Współpraca

Kreatywny blog parentingowy współpraca

Cześć! Mam na imię Klaudia. Jestem mamą dwóch chłopców: 2 i 6 latka. Mój blog to miejsce pełne kreatywnych pomysłów na spędzanie czasu z dzieckiem. Moi czytelniczy znajdują tu pomysły na zabawę z dziećmi, dobre książki dla dzieci, zabawki i gadżety, które pomagają przetrwać macierzyństwo.

Pokazuję jak można spędzać z dziećmi czas kreatywnie i rodzinnie, a także być zorganizowaną mamą. Staram się wymyślać rzeczy, które ułatwiają mi ogarnięcie mojej czteroosobowej rodziny i pracy. Cieszę się, że z moich pomysły na kreatywną zabawę z dziećmi pomagają tak wielu mamom! Z moich planerów co miesiąc korzysta ponad 5000 osób. Lubię inspirować, pokazywać fajne rzeczy dla dzieci i dobre książki. Tworzę autorskie karty do zabawy z dziećmi, a także planery ułatwiające domową organizację.

Kreatywna mama dwójki chłopców

Piszę o tym jak to jest być mamą – szczerze, bez lukru i pudru, ale z lekką dawką humoru. Pokazuję jak na prawdę wygląda życie mamy dwójki dzieci z lepszymi i gorszymi momentami.

Lubię się dzielić tym co dobre. Polecam najpiękniejsze książki dla dzieci. Pokazuję fajne gry i zabawki, które lubiły moje dzieci. Podpowiadam jak fajnie urządzić dziecięcy pokój i podpowiadam praktyczne rozwiązania. Na co dzień pokazuję również, że każdy może mieć rośliny w domu i wcale nie trzeba mieć do nich ręki tylko wystarczy poznać kilka zasad na ich prawidłową pielęgnację!

Kreatywny blog dla mam

Leci bocian to miejsce, które łączy mamy takie jak ja. Mamy, które doceniają rodzinne chwile, poszukują kreatywnych pomysłów, lubią fajne rzeczy i sprytne rozwiązania, które ułatwiają im życie i ogarnięcie rodzinnej codzienności.

Kreatywnych pomysłów mi nie brakuje. Napisz do mnie, a przygotuję dla Ciebie kreatywny i oryginalny pomysł na współpracę. Atrakcyjny i zachęcający dla moich czytelników, a przedstawiający Twój produkt w sposób naturalny i kontekstowy. Skontaktuj się ze mną! Na pewno wymyślimy coś fajnego: kontakt@lecibocian.pl

Co mogę dla Ciebie przygotować?

  • Post prezentujący Twój produkt lub markę , w którym Twój produkt pojawia się w sposób naturalny i kontekstowy, angażując i zachęcając użytkowników do interakcji,
  • Post kreatywny, w którym Twój produkt pojawia się wraz z autorską grafiką nawiązującą tematycznie do Twojego produktu,
  • Recenzję produktu lub marki,
  • Promocję w Social Mediach.

Moi czytelnicy:

Statystyki

Co tworzę?

Blog: ponad 50 000 UU miesięcznie
Facebook: ponad 11400 obserwujących
Instagram: ponad 7000 obserwujących
Pinterest: ponad 2700 obserwujących

Zaufali mi!