Kolory i motywy – jaki wodny plac zabaw wybrać dla dziecka?

Egzotyczna wyspa, pełna dzikich zwierząt dżungla, zaginiony świat dinozaurów – producentom nie brakuje pomysłów na wodny plac zabaw dla dzieci. Intex to jedna z marek, które oferują nie tylko ładnie wykonane, ale także trwałe modele. Który z nich sprawdzi się najlepiej w Twoim ogrodzie? Sprawdź, na co zwrócić uwagę, wybierając basen dmuchany Intex ze zjeżdżalnią.

Zabawa na świeżym powietrzu w dmuchanym, wodnym placu zabaw wspiera rozwój dziecka i jego kreatywność. Pobudza wyobraźnię i wszystkie zmysły do działania. Ćwiczenie równowagi może być dobrą zabawą za sprawą przyjaznego otoczenia pełnego dmuchanych zabawek. Wodny plac zabaw Intex jest prosty w rozłożeniu, nie zabiera wiele miejsca w ogrodzie, a jednocześnie dostarcza dziecku wielu pozytywnych wrażeń. Zatem na co zwrócić uwagę, wybierając dmuchany basen-plac zabaw Intex?

Kolorowe, dmuchane baseny przeznaczone są przede wszystkim dla młodszych dzieci. Oprócz rozmiaru basenu, wysokości i kąta nachylenia zjeżdżalni oraz liczby dodatkowych zabawek warto zwrócić uwagę na głębokość zbiornika. Jeśli ma z niego korzystać małe dziecko, zadbaj o to, by basen nie miał zbyt wysokich ścianek utrudniających samodzielne wejście. Zastanów się też, jaki motyw przewodni basenu najbardziej spodobałby się Twojemu dziecku.

Dmuchany plac zabaw do ogrodu – wodny świat pełen przygód

Wodny plac zabaw Intex dla dzieci (https://www.zabawki.kathay.pl/wodne-place-zabaw,c40.html) składa się z jednego lub dwóch połączonych zbiorników ze zjeżdżalnią. Wielkość basenu możesz dobrać odpowiednio do etapu rozwoju i wzrostu dziecka. Głębokość basenów dmuchanych dla młodszych dzieci zamyka się zwykle w przedziale 20–120 cm. Elastyczne tworzywo PVC oraz ochronna mata rozłożona pod dnem basenu zapewniają miękkość podłoża, dzięki czemu zjeżdżanie ze zjeżdżalni jest świetną zabawą. PVC cechuje też wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Dla dziecka ważny jest motyw przewodni basenu i przestrzeń do kreatywnej zabawy. Co wyróżnia wodny plac zabaw Intex? Zabawki dmuchane, dzięki którym w basenie nie ma miejsca na nudę! Fontanny, palmy, kolorowe piłeczki, koła, dmuchane owoce, zwierzęta, dinozaury – mnogość kolorów i wzorów sprzyja rozwojowi Twojego dziecka i sprawia mu ogromną radość.

Wodny plac zabaw Intex ze zjeżdżalnią

Oprócz dmuchanych zabawek – krokodyli wystających z wody, kolorowych rybek, ptaszków, zwisających z poręczy małpek czy majestatycznie brodzących w wodzie dinozaurów – radość sprawia dziecku przede wszystkim zjeżdżalnia. Może się po niej wspinać, ześlizgiwać, z pluskiem lądować w wodzie, chlapać, tworzyć fale i wymyślać wiele innych zabaw, które dorosłym nawet nie przyszłyby do głowy. Świetnie sprawdzają się również dmuchane bramki i kosze do gry w wodną koszykówkę i piłkę nożną, a także unoszące się na wodzie stoliki, statki i wodoloty. Połączenie fizycznej aktywności z główkowaniem, jak w pełni wykorzystać akcesoria basenowe, to gwarancja, że Twoje dziecko nie znudzi się prędko wodnym placem zabaw Intex.

Wodny plac zabaw Intex z kolorową fontanną – jak to działa?

Większość wodnych placów zabaw Intex zachwyca intensywnymi kolorami, dmuchanymi zabawkami oraz zjeżdżalniami, a ponadto daje możliwość podłączenia węża ogrodowego. W ten sposób w upalne dni możesz uruchomić dla dziecka basenową fontannę, która przyniesie mu niesamowitą radość. Z zabawą w takim basenie z pewnością będą się wiązać niezapomniane wspomnienia. Dmuchany, wodny plac zabaw Intex to tani i prosty sposób na kreatywny i aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.

Pomocny tekst?
Polub go lub poleć innym!

Daj znać co o nim myślisz. Dodaj poniżej swój komentarz.
Dziękuję! ♥

Artykuł sponsorowany

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Komiksowe nowości na wakacje!
Kolory i motywy – jaki wodny plac zabaw wybrać dla dziecka?