Totalnie wszystko o dinozaurach, kosmosie i rekinach!

Wyjątkowa seria książek przyrodniczych dla dzieci, z których dowiecie się totalnie wszystko o dinozaurach, kosmosie i rekinach.

Totalnie wszystko o dinozaurach?

Dzieci zadają codziennie bardzo dużo pytań. Te pytania są różne. Niektóre proste, inne trudniejsze, jeszcze inne zaskakują kreatywnością. Lubię w moich dzieciach to, że są tak bardzo ciekawi świata. Choć muszę przyznać, że trafiły mi się wyjątkowo ciekawskie dzieci i bywają dni, ze ilość ich pytań przytłacza, bo mam wrażenie, że cały dzień odpowiadam na ich pytania.

Tą ciekawość od najmłodszych lat rozbudzają w nich również książki. Wiele nauczyliśmy się z tych książek. Nauczyliśmy, bo różne ciekawostki znajdują w nich dzieci, ale także ja dowiedziałam się wielu nowych rzeczy. Ja bardzo lubię takie książki, bo dzieci znajdują w nich nie tylko pytania, ale także odpowiedzi.

A może totalnie wszystko o rekinach i kosmosie?

Dziś mam dla Was 3 nowości od wydawnictwa Kropka, w których znajdziecie całe mnóstwo ciekawostek i informacji o dinozaurach, rekinach i kosmosie. Można powiedzieć, że znajdziecie w nich totalnie wszystko o kosmosie, dinozaurach i rekinach. Tematyka książek może nie jest zaskakująca, bo to częste tematy wybierane w książkach przyrodnich dla dzieci, ale jestem pewna, że zaskoczy Was ich wydanie. Książki mają komiksową formę, a informacje i ciekawostki przedstawione są na przepięknych grafikach. Znajdziecie w nich również sporo humoru, co sprawia, że nawet trudne i bardziej zawiłe zagadnienia są dużo łatwiejsze do zrozumienia.

Totalnie wszystko o kosmosie

Z tej części dowiecie się o wszystkim co związane ze wszechświatem i przestrzenią kosmiczną. Znajdziecie w niej kosmiczne fakty nie z tego świata. Mnóstwo kosmicznej wiedzy przekazanej w ciekawy i zrozumiały sposób. Poznacie gwiazdozbiory, kosmiczne skały i może odkryjecie w końcu czym jest słynna czarna dziura. Dzieci naucza się też jak rysować krok p kroku astronautę lub satelitę.

Książkę Totalnie wszystko o kosmosie możesz kupić tutaj.

Totalnie wszystko o dinozaurach

W tej części odkryjesz świat dinozaurów i prehistorycznych stworzeń, które dawno temu zamieszkiwały ziemię. Książka pełna jest faktów o dinozaurach. Dowiecie się z niej czy dinozaury miały pióra, ale przede wszystkim odkryjecie, ze dinozaury to tylko te stworzenia, które zamieszkiwały lądy, a nie morza czy oceany. Dzięki osi czasu odkryjecie, kiedy żyły różne gatunki dinozaurów. Nauczycie się również malować dinozaury.

Książkę Totalnie wszystko o dinozaurach możesz kupić tutaj.

Totalnie wszystko o rekinach

Lubcie rekiny i inne podwodne stworzenia? Trzecia książka przepełniona jest ciekawostkami o tych niezwykłych morskich stworzeniach. Znajdziecie tu nie tylko mnóstwo informacji o rekinach, ale również o samych oceanach. Poznacie rozdymkę, belonę czy meduzę. Nauczycie się również rysować różne morskie stworzenia.

Książkę Totalnie wszystko o rekinach możesz kupić tutaj.

Pomocny tekst?
Polub go lub poleć innym!

Daj znać co o nim myślisz. Dodaj poniżej swój komentarz.
Dziękuję! ♥

Miłego dnia!

Klaudia

Wpis powstał we współpracy z Wydawnictwem Kropka

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Halloweenowe dekoracje – duszki z torebek i lizaków
Totalnie wszystko o dinozaurach, kosmosie i rekinach!