Tor kulkowy dla dzieci, w którym ścigają się kulki!

Nasza kolekcja torów kulkowych powiększyła się o kolejną nowość. Mamy przeróżne kulodromy dla dzieci, ale ten jest zupełnie inny niż poprzednie. Tor kulkowy dla dzieci Skyrail League daje możliwość budowania torów na różne sposoby, ale nie tylko! Można budować dwa równoległe tory i organizować wyścigi kulek!

Nie muszę Was chyba przekonywać, że tory kulkowe to zawsze dobry pomysł na zabawę. Moi chłopcy nie bawią się nimi non stop, ale bardzo chętnie do nich wracają. Tory kulkowe to rozwijająca i kreatywna zabawa. Można je budować zgodnie z instrukcją, ale także tworzyć swoje własne konstrukcje. Nie zawsze prosto jest zbudować tor po którym kulki będą idealnie zjeżdżać, więc wymaga to logicznego myślenia i nie raz kombinowania na różne sposoby.

W torze kulkowym Skyrail League znajdziecie aż 166 różnych elementów, z których można zbudować nawet 7,5 metrowy tor. Można z niego zbudować dwa równoległe tory, na którym kulki muszą pokonać pętle, skoki i zakręty. Dwie kulki mogą wtedy równocześnie wyruszyć na wyścig co daje zupełnie inne możliwości zabawy. Moi chłopcy sprawdzają, która ze wszystkich kulek będzie najszybsza.

W tym torze znajdziecie już bardziej zaawansowane elementy, które wprowadzą dzieci w świat fizyki. Kulkowe wyścigi pokażą jak działa grawitacja, siła odśrodkowa i prędkość. Elementy łatwo się ze sobą łączą. Czasami potrzeba więcej siły lub pomocy dorosłego żeby rozłączyć niektóre elementy. To zestaw stworzony dla dzieci od 7 roku życia i dla takich go właśnie polecam!

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Pomocny tekst?
Polub go lub poleć innym!

Daj znać co o nim myślisz. Dodaj poniżej swój komentarz.
Dziękuję! ♥

Wpis powstał we współpracy z Dante. Wpis zawiera linki afiliacyjne.

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Ile kosztuje polisa na życie i od czego zależy jej cena?
Tor kulkowy dla dzieci, w którym ścigają się kulki!