Planer do druku – sierpień 2017

Planer do druku na sierpień 2017 – pobierz i wydrukuj. Miesięczny planer z miejscem na ważne notatki, listą zadań do wydrukowania!

Lato mija mi zdecydowanie za szybko. W przeciwieństwie do zimowych miesięcy, które dłużą się niesamowicie. Nawet nie wiem kiedy mamy już połowę wakacji. Lato to dla mnie intensywny okres w pracy i w poza nią. Ładuję się pozytywną energią w ogrodzie, a pomiędzy obowiązkami staram się dogonić moje dziecko uciekające na rowerku biegowym. Uwielbiam ten mój mały wulkan energii. Co dzień zaskakuje mnie coraz bardziej i dostarcza dużo radości.

Planer na sierpień mam już cały wypełniony. Dzisiaj dzielę się nim z Wami, a od przyszłego miesiąca wracam do Was z regularnymi wpisami na blogu. Teraz regeneruję siły i odpoczywam, żey wrócić do Was z nowymi pomysłami.

Planer do druku – sierpień 2017

Planer do druku na sierpień 2017 przygotowałam dla Was tym razem w miętowej kolorystyce. Kolor ten często pojawia się na moim blogu i bardzo go lubicie. Układ pozostaje bez zmian. W planerze na sierpień nie zabrakło listy zadań, listy wydatków, czy miejsca na zapisanie ważnych rzeczy.

Mój zapełniony miętowy planer do druku na sierpień już wisi nad biurkiem. A Ty, który wybierasz?

Planer do druku - sierpień 2018

Planer do druku – sierpień 2017

» Pobierz i wydrukuj «


Zobacz również:

Kalendarz 2017 do druku na 12 miesięcy

Sprawdź również moje darmowe plakaty.

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Makaron z kurkami w sosie serowym
Planer do druku – sierpień 2017