Planer wrzesień 2021 – do druku za darmo

Darmowy planer wrzesień 2021 do druku. Pobierz bezpłatny planer do wydrukowania na wrzesień 2021. Miesięczny planer z listą zadań i ważnymi celami na wrzesień! Wybierz swój planer i wydrukuj!

Planer wrzesień 2021 – do druku za darmo

Wrzesień to dla mnie taki drugi początek roku. Wrzesień to dla mnie taki czas, w którym wiele się zmienia, a ja po wakacyjnej przerwie mam nową energię do działania.

W tym roku wrzesień to u nas całkowita rodzinna rewolucja. Dla starszego syna to pierwszy rok w szkole, dla młodszego w przedszkolu, a dla mnie po 7 latach to pierwszy taki czas, w którym będę mogła pracować kilka godzin w ciszy, spokoju i bez dzieci.

Na wrzesień przygotowałam dla Was planery, które pomogą Wam zaplanować cały rok szkolny – planer szkolny i planer nauczyciela, ale mam również dla Was mój miesięczny planer, bez którego wiele z Was nie wyobraża sobie kolejnego miesiąca.

Planer wrzesień 2021 – do druku za darmo
Planer wrzesień 2021 – do druku za darmo

Wydrukuj darmowy planer na wrzesień 2021

Kolejny darmowy planer przygotowałam dla Was w jesiennej kolorystyce. Mam nadzieję, ze taka będzie ta jesień – piękna, złota i ciepła. Cieszę się, że kolejny miesiąc chcesz rozplanować razem z moim planerem. Jak co miesiąc przygotowałam dla Was miesięczny planer w kolorze i w wersji czarno-białej. W każdym z plannerów znajdziesz czytelny kalendarz, listę zadań i dużo miejsca na uporządkowanie domowych i zawodowych obowiązków. Wybierz kolor dla siebie, pobierz, wydrukuj i zaplanuje nowy rok szkolny!

Masz ochotę na więcej planerów? Zobacz jakie planery do druku jeszcze dla Ciebie zaprojektowałam!

Pobierz również planery 2021 na cały rok!

Już teraz możecie również pobrać planery na cały rok 2021 W zestawie znajdziecie 12 miesięcznych planerów plus dodatki, które pomogą Wam rozplanować swoje życie zawodowe i prywatne. W paczcie otrzymacie również praktyczny plan tygodnia oraz plan roku. Stworzyłam dla Was planery w różnych wersjach i kolorach. W tym roku w moim sklepie znajdziecie nie tylko miesięczne planery, ale także tygodniowe planery na cały rok, roczny plan finansów czy planer ważnych dat.

Planery 2021 do druku!

Planery do druku
  1. Pastelowy kalendarz 2021
  2. Miesięczne planery 2021 z kalendarzem, listą zadań, miejscem na ważne sprawy i notatki
  3. Tygodniowe planery datowane na cały rok 2021
  4. Planer finansów w którym zaplanujesz roczne finanse
  5. Planery dzienne na każdy dzień tygodnia
  6. Planer tygodnia z listami zadań i posiłkami
  7. Pastelowe planery 2021 na cały rok + kalendarz i plan tygodnia

Planer wrzesień 2021 – kolorowy

Planer wrzesień 2021 - kolorowy

Podobają Ci się moje planery? Będzie mi bardzo miło, jeśli docenisz moją pracę i dołączysz do mnie na Instagramie albo polecisz mojego bloga swoim znajomym ❤

Chcesz zaplanować nadchodzące miesiące? Pobierz planery na rok 2021.

Pobieram do użytku prywatnego

Planer wrzesień 2021 – czarny

Planer wrzesień 2021 - czarny

Podobają Ci się moje planery? Będzie mi bardzo miło, jeśli docenisz moją pracę i dołączysz do mnie na Instagramie albo polecisz mojego bloga swoim znajomym ❤

Chcesz zaplanować nadchodzące miesiące? Pobierz planery na rok 2021.

Pobieram do użytku prywatnego

Jak można korzystać z miesięcznego planera?

– Miesięczny planer możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Miesięczne planery dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Miesięczne planery udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Miłego planowania!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 komentarze
Poprzedni
Planer nauczyciela 2021/22 do druku
Planer wrzesień 2021 – do druku za darmo