Planer październik 2022 – do druku za darmo

Darmowy planer październik 2022 do druku. Pobierz bezpłatny planer do wydrukowania na październik 2022. Miesięczny planer z listą zadań i ważnymi celami na październik! Wybierz swój planer i wydrukuj!

Planer październik 2022 – do druku za darmo

Za nami połowa września i nowego roku szkolnego. Zbliża się jesień coraz krótsze dni i długie wieczory. To już chyba koniec ciepłych letnich dni, bo za oknem coraz bardziej czuć już jesień. Razem z dziećmi czekamy na piękną polską złotą jesień. Uwielbiamy spacery w szumiących kolorowych liściach, poszukiwanie kasztanów i budowanie z nich ludzików. Dziś przychodzę do Was z kolejnym darmowym planerem. Zobaczcie jaki darmowy planer na październik 2022 do druku przygotowałam dla Was w tym roku!

A jeśli chcecie zaplanować cały rok szkolny mam dla Was kilka planerów i kalendarzy, które Wam w tym pomogą:

A już teraz pobierajcie kolejny darmowy planer. Mam nadzieję, że zaplanujecie z nim dobrze październik!

Planer październik 2022 – do druku za darmo
Planer październik 2022 – do druku za darmo

Wydrukuj darmowy planer na październik 2022

Przychodzę do Was już z 10 darmowym planerem w tym roku. To październikowy planer, który możesz pobrać i wydrukować za darmo. Każdy darmowy planer będzie się pojawiać pod koniec poprzedzającego go miesiąca. Planera na listopad możesz szukać na blogu pod koniec października.

Tak jak w poprzednich latach w każdym z moich miesięcznych plannerów znajdziesz czytelny kalendarz, listę zadań i dużo miejsca na uporządkowanie domowych i zawodowych obowiązków. Wybierz kolor dla siebie, pobierz, wydrukuj i zaplanuj sierpień!

Nowość! Pobierz planery na rok 2023!

Już są! Wrzesień to ten moment, w którym w moim sklepie pojawiają się zestawy planerów na kolejny rok. Mam dla Was planery 2023 do druku, z którymi zaplanujesz cały przysżły rok. W zestawach znajdziecie również planery na końcówkę roku 2022 (od września do grudnia), więc pobierające je możecie zacząć planowanie już dzisiaj!

W tym roku przygotowałam dla Was zupełnie nowe wzory planerów i kalendarzy. Nie zabrakło również bestsellerów z poprzednich lat. Wybierz zestawy miesięcznych planerów i zacznij planowanie już dziś. W zestawach znajdziesz nie tylko miesięczne planery na cały rok 2023, a także dodatki, które ułatwią Ci planowanie.

Pobierz planery 2023 do druku!

Planer październik 2022 – kolorowy

Planer październik 2022 - kolorowy
Planer październik 2022 – kolorowy

Zaplanuj cały rok!
Nie czekaj na kolejny planer. Pobierz zestawy planerów i zaplanuj kilka miesięcy do przodu. Pobierz planery 2022 lub planery 2023

Pobieram do użytku prywatnego

Planer październik 2022 – czarny

Planer październik 2022 - czarny
Planer październik 2022 – czarnyPlaner październik 2022 – czarnyPlaner październik 2022 – czarny

Zaplanuj cały rok!
Nie czekaj na kolejny planer. Pobierz zestawy planerów i zaplanuj kilka miesięcy do przodu. Pobierz planery 2022 lub planery 2023

Pobieram do użytku prywatnego

Jak można korzystać z miesięcznego planera?

– Miesięczny planer możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Miesięczne planery dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Miesięczne planery udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Miłego planowania!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 komentarze
Poprzedni
7 prostych sposobów na przygotowanie zdjęć do druku
Planer październik 2022 – do druku za darmo