Numerki do kalendarza adwentowego

Czarno-białe numerki do kalendarza adwentowego idealne do przygotowania kalendarza adwentowego DIY – pobierz za darmo numerki do kalendarza adwentowego i wydrukuj!

Numerki do kalendarza adwentowego

Gdy ma się w domu trzylatka przygotowania do Świąt nabierają zupełnie innego charakteru. Wiele rzeczy możemy robić razem. W końcu świąteczne przygotowania mogą być w pełni rodzinne. Możemy razem stroić choinkę – to nic, że nie będzie wszystko powieszone idealnie i symetrycznie. Możemy robić razem pierniczki, może nie będą miały idealnych kształtów, a więcej mąki będzie na kuchennym dywanie niż w cieście, ale będą takie nasze. Fajny miesiąc przed nami. Fajny czas. Postaramy wykorzystać się go jak najlepiej.Wydrukuj numerki do kalendarza

Świąteczne odliczanie jak co roku będzie wyjątkowe dzięki kalendarzowi adwentowemu. Nie umiem doczekać się codziennego odkrywania kolejnych numerków zbliżających nas do gwiazdki. Kalendarz adwentowy tak na prawdę trudno sobie wyobrazić bez numerków. To z nimi co roku odliczamy dni do Świąt.

W tym roku również przygotowałam dla Was numerki do kalendarza adwentowego. Proste, klasyczne, czarno-białe idealnie pasujące praktycznie do każdego kalendarza adwentowego DIV. Możecie wykorzystać je na przeróżne sposoby. U nas spakowane drobiazgi zostaną zawieszone na gałązce ozdobionej świerkiem i delikatnymi lampkami. A Ty jak przygotujesz swój kalendarz adwentowy?

No to do dzieła! Pobierasz mój kalendarz? Koniecznie polub bociana na Facebooku żeby nie przegapić moich kolejnych kreatywnych pomysłów:

Jak wykorzystać numerki do kalendarza adwentowego?

Darmowe numerki do kalendarza adwentowego możesz pobrać klikając w link znajdujący się na dole wpisu. Na Twój dysk zostaną pobrane numerki gotowe do wydruku. Wydrukuj je i wykorzystaj je do przygotowania swojego kalendarza adwentowego.

Pamiętajcie, że uwielbiam podglądać jak korzystacie z moich grafik. Pochwalcie się jak moje numerki wykorzystaliście w swoich kalendarzach. Dodając zdjęcia w social mediach koniecznie oznaczcie mnie na zdjęciu @lecibocianpl lub dodajcie #lecibocianpl

Pamiętajcie również, że kalendarz jest darmowy, ale możecie wykorzystać go tylko do celów prywatnych. Nie wyrażam zgody na wykorzystanie do w celach komercyjnych, modyfikowania go czy rozpowszechnia. Szanujcie moją prace. Jeśli chcecie podzielić się nim z rodziną czy znajomymi podajcie im link do mojego bloga lub udostępnijcie na Facebooku, wtedy każdy z nich będzie mógł go pobrać dla siebie!

Zaskocz swoje dziecko niezwykłym listem od Mikołaja

Chcesz w te Święta zaskoczyć swoje dziecko? Mam dla Ciebie wyjątkowy pomysł. Co byś powiedziała na to żeby w tym roku Mikołaj napisał list dla Twojego dziecka? W tym roku Mikołaj może również zaskoczyć Twoje dziecko listem napisanym specjalnie dla niego lub niezwykłym wideo od Mikołaja.

Jeśli chcesz żeby Twoje dziecko też otrzymało list od Świętego Mikołaja daj znać Mikołajowi i jego elfom – możesz to zrobić tutaj:

Odbierz niezwykły list od Mikołaja dla Twojego dziecka ->

Numerki do kalendarza adwentowego

Numerki do kalendarza adwentowego

Numerki do kalendarza adwentowego do druku

Numerki do kalendarza adwentowego

Podobają Ci się moje świąteczne inspiracje? Będzie mi bardzo miło, jeśli docenisz moją pracę i dołączysz do mnie na Instagramie albo polecisz mnie swoim znajomym ❤ Zerknij również na moje inne świąteczne pomysły.

Pobieram do użytku prywatnego

Zasady korzystania z kalendarza są proste:

– Kalendarz możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować go na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Kalendarz dostosowany jest do wydruku w rozmiarze A4. Dostępny jest w formacie .jpg

– Kalendarz udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Zobacz moje inne świąteczne inspiracje:

A tutaj znajdziesz wszystkie moje: darmowe plakaty do druku.

Miłego dnia!

Klaudia

Leave a Reply

No Comments Yet.

Previous
Świąteczne plakaty z choinką do druku
Numerki do kalendarza adwentowego