Świecące biurko do rysowania i zabawy

Sezon prezentowy trwa w pełni. Codziennie zasypujecie mnie pytania o fajne pomysły na świąteczne prezenty na gwiazdkę i Mikołajki dla dzieci. Nasz dom w listopadzie zasypują kolejne paczki z dziecięcymi zabawkami. Sprawdzam, szukam i wybieram dla Was te najlepsze rzeczy, które będą fajne dla dzieci.

Świecące biurko do rysowania i zabawy

Pokazywałam Wam niedawno świecącą tablicę Led do rysowania. Dziś mam dla Was cały stolik, na którym nie tylko można rysować, ale również grać w różne gry i po prostu bawić się.

Ten magiczny stolik ma dwa odwracalne blaty. z Jednej strony znajdziecie świecącą tablicę LED, na której dziecko może tworzyć swoje dzieła sztuki. Dzięki kolorowym markerom fluorescencyjnym podświetlony obrazek mieni się na różne kolory. Wygląda to naprawdę super! Z drugiej strony znajdziecie klasyczny bat, na którym dziecko może rozwiązywać gry, bawić się, układać czy nawet jeść. W zestawie znajdziecie różne gry edukacyjne, które uczą logicznego myślenia, pierwszych słów i liczb. W zestawie znajdziecie również mały stołeczek. Bardzo fajny zestaw dla przedszkolaka!

Biurko małego przedszkolaka możesz kupić tutaj.

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Pomocny tekst?
Polub go lub poleć innym!

Daj znać co o nim myślisz. Dodaj poniżej swój komentarz.
Dziękuję! ♥

Wpis powstał we współpracy z Dante

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Mikołajkowe prezenty dla dzieci – co fajnego kupić?
Świecące biurko do rysowania i zabawy