Franek ma kłopot i Franek się złości

Franek ma kłopot i Franek się złości to dwie nowe części przygód jeża Franka i jego przedszkolnych przyjaciół. Zobacz jaki kłopot ma do rozwiązania i czym rozzłościła go jego młodsza siostra.

Franek ma kłopot i Franek się złości

Poznajcie Jeżyka Franka, jego młodszą siostrę Zosię, przyjaciół z przedszkola i rodziców. A może go już znacie? Poznajcie 2 nowe tomy z serii o małym przedszkolaku, który codziennie odkrywa coś nowego, uczy się jak radzić sobie z emocjami i sytuacjami. Franek nie zawsze ma czas na porządki, czy umycie zębów. Uwielbia spędzać czas z przyjaciółmi!

Franek się złości

Franek z niecierpliwością czeka na sobotę. Zaplanował na ten dzień biwak w domu, na który zaprosił swoich przyjaciół. Jego ekscytacja sięga zenitu, więc w sobotę wczesnym rankiem zniecierpliwiony budzi całą rodzinę. Wszyscy są niewyspani, a poranna pobudka sprawia, że jego młodsza siostra marudzi cały dzień, bo jest zmęczona. Rodzina mimo wszystko pomaga Frankowi w przygotowaniach. Z każdą godziną zmęczenie Zosi daje się jednak wszystkim we znaki. Franek obwinia siostrę, że zepsuła całą jego imprezę. Czy uda mu się opanować złość i jak sobie z nią poradzi?

O książce – Franek się złości

Liczba stron: 32
Wiek: 3+
Wydawnictwo: Wilga

Książkę możesz kupić tutaj: Franek się złości

Franek się złości – zdjęcia książki dla dzieci

Franek ma kłopot

To miał był zwyczajny dzień w przedszkolu jednak od rana Franek i jego przyjaciele mają same kłopoty. Tosi i Poli zaginęła lalka jeżyk pomaga ją odnaleźć. W domu podczas układania puzzli z przyjaciółmi okazuje się, że brakuje ostatniego puzzla z układanki i znów trzeba rozpocząć akcję poszukiwawczą. Czy uda mu się znaleźć zaginione puzzle? Tak, ale przede wszystkim nauczy się, że na każdy problem znajdzie się sposób żeby go rozwiązać.

O książce – Franek ma kłopot

Liczba stron: 32
Wiek: 3+
Wydawnictwo: Wilga

Książkę możesz kupić tutaj: Franek ma kłopot

Franek ma kłopot – zdjęcia książki dla dzieci

Zobacz inne książki dla dzieci na moim blogu:

Miłego czytania!

Klaudia

Pomocny tekst?
Polub go lub poleć innym!

Daj znać co o nim myślisz. Dodaj poniżej swój komentarz.
Dziękuję! ♥

Wpis powstał we współpracy z wydawnictwem HarperKids. Wpis zawiera linki afiliacyjne.

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Domowa Pyra – Smaczna Banda
Franek ma kłopot i Franek się złości