwuje?

Leci bocian w liczbach

lecibocian.pl w social media

Facebook
Instagram

Marki, z którymi współpracowałam:

Logo Header Menu