Kalendarz Świąt Nietypowych 2023/2024 do druku

Kalendarz Świąt Nietypowych na cały rok szkolny 2023/204 do druku. Odkryj zabawne i niezwykłe święta, których nie znajdziesz w klasycznym kalendarzu.

Kalendarz Świąt Nietypowych 2023/2024

Uwielbiam tworzyć dla Was Kalendarz Świąt Nietypowych. Wiem, że co roku dostarcza on Wam dużo pomysłów i inspiracji na zajęcia z dziećmi i kreatywne zabawy. Takie kalendarz jest idealną propozycją dla nauczycieli szkół i przedszkoli, pedagogów, ale także rodziców. Znajdziecie w nim najciekawsze święta nietypowe, które mogą być ciekawą inspiracją do kreatywnych zabaw w szkole, przedszkolu i żłobku.

Nietypowe Święta w przedszkolu i szkole

Stworzenie go to co roku dużo pracy i reserch’u, bo święta nietypowe nie zawsze co roku przypadają tego samego dnia. Wśród mnóstwa takich świąt wybrałam dla Was te, które moim zdaniem są najciekawsze, ale też te bez których nie można sobie wyobrazić takiego kalendarza i które są chyba już takim klasykiem jak dzień strażaka, dzień kosmosu czy dzień ziemi.

Kalendarz składa się z 12 kart. Znajdziecie w nim wszystkie miesiące zbliżającego się roku szkolnego. Zaczyna się od września 2023, kończy sierpień 2024. Nazwa każdego miesiąca ozdobiona jest kolorowymi grafikami, które nawiązują do pór roku lub popularnych świąt w tym miesiącu. W Kalendarzu Świąt Nietypowych 2023/2024 znajdziecie najciekawsze święta nietypowe, ale także popularne święta takie jak Wielkanoc, czy Boże Narodzenie.

Pobierz kalendarz świąt nietypowych 2023/2024

Przygotowałam dla Ciebie Kalendarz Świąt Nietypowych w dwóch wersjach. W pierwszej znajdziesz klasyczny kalendarz, a w drugiej kalendarz ze świętami i miejscem urodziny.

Kalendarz Świąt Nietypowych 2023/2024 do druku
Kalendarz Świąt Nietypowych 2023/2024 do druku

Pobierz kalendarz świąt nietypowych 2023/2024 do druku

Kalendarz Świąt Nietypowych do druku

Miłego dnia!

Klaudia

Pomocny tekst?
Polub go lub poleć innym!

Daj znać co o nim myślisz. Dodaj poniżej swój komentarz.
Dziękuję! ♥

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Tor kulkowy dla dzieci, w którym ścigają się kulki!
Kalendarz Świąt Nietypowych 2023/2024 do druku