Wielka fabryka potworów – potwory, gluty i eksperymenty

Wielka fabryka potworów to zabawa w wodne doświadczenia z potworkami, glutami i musującą wodą zmieniającą kolor w roli głównej!

Wielka fabryka potworów

Nie wiem czy i u Was na słowo: gluty, slime Wy również słyszycie piski radości Waszych dzieci. Na prawdę nie wiem co mają w sobie te ciągnące się substancje, że moje dzieci tak je uwielbiają, ale zdecydowanie są to zabawki, które powodują u nas w domu wielką euforię. Pokazywałam Wam jakiś czas temu Fabrykę Potworów, dziś pokażę Wam kolejną zabawkę z tej serii, którą wszystkie dzieci lubiące potworki, eksperymenty, slime i gluty będą zachwycone!

Czas na fabrykę tworzącą potworki i gluty!

Wielka fabryka potworów wprowadza dzieci w świat doświadczeń i eksperymentów. Robi to w bardzo zachęcający sposób, bo do zabawy wciągają dzieci kolorowe potworki. W zestawie znajdziecie laboratoria do zabawy i jaja, z których wyklują się małe kolorowe stworki. Wodne laboratorium składa się z różnych pojemników, ruł i zaworków. To hydrauliczny zestaw, który pozwoli dzieciom stworzyć cały wodny system, który będzie niezbędny do wyklucia się małego potworka z jaja.

Na czym polega zabawa?

Cała zabawa polega na wykluciu się z jaja małego kolorowego potworka. Cała seria składa się, aż z 24 różnych stworków. Każdy z nich ma różny kształt i posiada różne cechy i umiejętności. W pudełku znajdziecie 3 jaja z potworkami. Przypominają one musujące kule do kąpieli. Zadaniem dziecka jest ustawienie zaworów i przepompowanie wody tak, aby zalała jajo z potworkiem. Woda sprawi, że jajo zacznie musować, a wodny roztwór zmieni swój kolor. I tu zaczyna się nie lada atrakcja. Potworek powoli wyłania się z kuli, a dzieci obserwują to z wielkim zaciekawieniem zastawiając się przy tym jaki to będzie potworek.

Kiedy poznamy już naszego potworka musimy stworzyć dla niego dom, w którym zamieszka. Jak się domyślacie idealnym miejscem dla niego będzie pojemniczek wypełniony ciągnącymi się glutami. Wszystkie elementy potrzebne do jego stworzenia również znajdziecie w zestawie.

Wielka fabryka potworów to bardzo fajna zabawka, który wprowadza dzieci w świat doświadczeń i eksperymentów. Jeśli Wasze dzieci lubią potworki i ciągnące się gluty to pewnie będą nim zachwyceni tak samo jak moi chłopcy.

Wielką fabrykę potworów możesz kupić tutaj.

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami, moją miłość do roślin i roślinne wnętrza w naszym domu. Baw się z dziećmi w domu kreatywnie ❤

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
3 fajne gry planszowe dla dzieci i dla całej rodziny
Wielka fabryka potworów – potwory, gluty i eksperymenty