Powiadomienie o narodzinach dziecka w formie zdjęcia

Gdy rodzi się dziecko – urywają się telefony, dostajemy morze SMS’ów. Na Facebook’u wciąż pojawiają się te same pytania:  ile waży i mierzy, ile dostał punktów, o której się urodził, do kogo podobny, chłopczyk czy dziewczynka?

Zazwyczaj to tata pełni role „powiadamiacza i ogłaszacza” radosnej nowiny. Dumnie odpowiada na wszystkie pytania, bo to jest jeszcze ten moment kiedy pamięta wszystkie odpowiedzi (oby tak również było za parę lat). Znajomi i rodzina nie są jednak zazwyczaj usatysfakcjonowani samymi informacjami, czekają na zdjęcie naszego maleństwa. Najbliższa rodzina i przyjaciele raczej nie wytrzymają długo w niepewności i otrzymają zdjęcia wprost z porodówki. Dalszej rodzinie i znajomym możemy przekazać informację o narodzinach naszego dziecka w bardziej kreatywny sposób.A gdyby tak połączyć zdjęcie i najważniejsze informacje o nowym członku naszej rodziny i stworzyć zdjęciową metryczkę naszego dziecka. Taki kolaż zdjęcia i odpowiedzi na pytania, które nurtują wszystkich po urodzeniu maleństwa. Takie zdjęcie będzie nie tylko idealnym pomysłem na podzielenie się radosną informacja o powiększeniu rodziny, ale również będzie pamiątką na przyszłość. Na takich zdjęciach pojawiają się zwykle: data urodzenia, waga, wzrost i imię.

Teraz żałuję, że mój syn nie ma takiej pamiątki. Mam jednak dla Was garść inspiracji z Pinterest na wyjątkowe zdjęcia noworodka, które może być fajnym pomysłem na powiadomienie o narodzinach dziecka. Jeśli planujecie zrobić takie zdjęcia po urodzeniu dziecka, warto wcześniej skompletować rzeczy, które później wykorzystacie.

Co sądzicie o takich zdjęciach?

kwellsphotography.blogspot.com
kwellsphotography.blogspot.com
pinterest.com
pinterest.com
pinterest.com
pinterest.com
jewel-images.com
jewel-images.com
etudesnaissances.com
etudesnaissances.com
pinterest.com
pinterest.com
byrosenhoff.com
byrosenhoff.com
sacramentostreet.com
sacramentostreet.com
thenaulus.blogspot.com
thenaulus.blogspot.com
etsy.com
etsy.com
etsy.com
etsy.com

Co sądzicie o takich zdjęciach? Czy jest to fajny pomysł na powiadomienie o narodzinach dziecka czy po prostu fajny pomysł na uchwycenie najważniejszych informacji związanych z narodzinami dziecka?

Bądź na bieżąco!

 • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
 • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 komentarze
 • mrude
  5 sierpnia 2016

  Genialny pomysł 🙂 Nie wiem czy na powiadomienie ale na zdjęcie zdecydowanie 🙂

  • Klaudia
   5 sierpnia 2016

   Można te zdjęcia wykorzystać na różne sposoby, ale są na prawdę pomysłowe! 🙂

Poprzedni
Wyniki konkursu: Wygraj śliniak i kubek
Powiadomienie o narodzinach dziecka w formie zdjęcia