Współpraca

Cześć, jestem Klaudia!

Jestem mamą dwóch chłopców: 3 i 7 latka. Mój blog to miejsce pełne kreatywnych pomysłów na spędzanie czasu z dzieckiem. Dzielę się pomysłami na kreatywną zabawę z dziećmi, polecam wartościowe książki dla dzieci, najlepsze zabawki i gadżety, które ułatwiają przetrwać macierzyństwo!

Z wykształcenia jestem marketingowcem, z pasji grafikiem, ale moje codzienne życie to dom i dzieci. Uwielbiam rośliny (mam ich w domu ponad 120), dobrą kawę (najlepiej z ekspresu) i książki (uwielbiam Cobena). Od 15 lat razem z mężem prowadzę Agencję Interaktywną. Prowadzę również sklep, w którym tworzę kreatywne grafiki do zabawy i organizacji.

Mój blog

Lecibocian.pl to kreatywny blog parentingowy tworzony przez mamę dla rodziców szukających pomysłów na zabawę z dziećmi. Czytelnicy bloga to w większości kobiety w wieku 25-34 (38%) i 35-44 (20%). To świadoma i zaangażowana grupa nowoczesnych rodziców, która ceni sobie mój blog i chętnie korzysta z moich rekomendacji.

Zróbmy coś kreatywnego!

Jestem otwarta na różne propozycje współpracy. Ja wymyślę coś kreatywnego i angażującego dla moich czytelników, a dla Ciebie będzie to skuteczna i efektywna reklama. Pisz śmiało na e-maila: kontakt@lecibocian.pl

Co mogę dla Ciebie przygotować?

  • Post prezentujący produkt lub markę, angażujący czytelników w sposób naturalny i kontekstowy.
  • Recenzję produktu,
  • Post o Twoim produkcie, usłudze, marce,
  • Lokowanie produktu na fotografiach,
  • Metamorfozę wnętrza,
  • Patronat medialny książek dla dzieci,
  • Posty i relacje w Social Mediach (Instagram, Facebook).

Moi czytelnicy

Przykładowe współprace na blogu:

Statystyki

(01.10.2021 – 31.10.2021)

Dzień Babci i DziadkaWyjątkowe laurki z kalendarzem

Zrób laurki z kalendarzem dla Babci i Dziadka z kalendarzem!