Planer do druku – wrzesień 2017

Darmowy planer do druku na wrzesień 2017 – pobierz i wydrukuj. Miesięczny planer z miejscem na ważne notatki, listą zadań do wydrukowania!

Wrzesień to dla nas przełomowy moment. Mój mały syn stanie się przedszkolakiem. I powiem Ci szczerze, że jestem lekko przerażona. Nie wiem czy sama jestem gotowa na to przedszkole. Nie wiem czy to już czas żeby oddać mojego synka w ręce nie tak dobrze mi znanych osób jak np. kochający dziadkowie. Ja znam swoje dziecko doskonale. Mimo, że trafił mi się samodzielny młody człowiek to wiem, kiedy mimo wszystko potrzebuje odrobinę mojej pomocy. Wiem, że potrafi sobie poradzić z wieloma rzeczami, ale wiem, że wiele nowych rzeczy na raz może go też przytłoczyć. A nie będzie wtedy koło niego mamy, która może przytulić, pocieszyć i uspokoić.Z drugiej strony widzę, że syn coraz bardziej potrzebuje kontaktów z dziećmi. Ja mogę wymyślać różne zabawy, organizować jego czas jak najlepiej, ale nigdy nie zastąpię mu kontaktów z dzieciakami.

Wiem, że w przedszkolu będzie małą biedronką. Dostanie swój wieszak na ubrania. Znajdzie tam nowych kolegów i koleżanki z którymi będzie przeżywał przedszkolne przygody. Mam nadzieję, że znajdzie tam też Panią, która pocieszy w tych gorszych chwilach, albo pomoże, gdy przyjdą smutne chwile

Mam nadzieję, że będzie mi później w domu wszystko opowiadał. I będą to radosne wspomnienia. A czas spędzamy wspólnie po przedszkolu będziemy jeszcze bardziej doceniać. Oczywiście mam również nadzieję, że w tym przedszkolu spędzi mimo wszystko trochę czasu, a nie będzie większość czasu chorował w domu.

Planer do druku – wrzesień 2017

Przygotowując się na nasze wielkie zmiany mam już dla Ciebie wrześniową wersję mojego darmowego planera do druku. Na początek roku szkolnego i przedszkolnego, albo po prostu pracowitego września wybrałam kolor niebieski. Chciałam zrobić go początkowo w kolorze zielonym, bo to podobno kolor nadziei, ale W planerze do druku na wrzesień nie zabrakło listy zadań, listy wydatków, czy miejsca na zapisanie ważnych rzeczy.

Planer do druku - wrzesień 2017

Planer do druku – wrzesień 2017

» Pobierz i wydrukuj «


Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

 • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
 • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 komentarze
 • Ania
  22 sierpnia 2017

  Korzystam z Twojego planera od samego początku i jest moim ulubionym. Dzięki za kolejną wersję.

 • Meg12
  22 sierpnia 2017

  Mój planer numer 1. A przedszkolem się nie przejmuj. Mamy zazwyczaj denerwują się bardziej niż dzieci.

  • Klaudia
   22 sierpnia 2017

   Mam nadzieję, że w przedszkolu będzie ok. Cieszę się, że planner się podoba.

Poprzedni
4 trzymające w napięciu nieprzewidywalne kryminały
Planer do druku – wrzesień 2017