Planer do druku – marzec 2017

Planer do druku marzec 2017 to miesięczny planer z listą “to do” i z trzema miejscami na notatki. Planer, który pomoże się zorganizować każdej mamie i nie tylko. Na pewno ułatwi domową organizację i sprawi, że o niczym już nie zapomnimy.

Jakie jest dzisiaj dzień tygodnia? Zdarza Ci się, że nie umiesz odpowiedzieć na to pytanie. Mi zdarza się to bardzo często. Dni mijają tak szybko, że sama się dziwię, że już nadszedł koniec kolejnego tygodnia.

Wiele do zrobienia, a tylko jedna mama

Gdy zostałam mamą wiele rzeczy w moim życiu się zmieniło. Mniej istotne stało się to jaki mamy dzień, ważniejsze to co w tym dniu trzeba zrobić. Dni z dzieckiem często mijają tak szybko, że brakuje często czasu na wypicie ciepłej kawy. Kiedyś myślałam, że mama tylko opiekuje się cały dzień dzieckiem. Teraz wiem, że aż opiekuje się dzieckiem i załatwia jeszcze przy okazji tysiąc innych spraw. O których w natłoku obowiązków, przy kolkach, pobudkach co chwilę w nocy można po prostu zapomnieć.Jak to wszystko ogarnąć?

Na szczęście znalazłam jakiś czas temu sposób, który pomaga mi nieco organizować moje codzienne obowiązki, czyli opiekę nad dzieckiem, organizację domu i pracę zawodową. Sposób banalny w swej prostocie i dla mnie trochę powrót do przeszłości. Przez jakiś czas wszystko notowałam na komputerze i w telefonie, teraz bardziej zaczęłam doceniać słowo pisane na kartce papieru. Pomaga mi to w organizacji, a listy rzeczy do zrobienia, z których można odhaczać zrobione rzeczy stały się dla mnie prawdziwym “must have”. Taka zorganizowana mama się ze mnie zrobiła. Przynajmniej w teorii.

Zorganizowana mama

Karteczek z notatkami jednak przybywało i znów zaczął się z mojej organizacji robić mały chaos. W moim kalendarzu do druku na rok 2017 nie ma zbyt wiele miejsca na dodatkowe notatki. Szkoda mi go zapełnić po bokach notatkami. Pomyślałam, że stworzę z niego swoją wersję planera przede wszystkim dla siebie, ale też dla innych mam. Planera, który będzie nie tylko ładny graficznie, ale pomoże również w domowej organizacji. Tak żeby już o niczym nie zapomnieć.

Planer do druku na marzec 2017 przygotowałam w 2-ch wersjach kolorystycznych. Pierwsza pastelowo-szara to idealna propozycja dla osób lubiących pastelową kolorystykę, a przy okazji przypomina, że lada dzień dni staną się cieplejsze i pojawi się wiosna. Właśnie z wiosną pastele kojarzą mi się wyjątkowo. Druga wersja czarno-biała – łatwa w wydruku na każdej drukarce.

Planer powstał na bazie kalendarza do druku 2017, który znacie z mojego bloga. Nowością są zaznaczone ważniejsze święta, których nie było w kalendarzu. Dodatkowo pojawiła się na nim lista rzeczy do zrobienia (wraz z możliwością zaznaczenia zrobionych rzeczy) wraz z trzema dodatkowymi boksami na notatki: rachunki i wydatki, nie zapomnij, zadbaj o siebie.

Zaplanuj i zrób

Planer na marzec 2017 do druku to pierwszy z nowej serii moich wpisów na blogu, które będą wchodziły w akcję #zorganizowanamama. Postaram się przygotować dla Was mamy różne przydatne grafiki pomagające mamom w organizacji zarówno domu jak i wychowaniu dziecka. Takie, dzięki którym nie będziecie musiały ciągle się zastanawiać czy podałyście witaminę D, albo kiedy kolejne szczepienie.

Planer do druku będzie się pojawiać na blogu co miesiąc. Będę publikować w połowie miesiąca planer na kolejny miesiąc. Tak abyście zdążyły go pobrać i wszystko rozplanować.

Planer do druku - marzec 2017

Planer do druku - marzec 2017

Planer do druku - marzec 2017

Chcesz otrzymywać informację o nowych planerach na kolejne miesiące, darmowych plakatach i wpisach?
Polub lecibocian na Faceebok’u, Instagramie lub dołącz do newslettera.

Planer do druku – marzec 2017

» Pobierz i wydrukuj «


Zobacz również:

Kalendarz 2017 do druku na 12 miesięcy

Sprawdź również moje darmowe plakaty.

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

 • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
 • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 • Antonina
  22 lutego 2017

  Super planer! I to miejsce na rachunki i wydatki. Dla mnie bomba. Drukuję!

 • Mania
  22 lutego 2017

  Pastelowy róż to mój ulubiony kolor. Nie mogę nie wydrukować. Jest super!

 • Monia
  22 lutego 2017

  A będą takie w przyszłych miesiącach również ?

  • Klaudia
   22 lutego 2017

   Tak będzie się pojawiać na blogu co miesiąc. Myślę, że najlepiej żeby się pojawiał w połowie miesiąca – na kolejny miesiąc.

   • Monia
    23 lutego 2017

    To świetnie, wielkie dzięki.

 • Daria Serafin
  25 lutego 2017

  Świetnie zorganizowana przestrzeń + piękna szata graficzna = planer idealny 🙂 Dziękuję 🙂

 • Mania
  25 lutego 2017

  Bardzo podoba mi się ten planer. Prosty, czytelny i ładny. I dużo miejsca na notatki.

 • Kasia
  27 lutego 2017

  Genialne. Dzięki.

 • Basia | Smart Nest
  28 lutego 2017

  Ja wolę zdecydowanie plannery uniwersalne czyli np. na tydzień czy dwa bez konkretnych dni miesiąca, ale ten zdecydowanie mnie zauroczył 🙂 Drukuję i wypróbuje 🙂

Poprzedni
Plakaty z modlitwą Dziękuję Ci Boże + wiosenna chmurka
Planer do druku – marzec 2017