Współpraca

Współpraca

Cześć! Jestem Klaudia. Nie jestem najbardziej zorganizowaną mamą na świecie, ale staram się wymyślać takie rzeczy, które ułatwiają mi życie. Poza ogarnianiem naszej czteroosobowej rodziny dbam o to, żeby spędzać z dziećmi czas kreatywnie i rodzinnie. I tymi kreatywnymi pomysłami chcę się podzielić. Mam coś dla mamy i porcję kreatywności dla dzieci. Czytamy dużo fajnych książek, gramy w rodzinne gry, lubimy dobre zabawki, a od wiosny powracamy na górskie szlaki. Lubię dobry design i dobrą kawę. Uwielbiam robić zdjęcia i spędzać czas w ogrodzie.

Bycie mamą to najfajniejsza rola w życiu jaka mi się trafiła, ale nie jedyna. Lecibocian.pl to kreatywny i rodzinny blog parentingowy, na którym zachęcam mamy do rozwijania kreatywności w dzieciach już od najmłodszych lat. Podpowiadam jak spędzać czas rodzinnie, a przy okazji kreatywnie. Projektuję planery i kalendarze, które pomagają mamom ogarnąć siebie, dom i dzieci.

Piszę o tym jak to jest być mamą – szczerze, bez lukru i pudru, ale z lekką dawką humoru. Pokazuję jak na prawdę wygląda życie mamy dwójki dzieci z lepszymi i gorszymi momentami.

Lubię się dzielić tym co dobre. Polecam najpiękniejsze książki dla dzieci. Pokazuję fajne gry i zabawki, które pokochały moje dzieci i nie znudziły im się w 5 minut. Podpowiadam jak fajnie urządzić dziecięcy pokój i podpowiadam praktyczne rozwiązania.

Kreatywne pomysły? To lubię!

Jeśli chcesz pokazać na moim blogu swoje produkty, masz ciekawy pomysł na akcję promocyjną to zapraszam do kontaktu. Jestem otwarta na ciekawe i wartościowe propozycje. Jeśli nie masz pomysłu to również napisz – wymyślę dla Ciebie coś kreatywnego! Skontaktuj się ze mną: kontakt@lecibocian.pl

Co mogę dla Ciebie przygotować?

– Wpisy klasyczne z lokowaniem Twojego produktu (pojedyncze lub cykliczne),
– Wpisy kreatywne z lokowaniem Twojego produktu (plakaty, kreatywne prace dla dzieci, planery),
– Recenzję lub testy Twojego produktu,
– Patronat,
– Relację z wydarzeń i wyjazdów,
– Promocję w Social Mediach.

Kto mnie czyta?

Czytelniczki lecibocian.pl to głównie kobiety, a w szczególności mamy. Szukające pomysłów na rodzinne i kreatywne spędzanie czasu. Poszukujące najpiękniejszych zabawek i książek dla dzieci. Ceniące dobry design dla dzieci.

Przykładowe wpisy zrealizowane w ramach współpracy:

lecibocian.pl w social media

Facebook – 9160 obserwujących
Instagram – 3310 obserwujących
Pinterest – 1055 obserwujących

Marki, z którymi współpracowałam:

Zapraszam do kontaktu!

Klaudia