Planery 2024 do druku

Planery 2024 do druku. Pobierz zestawy miesięcznych planerów 2024 do pobrania i wydrukowania. Wydrukuj planery na rok 2024 i zorganizuj się lepiej w nowym roku!

Planery 2024 do druku

Cztery ostatnie miesiące roku to zawsze dla mnie bardzo intensywny okres, bo to właśnie wtedy projektuje dla Was planery, kalendarze na następny rok, ale także kalendarze adwentowe na Święta. Co roku nie dowierzam, że już w wakacje dopytujecie, kiedy pojawią się nowości. Czekacie na nie, bo wiele z Was korzysta z moich planerów od wielu lat, a moje kalendarze adwentowego co roku sprawiają, że święta w Waszych domach są jeszcze bardziej magiczne. Cieszę się, że mogę już ogłosić ten moment. Planery 2024 do druku – już są!

Możecie pobrać swoje ulubione zestawy miesięcznych planerów na cały rok 2024, z którymi zaplanujecie cały nadchodzący rok. W zestawach znajdziecie planery miesięczne, roczne i tygodniowe. Planowanania nie musicie odkładać na później, bo w każdym zestawie znajdziecie również planery na końcówkę roku 2023 (wrzesień/grudzień), więc nie macie już żadnych wymówek żeby lepiej zorganizować się od dziś!

Zobacz moje planery 2024 do druku

Miesięczne planery tworzę dla Was już 6 lat. Kiedy tworzyłam je po raz pierwszy nie sądziłam, że tak szybko zdobędą tylu sympatyków. Chcę Wam bardzo podziękować, że kolejny rok wybieracie moje planery do druku. Wiem, że dla wielu z Was te planery stały się organizacyjnym must-have. Organizujecie z nimi swoje prywatne i zawodowe obowiązki. Wiszą na Waszych lodówkach, tworzycie z nich planery. Mam nadzieję, że i w tym roku wybierzecie moje planery 2024 do druku. Zobaczcie co dla Was przygotowałam!

Pobierz planery rok 2024!

Na kolejny rok przygotowałam dla Was dobrze znane wzory planerów z poprzednich lat. Są klasyczne planery 2024 w 3 kolorach, planery pastelowe, minimalistyczne czy kolorowe. Pojawiły się również nowe zestawy dla tych, którzy szukają czegoś nowego!

Jeśli lubicie planery, które co miesiąc pojawiają się na blogu w wersji darmowej to możecie je wybrać w 1 z 3 kolorów – czarnym, niebieskim lub różowym. Jeśli szukacie prostych planerów z dużą ilością miejsca w kalendarzu postawcie na planery minimalistyczne. Jeśli macie ochotę na więcej koloru postawcie na planery kolorowe. Jeśli lubcie zerknąć na kalendarz na kolejny miesiąc wybierzcie planery z mini kalendarzem.

Co znajdziesz w planerach do druku?

W moich planerach do druku 2024 znajdziesz prosty minimalistyczny i przemyślany design, a także dużo miejsca do planowania. W planerach znajdziesz czytelne kalendarze, listy zadań, a także dodatkowe boxy na notatki.

Miesięczne planery zawierają:

  • czytelny kalendarz z miejscem na notatki, oznaczonymi Świętami i niedzielami handlowymi,
  • listę zadań,
  • rachunki i wydatki,
  • nie zapomnij,
  • zadbaj o siebie.

W każdym zestawie planerów 2024 znajdziecie 2 dodatkowe planery – planer roczny i planer tygodniowy, które idealne pasują do planerów miesięcznych. Mam nadzieję, że pomogą Was jeszcze lepiej zaplanować nadchodzące miesiące!

Poznajcie moje planery 2024 do druku! Mam nadzieję, że zaplanujecie z nimi piękny rok! Dajcie znać, który spodobał Wam się najbardziej ♥

Planery 2023 do druku

Czarne klasyczne planery 2024

Zaczynamy od planerów, które doskonale znacie z mojego bloga. Nazwałam je planerami klasycznymi. Znajdziecie w nich czytelny kalendarz, 3 boxy na notatki, listę zadań, a także mini cele, które pojawiają się tylko w tych planerach! Na początek Wasz ulubiony czarny kolor.

Pobierz: Klasyczne czarne planery 2024

Klasyczne czarne planery 2024

Różowe klasyczne planery 2024

Klasyczne planery możecie również pobrać w kolorze różowym. Tak jak w wersji czarnej nie zbrakło w nich czytelnego kalendarza, miejsca na notatki i 3 celów miesiąca!

Pobierz: Klasyczne różowe planery 2024

Różowe klasyczne planery 2024

Niebieskie klasyczne planery 2024

Jeśli lubicie klasyczne planery możecie je również pobrać w kolorze niebieskim.

Pobierz: Klasyczne niebieskie planery 2024

Niebieskie klasyczne planery 2024

Pastelowe planery 2024

Pastelowe planery to jeden z Waszych ulubionych zestawów. Jeśli macie ochotę na czytelny kalendarz, listę zadań, boxy na notatki w delikatnych pastelowych barwach to polecam Wam ten zestaw!

Pobierz: Pastelowe planery 2024

Pastelowe planery 2024

Planery z mini kalendarzem 2024

Planery z mini kalendarzem na kolejny miesiąc to projekt, który powstał na Waszą prośbę. Oprócz czytelnego kalendarza na dany miesiąc znajdziecie na nim mini kalendarz na kolejny miesiąc. Jest też dużo miejsca na notatki i lista zadań!

Pobierz: Planery z mini kalendarzem 2024

Planery z mini kalendarzem 2024

Planery 2024 do druku

Bardzo polubiliście design tegorocznych planerów dla nauczyciela, dlatego stworzyłam również dla Was planery 2023 do druku w takiej kolorowej wersji!

Pobierz: Planery 2024 do druku

Planery 2024 do druku
Planery 2024 do druku

Minimalistyczne planery 2024

Minimalistyczne planery z dużym kalendarzem i listą zadań. Prosty design i dużo miejsca na notatki w każdym dniu!

Pobierz: Minimalistyczne planery 2024

Minimalistyczne planery 2024

Kolorowe planery 2024

Na koniec mam dla Was dwie kolorowe wersje planerów. W pierwszym znajdziesz przyjemne barwy od różu po pomarańcz.

Pobierz: Kolorowe planery 2024

Kolorowe planery 2024

Naturalne planery 2024

Na koniec kolorowe planery w naturalnych barwach. Z listą zadań, czytelnym kalendarzem i 3 boxami na notatki!

Pobierz: Naturalne planery 2024

Naturalne planery 2024

Miłego dnia!

Klaudia

Pomocny tekst?
Polub go lub poleć innym!

Daj znać co o nim myślisz. Dodaj poniżej swój komentarz.
Dziękuję! ♥

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Planer październik 2023 do druku – darmowy planer
Planery 2024 do druku