Planer październik 2023 do druku – darmowy planer

Darmowy planer październik 2023 do druku. Pobierz bezpłatny planer do wydrukowania na październik 2024. Miesięczny planer z listą zadań i ważnymi celami na październik! Wybierz swój planer i wydrukuj!

Planer październik 2023 do druku – darmowy planer

Jesień w tym roku rozpieszcza nas pogodą. Mamy już koniec września, a pogoda z oknem przypomina bardziej lato. Nie pamiętam już tak ciepłego września i jestem nim zachwycona. Mam nadzieję, że i październik zachwyci nas piękną złotą polską jesienią.

Ja jak zwykle przy końcówce roku jestem już myślami przy kalendarzach, planerach na kolejny rok. I mogę Wam to ogłosić, że planery 2024 do druku są już dostępne w moim sklepie. Jak co roku przygotowałam je w różnych wersjach. Oprócz miesięcznych planerów 2024 w zestawie znajdziecie również dodatkowe planery na wrzesień/grudzień 2023, więc kupując je dziś od razu możecie zacząć planowanie.

Jeśli chcesz zaplanować kilka miesięcy pobierz już teraz planer i kalendarze na cały rok 2023:

Planer październik 2023 do druku - darmowy planer
Planer październik 2023 do druku – darmowy planer

Wydrukuj darmowy planer na wrzesień 2023

Dziś mam dla Was dziewiąty już darmowy planer w tym roku. Moje planery znacie już od lat i jak co miesiąc i w tym znajdziecie czytelny kalendarz, listę zadań i dużo miejsca na uporządkowanie domowych i zawodowych obowiązków. Wybierz kolor dla siebie, pobierz, wydrukuj i zaplanuj maj. Każdy kolejny darmowy planer pojawia się na blogu w pod koniec miesiąca. Planera na październik możesz szukać na blogu w pod koniec września.

Nowość! Pobierz planery na rok 2024!

Już są! Planery 2024 do druku! Mam dla Was planery, z którymi zaplanujesz cały rok 2024. Znajdziecie w nich czytelne kalendarze z dużą ilością miejsca na notatki, listy zadań i dodatkowe boxy! Jak co roku mam dla Was Wasze ulubione planery i kalendarze i bestsellery z poprzednich lat, ale także zupełne nowości!

Wybierz zestawy miesięcznych planerów lub kalendarze na każdy miesiąc 2024 i zacznij planowanie już dziś. Wybierz swój ulubiony kalendarz lub planer i zaplanuj dobrze nadchodzący rok!

Pobierz planery 2024 do druku!

Planery 2023 do druku

Pobierz planery i kalendarze 2023:

1. Kalendarz 2023 Dobre Myśli do druku
2. Kalendarz 2023 Minimalistyczny
3. Planery pastelowe 2023 do druku
4. Planery klasyczne 2023 do druku
5. Planery 2023 do pobrania
6. Planery z kalendarzem 2023 do druku

Planer październik 2023 – kolorowy

Planer październik 2023 - kolorowy

Zaplanuj cały rok!
Nie czekaj na kolejny planer. Pobierz zestawy planerów i zaplanuj kilka miesięcy do przodu. Pobierz planery 2024 z dodatkowymi planerami na wrzesień-grudzień 2023 ❤

Pobieram do użytku prywatnego

Planer październik 2023 – czarny

Planer październik 2023 - czarny

Zaplanuj cały rok!
Nie czekaj na kolejny planer. Pobierz zestawy planerów i zaplanuj kilka miesięcy do przodu. Pobierz planery 2024 z dodatkowymi planerami na wrzesień-grudzień 2023 ❤

Pobieram do użytku prywatnego

Jak można korzystać z miesięcznego planera?

– Miesięczny planer możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Miesięczne planery dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Miesięczne planery udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Miłego planowania!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Książki z zadaniami dla malucha i starszaka
Planer październik 2023 do druku – darmowy planer