Planer do druku – sierpień 2017

Planer do druku na sierpień 2017 – pobierz i wydrukuj. Miesięczny planer z miejscem na ważne notatki, listą zadań do wydrukowania!

Lato mija mi zdecydowanie za szybko. W przeciwieństwie do zimowych miesięcy, które dłużą się niesamowicie. Nawet nie wiem kiedy mamy już połowę wakacji. Lato to dla mnie intensywny okres w pracy i w poza nią. Ładuję się pozytywną energią w ogrodzie, a pomiędzy obowiązkami staram się dogonić moje dziecko uciekające na rowerku biegowym. Uwielbiam ten mój mały wulkan energii. Co dzień zaskakuje mnie coraz bardziej i dostarcza dużo radości.

Planer na sierpień mam już cały wypełniony. Dzisiaj dzielę się nim z Wami, a od przyszłego miesiąca wracam do Was z regularnymi wpisami na blogu. Teraz regeneruję siły i odpoczywam, żey wrócić do Was z nowymi pomysłami.

Planer do druku – sierpień 2017

Planer do druku na sierpień 2017 przygotowałam dla Was tym razem w miętowej kolorystyce. Kolor ten często pojawia się na moim blogu i bardzo go lubicie. Układ pozostaje bez zmian. W planerze na sierpień nie zabrakło listy zadań, listy wydatków, czy miejsca na zapisanie ważnych rzeczy.

Mój zapełniony miętowy planer do druku na sierpień już wisi nad biurkiem. A Ty, który wybierasz?

Planer do druku - sierpień 2018

Planer do druku – sierpień 2017

» Pobierz i wydrukuj «

Zobacz również:

Kalendarz 2017 do druku na 12 miesięcy

Sprawdź również moje darmowe plakaty.

Miłego dnia!

Klaudia

Dodaj komentarz

No Comments Yet.

Previous
Makaron z kurkami w sosie serowym
Planer do druku – sierpień 2017