Encyklopedia obrazkowa dla dzieci – Zwierzęta i przyroda

Encyklopedie obrazkowe dla dzieci, które przeniosą Was w świat przyrody i zwierząt. Piękne realistyczne ilustracje i ponad 1000 gatunków w jednej książce.

Encyklopedia obrazkowa dla dzieci – Zwierzęta i przyroda

Książki przyrodnicze to u nas obowiązkowa pozycja. Moje dzieci uwielbiają zwierzęta i przyrodę, więc bardzo chętnie sięgają po książki, w których znajdą rośliny i zwierzęta. Tym razem trafiły do nas dwie encyklopedie obrazkowe, które są przepełnione różnymi gatunkami zwierząt, roślin. Dzięki tym książkom odkryjesz wiele przeróżnych gatunków dzikiej przyrody z całego świata – od malutkich owadów, po liście i wielkie drzewa, a także świat zwierząt od bezkręgowców po olbrzymie wieloryby.

Znajdziesz w nich realistyczne ilustracje, które pokazują jak nasz świat jest różnorodny i kolorowy. To świetne pozycje dla każdego małego fana przyrody. Znajdziecie w nich mnóstwo szczegółów i ciekawostek, które zaskoczą nie tylko dzieci, ale również dorosłych. No to zaczynamy. Poznajcie świat zwierząt i przyrody!

Encyklopedia obrazkowa – Przyroda

W tej książce znajdziecie ponad 1000 gatunków zwierząt, roślin i elementów przyrody nieożywionej, które pokażą Wam jak różnorodna jest przyroda na Ziemi. Książka została podzielona tematycznie. Poznacie z nią dżungle, pustynie, stepy, ogrody, oceany farmy i pola. W każdym miejscu odkryjecie mnóstwo pięknych ilustracji z podpisami od roślin, nasion, kwiatów i drzew po skały i minerały. Nie zabrakło również zwierząt zamieszkujących dane obszary. Wszystko zostało pokazana na pięknych realistycznych ilustracjach, które zachęcają dzieci do odkrywania kolejnych gatunków.

Encyklopedię obrazkową Przyroda możesz kupić tutaj.

Encyklopedia obrazkowa – Zwierzęta

Na Ziemi żyje ponad milion gatunków różnych zwierząt, a prawdopodobnie kolejny milion czeka na odkrycie. W tej pięknie zilustrowanej książce znajdziecie aż 1000 z nich. Nie zabrakło tu dobrze znanych zwierząt z naszego podwórka, ale również zwierząt lasu deszczowego czy Afryki. Dzieci odkryją w niej różne gatunki motyli, poznają mieszkańców stawów, rzek, jezior, a także morskich głębin. Zwierzęta można wyszukiwać, porównywać i odkrywać nowe nieznane gatunki. Piękne, realistyczne ilustracje sprawiają, że możemy później odszukać wokół nas różne gatunki zwierząt. Zwłaszcza te, które są tak blisko nas – wielobarwne motyle, czy male owady.

Encyklopedię obrazkową Zwierzęta możesz kupić tutaj.

Masz ochotę na więcej fajnych i wartościowych książek dla dzieci? Wejdź do naszej naszej biblioteczki z książkami i zobacz jakie książki czytam z moimi dziećmi. Dołącz do mnie na Instagramie – zobacz jeszcze więcej książkowych inspiracji i odkryj moje roślinne wnętrza ❤

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

 • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
 • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 komentarze
 • Agnieszka
  8 stycznia 2021

  Dziękuję za polecenie, kupiłam swoim córkom. Naprawdę bardzo fajne i ciekawe.

  • Klaudia
   11 stycznia 2021

   Ciesze się, że Wam się spodobała. U nas obie codziennie oglądane.

Poprzedni
Planer grudzień 2020 – do druku za darmo
Encyklopedia obrazkowa dla dzieci – Zwierzęta i przyroda