Planer do druku marzec 2018

Darmowy planer do druku marzec 2018 do pobrania za darmo. Pobierz miesięczny planner z miejscem na ważne notatki, listą zadań do wydrukowania!

Nie wiem czy przez ciąże, czy natłok obowiązków, ale ten rok umyka mi przez palce. W głowie mam jeszcze świąteczne przygotowania, a tu mam dla Was już miesięczny planer na marzec. Tak na marzec, czyli jedno jest pewne pierwszy dzień wiosny jest już coraz bliżej. A mnie cieszy to niesamowicie!Planer do druku – marzec 2018

Skoro marzec przybliża nas do wiosny to zdecydowanie miesięczny marcowy planer musiałam go zrobić w jasno zielonym wiosennym kolorze. To właśnie z zielenią kojarzy mi się jesień. Już nie umiem się doczekać na pierwsze oznaki wiosny w moim ogrodzie.

Darmowy planer na marzec 2018 możecie pobrać jak zwykle w dwóch wersjach kolorystycznych: zielonej lub czarnej. Jak co miesiąc znajdziecie w nim listę zadań do zrobienia, miejsce na wydatki i rachunki, ważne sprawy, o których nie należy zapomnieć i zadbaj o siebie. No to który kolor planera będzie Wam towarzyszył w marcu?

Darmowy planer do druku - marzec 2018

Darmowy planer do druku marzec 2018

» Pobierz i wydrukuj «
Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 komentarze
Poprzedni
4 sposoby jak powiesić plakaty i ozdoby bez wiercenia
Planer do druku marzec 2018