Kalendarz Świąt Nietypowych 2024/2025 do druku

Kalendarz Świąt Nietypowych 2024/25 do druku na cały rok szkolny. Popularne święta nietypowe na 12 kartach kalendarza. Pomysły i inspiracje na zajęcia.

Kalendarz Świąt Nietypowych 2024/2025

Uwielbiany przez Wasz Kalendarz Świąt Nietypowych wraca w odsłonie na kolejny rok szkolny! Tak jak co roku znajdziecie w nim najciekawsze święta nietypowe, które mogą być ciekawą inspiracją do kreatywnych zabaw w szkole, przedszkolu i żłobku, ale też w domu. Święta nietypowe są świetnym pomysłem na zabawę i motywem, który dzieci bardzo lubią. W całym roku szkolnym jest ich całkiem sporo. Oprócz tych, które są bardzo popularne tak jak dzień dinozaura, dzień kropki czy strażaka znajdziecie takie święta jak dzień psa, marynarza czy tabliczki mnożenia! Każde święto w kalendarzu oznaczone jest tematyczną ilustracją, która podpowiada dzieciom jakie święto dziś świętujemy!

Nietypowe Święta w przedszkolu i szkole

Stworzenie go to co roku dużo pracy i reserch’u, bo święta nietypowe nie zawsze co roku przypadają tego samego dnia. Wśród mnóstwa takich świąt wybrałam dla Was te, które moim zdaniem są najciekawsze, ale też te bez których nie można sobie wyobrazić takiego kalendarza i które są chyba już takim klasykiem jak dzień strażaka, dzień kosmosu czy dzień ziemi.

Kalendarz składa się z 12 kart. Znajdziecie w nim wszystkie miesiące zbliżającego się roku szkolnego. Zaczyna się od września 2024, kończy sierpień 2025. Nazwa każdego miesiąca ozdobiona jest kolorowymi grafikami, które nawiązują do pór roku lub popularnych świąt w tym miesiącu. W Kalendarzu Świąt Nietypowych 2023/2024 znajdziecie najciekawsze święta nietypowe, ale także popularne święta takie jak Wielkanoc, czy Boże Narodzenie.

Co znajdziesz w kalendarzu?

  • 12 miesięcznych kart kalendarza na cały rok szkolny 2024/2025,
  • tematyczne ilustracje dla każdego święta,
  • każdy miesiąc nawiązuje graficznie do pory roku,
  • ponad 120 świąt nietypowych,
  • oznaczone popularne święta takie jak Wielkanoc czy 1 maja i dni wolne od pracy,
  • pomysły i inspiracje na zajęcia z dziećmi,
  • kalendarz idealny na gazetkę i do sali.

Pobierz kalendarz świąt nietypowych 2024/2025

Przygotowałam dla Ciebie Kalendarz Świąt Nietypowych w dwóch wersjach. W pierwszej znajdziesz klasyczny kalendarz, a w drugiej kalendarz ze świętami i miejscem urodziny.

Kalendarz Świąt Nietypowych 2024/2025 do druku
Kalendarz Świąt Nietypowych 2024/2025 do druku

Pobierz kalendarz świąt nietypowych 2024/2025 do druku

Święta nietypowe na kalendarzu szkolnym 2024/25

Miłego dnia!

Klaudia

Pomocny tekst?
Polub go lub poleć innym!

Daj znać co o nim myślisz. Dodaj poniżej swój komentarz.
Dziękuję! ♥

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Planer lipiec 2024 do druku – darmowy kalendarz
Kalendarz Świąt Nietypowych 2024/2025 do druku