Blog parentingowy dla rodziców

Cześć, jestem Klaudia!

Jestem mamą dwójki chłopców i grafikiem. Mój blog parentingowy to miejsce pełne pomysłów na kreatywną zabawę z dzieckiem w domu i naukę poprzez zabawę. Pokażę Ci najpiękniejsze książki dla dzieci, sprawdzone zabawki i wyjątkowe karty do zabawy 🙂

Macierzyństwo nauczyło mnie jak ważne są chwile. Nauczyło mnie doceniać drobiazgi i momenty. Pokazało, że życie z dziećmi nie jest jest poukładane i perfekcyjne. Ciągle mnie coś zaskakuje, czasami denerwuje, ale coraz bardziej potrafię odpuszczać i doceniać to co mam. Pokazuje jak wygląda prawdziwe rodzinne życie bez tony lukru i cukru, z ubrudzonymi dziećmi i dystansem.

Mój blog zmieniał się razem ze mną. Początkowo było to miejsce, w którym dzieliłam się z czytelnikami moimi darmowymi autorskimi grafikami. Na blogu znajdziesz ponad 2500 darmowych plików do druku, ale również wiele innych treści.

Parentingowy blog kreatywnej mamy!

Na moim blogu znajdziesz dużo pomysłów na kreatywną zabawę i nie tylko. Mam dla Ciebie! Na moim blogu parentingowym znajdziesz:

Leci bocian to nie tylko blog parentingowy. Zobacz co fajnego jeszcze tworzę!

Instagram – Nasze codzienne kadry na zdjęciach i filmach. Pomysły na zabawę, nasz dom, ogród i dużo roślinnych inspiracji.
Facebook – Znajdziesz tu informacje o nowych wpisach na blogu i mnóstwo kreatywnych inspiracji.
Sklep z grafikami – Znajdziesz w nim karty do zabawy dla dzieci i planery do organizacji.
Kreatywna kwarantanna – Moja grupa na Facebooku z pomysłami na zabawę z dziećmi w domu

Zróbmy coś kreatywnego!

Myślisz, że mój blog to fajne miejsce do zaprezentowania Twoich produktów? Sprawdź jak możesz współpracować z moim blogiem.