Numerki do kalendarza adwentowego

Numerki do kalendarza adwentowego

Czarno-białe numerki do kalendarza adwentowego idealne do przygotowania kalendarza adwentowego DIY – pobierz za darmo i wydrukuj!

Coraz bliżej Święta

Gdy ma się w domu trzylatka przygotowania do Świąt nabierają zupełnie innego charakteru. Wiele rzeczy możemy robić razem. W końcu świąteczne przygotowania mogą być w pełni rodzinne. Możemy razem stroić choinkę – to nic, że nie będzie wszystko powieszone idealnie i symetrycznie. Możemy robić razem pierniczki, może nie będą miały idealnych kształtów, a więcej mąki będzie na kuchennym dywanie niż w cieście, ale będą takie nasze. Fajny miesiąc przed nami. Fajny czas. Postaramy wykorzystać się go jak najlepiej.Numerki do kalendarza adwentowego do druku

Świąteczne odliczanie jak co roku będzie wyjątkowe dzięki kalendarzowi adwentowemu. Nie umiem doczekać się codziennego odkrywania kolejnych numerków zbliżających nas do gwiazdki. Kalendarz adwentowy tak na prawdę trudno sobie wyobrazić bez numerków. To z nimi co roku odliczamy dni do Świąt.

W tym roku również przygotowałam dla Was numerki do kalendarza adwentowego. Proste, klasyczne, czarno-białe idealnie pasujące praktycznie do każdego kalendarza adwentowego DIV. Możecie wykorzystać je na przeróżne sposoby. U nas spakowane drobiazgi zostaną zawieszone na gałązce ozdobionej świerkiem i delikatnymi lampkami. A Ty jak przygotujesz swój kalendarz adwentowy?

No to do dzieła! Pobierasz mój kalendarz? Koniecznie polub bociana na Facebooku żeby nie przegapić moich kolejnych kreatywnych pomysłów:

Jak wykorzystać numerki do kalendarza adwentowego?

Darmowe numerki do kalendarza adwentowego możesz pobrać klikając w link znajdujący się na dole wpisu. Na Twój dysk zostaną pobrane numerki gotowe do wydruku. Wydrukuj je i wykorzystaj je do przygotowania swojego kalendarza adwentowego.

Pamiętajcie, że uwielbiam podglądać jak korzystacie z moich grafik. Pochwalcie się jak moje numerki wykorzystaliście w swoich kalendarzach. Dodając zdjęcia w social mediach koniecznie oznaczcie mnie na zdjęciu @lecibocian.pl lub dodajcie #lecibocianpl

Pamiętajcie również, że kalendarz jest darmowy, ale możecie wykorzystać go tylko do celów prywatnych. Nie wyrażam zgody na wykorzystanie do w celach komercyjnych, modyfikowania go czy rozpowszechnia. Szanujcie moją prace. Jeśli chcecie podzielić się nim z rodziną czy znajomymi podajcie im link do mojego bloga lub udostępnijcie na Facebooku, wtedy każdy z nich będzie mógł go pobrać dla siebie!

Nie zapomnij o Mikołaju

A czy Twoje dziecko napisało już list do Świętego Mikołaja? Pamiętaj, że przygotowałam 2 wersje listów, które możesz pobrać na blogu. List do Mikołaja z możliwością narysowania prezentu znajdziesz tu, a klasyczną wersję listu dla chłopca i dziewczynki tu. A wiesz, że i Mikołaj pisze listy może napisać taki również do Twojego dziecka – zerknij tu.

Numerki do kalendarza adwentowego

Numerki do kalendarza adwentowego

Numerki do kalendarza adwentowego do druku

Numerki do kalendarza adwentowego
Pobieram do użytku prywatnego

Zasady korzystania z kalendarza są proste:

– Kalendarz możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować go na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Kalendarz dostosowany jest do wydruku w rozmiarze A4. Dostępny jest w formacie .jpg

– Kalendarz udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Zobacz moje inne świąteczne inspiracje:

A tutaj znajdziesz wszystkie moje: darmowe plakaty do druku.

Miłego dnia!

Klaudia

o Autorze

Klaudia

Mama dwójki chłopców: szalonego 4 latka i rocznego malucha. Mama grafik. Lubię ładne rzeczy i dobry design.

Dodaj komentarz