Łóżeczka dostawne, czyli noc nas nie rozdzieli

Bliskość rodzica i dziecka buduje się latami, jednak wiele z elementów wykorzystywanych w codziennym życiu nie tylko ułatwia sprawowanie opieki nad maluchem, ale i wpływa na pogłębianie więzi. Do takich produktów zaliczyć można łóżeczka dostawne, które towarzyszą rodzicom i dzieciom nie tylko w nocy.

O ile spanie z niemowlakiem wydaje się niezwykle kuszącym pomysłem, o tyle warto wiedzieć, że nie jest to bezpieczne dla maleńkiego, jeszcze nieskoordynowanego ciałka. Alternatywą, która pozwala rodzicom być niezwykle blisko swojej pociechy, są łóżeczka dostawne. Ich niewątpliwym atutem jest fakt, że umieszczane są przy jednym z boków klasycznego łóżka, a dzięki opuszczanej ściance pozwalają mieć nie tylko stały pogląd na maluszka, ale i trzyma go za rękę, czy gładzić maleńką główkę.

Marka skiddoü stawia na świadome rodzicielstwo, bliskość płynącą ze wspólnie spędzonego czasu i radość z każdej chwili razem, dlatego też w jej ofercie nie zabrakło łóżeczka dostawnego stworzonego z myślą o niemowlętach i rodzicach. Natt to łóżeczko wielofunkcyjne, które gwarantuje komfortowy sen, ale i bezpieczeństwo, na jakim zależy każdemu rodzicowi.

Szereg zaimplementowanych funkcjonalności pozwala cieszyć się rodzicielstwem, bez zamartwiania się o podstawowe kwestie i bezpieczeństwo. 5 poziomów regulacji mebla umożliwia jego łatwe dostosowanie do łóżka sypialnianego i wygody rodzica. Dodatkowo odznacza się ono regulacją kąta nachylenia, co ułatwia sprawowanie opieki nad maluszkiem w nocy, a także gwarantuje idealny widok na jego twarz.

Co jeszcze się liczy?

Łóżeczka dostawne nierzadko służą jako łóżeczka stosowane w ciągu dnia. Dzięki kółkom zyskują one na mobilności, a Ty, możesz mieć swoje dziecko na widoku bez przerwy, niezależnie od tego, co i gdzie robisz – w salonie, kuchni czy domowym biurze. Ten dostawny mebel staje się zatem funkcjonalnym wyposażeniem wyprawki, którą docenisz podczas opieki. 5

Zastosowane w łóżeczku Natt tkaniny gwarantują odpowiednią cyrkulację powietrza, co w przypadku maluchów jest niezwykle ważne. Dla wielu rodziców kwestią nad wyraz ważną jest higiena – możliwość zdejmowania pokrowca i prania go w pralce pozwala zachować czystość w tym jakże ważnym elemencie z życia dziecka, czyli łóżeczku.

Bliskość na każdej porze dnia i nocy

Łóżeczka dostawne skutecznie budują więź pomiędzy rodzicem a dzieckiem. Okazują się one także przydatne podczas sprawowania nocnej opieki. Ten niewielki, składany na płasko mebel potrafi odmienić życie domowników i skupić się na tym, co najważniejsze, czyli relacje i bezpieczeństwo maluszka.

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Bałwanki z płatków kosmetycznych
Łóżeczka dostawne, czyli noc nas nie rozdzieli