Planer lipiec 2020 – do druku za darmo

Darmowy planer do druku lipiec 2020. Pobierz bezpłatny planer do wydrukowania lipiec 2020. Miesięczny planer z listą zadań i ważnymi celami na lipiec! Wybierz swój planer i wydrukuj!

Darmowy planer lipiec 2020 – do druku

Co roku latem zakochuje się w naszym domu na nowo. Uwielbiam te długie wieczory spędzane w naszym ogrodzie. Czuję wtedy, że nic więcej nie jest mi potrzebne, bo wśród roślin i kwiatów czuje się jak na wakacjach. Ciepłe wieczory, długie dni i szaleństwa dzieci w ogrodzie sprawiają, że wiem, że decyzja o zamieszkaniu w domu była starzałem w dziesiątkę. Doceniam mocno tą naszą przestrzeń do szaleństw, własne warzywa i owoce, które jemy prosto z krzaka. Lubię tą swobodę, bujnie kwitnące kwiaty, szeleszczące trawy i dźwięk wody spływającej z fontanny. Nie przeszkadzają mi nawet chwasty, z którymi ciągle walczę. Wiem, że dom to ciągłe obowiązki, ale nie zamieniłabym go na nic innego.

Uwielbiam pić kawę bujając się na własnej huśtawce, bawić się z dziećmi w piaskownicy, szaleć na hulajnodze i łapać promienie słońca. Cieszę się z każdego kwitnącego kwiatka, który zachwyca mnie swoimi kolorami. Oglądam, dotykam i czuję ich zapach w całym ogrodzie. Są takie moje, bezpieczne i prywatne. Dają mi swobodę, poczucie wolności i to czego kiedyś mi brakowało.

I choć nasze czerwcowe wakacyjne plany musiały zostać zmienione to cieszę się, że możemy wyciągnąć basen w ogrodzie i zamiast rajskiej plaży dzieci mogą poszaleć na tym naszym kawałku ogrodu. Liczę na to, że lipiec będzie bardziej łaskawy. Zaskoczy mnie piękną letnią pogodą i wszystkie wakacyjne podróże uda nam się zrealizować. Lipcu bądź fajny. Liczę na Ciebie!

Planer lipiec 2020 - do druku za darmoPlaner lipiec 2020 - do druku za darmo
Planer lipiec 2020 – do druku za darmo

Wydrukuj darmowy planer na lipiec 2020

Jak zwykle w połowie miesiąca mam dla Ciebie nowy darmowy planer na kolejny miesiąc. Lipcowe planery przygotowałam dla Ciebie w dwóch kolorach: czarnym i różowym. Możesz je pobrać, wydrukować i od razu zacząć planowanie.

Wydrukuj je tyle razy ile potrzebujesz. Zorganizuj z nimi swoje domowe i zawodowe obowiązki. Zaplanuj kolejny miesiąc z czytelnym kalendarzem. Znajdziesz w nim dużo miejsca na notatki oraz praktyczną listę zadań. 3 mini cele miesiąca pomogą Ci wyznaczyć cele na lipiec, a dodatkowe rubryki pozwolą zadbać o Twoje zdrowie i finanse. Jeśli potrzebujesz więcej miejsca na swoje plany to sprawdź również mój datowany planer na lipiec, w którym znajdziesz aż 5 planerów na każdy tydzień lipca.

Planer na kolejny miesiąc

Kolejny miesięczny planer pojawi się na blogu po 10 lipca. Będzie to planer na sierpień. Obserwuj mnie na Instagramie i Facebooku, a wtedy na pewno nie przegapisz informacji o nowym planerze. Darmowe planery przygotowuję już dla Was 3 rok. Co miesiąc korzysta z nich ponad 5000 osób. Cieszę się, że jesteś jedną z nich! ❤

Zostań w domu i planuj!

Potrzebujesz więcej miejsca na planowanie? Zaprojektowałam również dla Ciebie wiele innych praktycznych planerów, które ułatwią domową organizację i pracę także tą zdalną. Zapraszam Cię do mojego sklepu z grafikami, w którym znajdziesz różne planery, które możesz pobrać i wydrukować bez wychodzenia z domu. A oto niektóre z nich:

Sklep z grafikami do druku

1. Planer roczny – Dobry rok
2. Planer roczny – Ważne daty
3. Planer roczny – Roczne wydatki
4. Plan tygodnia z listą zadań
5. Plan tygodnia z listą zadań i posiłkami
6. Plan tygodnia z listą zadań, posiłkami i notatkami
7. Plan posiłków z listą zakupów
8. Habit tracker dobre nawyki w wersji różowej
9. Habit tracker dobre nawyki w klasycznej czerni

Planer lipiec 2020 - do druku za darmo
Planer lipiec 2020 - do druku za darmo
Planer lipiec 2020 - do druku za darmo

Planer lipiec 2020 w kolorze różowym

Planer lipiec 2020 w kolorze różowym

Podobają Ci się moje planery? Będzie mi bardzo miło, jeśli docenisz moją pracę i dołączysz do mnie na Instagramie albo polecisz mojego bloga swoim znajomym ❤

Chcesz zaplanować nadchodzące miesiące? Wybierz planery na cały rok 2020. Pobierz już teraz!

Pobieram do użytku prywatnego

Planer lipiec 2020 w kolorze czarnym

Planer lipiec 2020 w kolorze czarnym

Podobają Ci się moje planery? Będzie mi bardzo miło, jeśli docenisz moją pracę i dołączysz do mnie na Instagramie albo polecisz mojego bloga swoim znajomym ❤

Chcesz zaplanować nadchodzące miesiące? Wybierz planery na cały rok 2020. Pobierz już teraz!

Pobieram do użytku prywatnego

Jak można korzystać z miesięcznego planera?

– Miesięczny planer możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość. Moje projekty drukuję na drukarce Epson L310

– Miesięczne planery dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Miesięczne planery udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Planer lipiec 2020 - do druku za darmo

Miłego planowania!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 komentarze
Poprzedni
Hulajnoga Oxelo Mid 5 dla dzieci – czy warto kupić?
Planer lipiec 2020 – do druku za darmo