Książeczka pełna radości, czyli 365 sposobów na miły dzień

Książeczka pełna radości to wyjątkowa książka dla dzieci stworzona w formie kalendarza. Nie do końca jest to książeczka, a raczej gruba księga, w której znajdziecie 365 sposobów na miły dzień.

Książeczka pełna radości

Są to małe rzeczy, przyjemności i aktywności na każdy dzień w roku, które pokazują dziecku, że ma wokół siebie mnóstwo drobnych rzeczy, które mogą sprawić, że będzie szczęśliwy. Każda kolejna strona odkrywa przed nami nowy pomysł na dobry dzień. Te pomysły pozwalają doceniać to co mamy i cieszyć się z drobiazgów. Pomagają odkrywać drobne przyjemności, uczyć się uważności i pomagania innym.

Znajdziesz tu prawie 400 sposobów na to jak wyrazić radość każdego dnia i odkrywać, że proste rzeczy mogą dać nam dużo pozytywnej energii. Aktywności związane są z porami roku, świętami i tradycjami. Odkryjesz z nią, że łapanie łatków śniegu, zrobienie czegoś miłego, pływanie, czy turlanie się z pagórka może przynieść Ci dużo pozytywnych emocji.

365 sposobów na miły dzień

Sama książka jest przepiękne wydana. Ma twardą okładkę, piękny papier i zachwycające ilustracje. Będzie pięknym pomysłem na prezent i pomysłem na wspólne spędzanie wartościowego czasu, bo odkrywać małe przyjemności możemy całą rodziną.

Możesz kupić ją tutaj: Książeczka pełna radości

Miłego dnia!

Klaudia

Pomocny tekst?
Polub go lub poleć innym!

Daj znać co o nim myślisz. Dodaj poniżej swój komentarz.
Dziękuję! ♥

Wpis powstał we współpracy z wydawnictwem Kropka. Wpis zawiera linki afiliacyjne.

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Świąteczne dekoracje w mojej kuchni
Książeczka pełna radości, czyli 365 sposobów na miły dzień