Książki o Bluey – Tato-Robot i Dobranoc, owocowy nietoperzu

Nowe książki o Bluey z serii Moja czytanka od HarperKids. Poznaj niezwykłe przygody Bluey z Tato-Robotem i podczas sennej przygody z owocowym nietoperzem!

Książki o Bluey – Tato-Robot i Dobranoc, owocowy nietoperzu

Bluey powraca w dwóch kolejnych książeczkach z serii Moja czytanka. Tak jak w poprzednich częściach również tutaj znajdziecie historie dobrze znane Wam z bajki, które tym razem możecie przeczytać razem z dziećmi. Książeczki mają niewielki format i ilustracje prosto z bajki. Można je zabrać ze sobą wszędzie i po raz kolejny przeżywać przygody razem z Bluey i Bingo, bo one nigdy się nie nudzą!

Tak jak w każdym odcinku bajki Bluey również w książkach znajdziecie ciepłe i rodzinne historie, w których nie brakuje zabawnych momentów, ale także emocji. Jakie przygody tym razem zaskoczą Bluey i jej młodszą siostrę Bingo?

Tato-Robot

Mama prosi Bluey i Bingo o posprzątanie pokoju. Dziewczynki zupełnie nie mają na to ochoty. Postanawiają wykorzystać do sprzątania tatę, więc aktywują tatę-robota! Niestety szybko okazuje się, że nie jest on stworzony do sprzątania i szybko się psuje! Czy siostry znajdą sposób na naprawę taty i kto w końcu posprząta ten cały bałagan? Koniecznie sprawdźcie w książce jak kończy się ta szalona historia!

O książce – Tato-Robot

Liczba stron: 24
Wiek: 3+
Wydawnictwo: HarperKids

Książkę możesz kupić tutaj: Tato-Robot

Tato-Robot – zdjęcia książki dla dzieci

Dobranoc, owocowy nietoperzu

Bluey doskonale bawi się i zupełnie nie ma ochoty na sen. Gdy idzie poprosić mamę żeby nie musiała się jeszcze kłaść widzi tatę, który śpiąc tuli piłkę. Bluey jest bardzo zdziwiona tym widokiem. Mam tłumaczy córce, że tata bardzo lubi piłkę, ale nie bardzo ma na nią czas, więc pewnie śni mu się teraz jakiś mecz. Gdy Bluey kładzie się spać marzy o tym, żeby przyśniło jej się coś fajnego np. owocowe nietoperze, którymi tak bardzo chciałaby być choć przez chwilę.

O książce – Dobranoc, owocowy nietoperzu

Liczba stron: 24
Wiek: 3+
Wydawnictwo: HarperKids

Książkę możesz kupić tutaj: Dobranoc, owocowy nietoperzu

Dobranoc, owocowy nietoperzu – zdjęcia książki dla dzieci

Zobacz inne książki dla dzieci na moim blogu:

Miłego czytania!

Klaudia

Pomocny tekst?
Polub go lub poleć innym!

Daj znać co o nim myślisz. Dodaj poniżej swój komentarz.
Dziękuję! ♥

Wpis powstał we współpracy z wydawnictwem HarperKids. Wpis zawiera linki afiliacyjne.

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Niesamowita Betty – Niespodzianka dla mamy
Książki o Bluey – Tato-Robot i Dobranoc, owocowy nietoperzu