Współpraca

Kreatywny blog parentingowy współpraca

Cześć! Jestem Klaudia. Nie jestem najbardziej zorganizowaną mamą na świecie, ale staram się wymyślać takie rzeczy, które ułatwiają mi życie. Poza ogarnianiem naszej czteroosobowej rodziny dbam o to, żeby spędzać z dziećmi czas kreatywnie i rodzinnie. Lubię dobry design, książki i rośliny.

Bycie mamą to najfajniejsza rola w życiu jaka mi się trafiła, ale nie jedyna. Lecibocian.pl to kreatywny i rodzinny blog parentingowy, na którym zachęcam mamy do rozwijania kreatywności w dzieciach już od najmłodszych lat. Podpowiadam jak spędzać czas rodzinnie, a przy okazji kreatywnie. Projektuję planery i kalendarze, które pomagają mamom ogarnąć siebie, dom i dzieci.

Piszę o tym jak to jest być mamą – szczerze, bez lukru i pudru, ale z lekką dawką humoru. Pokazuję jak na prawdę wygląda życie mamy dwójki dzieci z lepszymi i gorszymi momentami.

Lubię się dzielić tym co dobre. Polecam najpiękniejsze książki dla dzieci. Pokazuję fajne gry i zabawki, które lubiły moje dzieci i nie znudziły im się w 5 minut. Podpowiadam jak fajnie urządzić dziecięcy pokój i podpowiadam praktyczne rozwiązania. Na co dzień pokazuję również, że każdy może mieć rośliny w domu i wcale nie jest to takie trudne.

Kreatywne pomysły? To lubię!

Jeśli chcesz pokazać na moim blogu swoje produkty, masz ciekawy pomysł na akcję promocyjną? Zapraszam do kontaktu.

Napisz do mnie, a przygotuję dla Ciebie kreatywny i oryginalny pomysł na współpracę, atrakcyjny i zachęcający dla moich czytelników. Skontaktuj się, a wymyślę dla Ciebie coś kreatywnego: kontakt@lecibocian.pl

Co mogę dla Ciebie przygotować?

  • Luźny wpis, w którym Twój produkt pojawia się w sposób naturalny i kontekstowy, angażując i zachęcając użytkowników,
  • Wpis kreatywny, w którym Twój produkt pojawia się wraz z kontekstową grafiką dla czytelników – z miesięcznym planerem, kalendarzem, kreatywną pracą dla dzieci lub grafiką tematycznie nawiązującą do Twojego produktu,
  • Wpis o produkcie lub marce,
  • Rodzinną relację z wydarzeń i wyjazdów,
  • Promocję w Social Mediach.

Moi czytelnicy:

Co tworzę?

Blog: ponad 30 000 UU miesięcznie
Facebook: ponad 10000 obserwujących
Instagram: ponad 4700 obserwujących
Pinterest: ponad 1600 obserwujących

Kto mnie czyta?

Czytelniczki lecibocian.pl to głównie kobiety, a w szczególności mamy. Szukające pomysłów na rodzinne i kreatywne spędzanie czasu. Poszukujące najpiękniejszych zabawek i książek dla dzieci. Ceniące dobry design dla dzieci.

Przykładowe wpisy: