Zakładki do książek do druku

Jeśli lubisz książki to mam dla Ciebie coś specjalnego. Zakładki do książek do druku to pierwsza seria zakładek do pobrania na moim blogu. 4 zakładki czarno-białe i kolorowe, które umilą czytanie książek. Pobierz za darmo i wydrukuj!

Zaczęłam czytać książki. W końcu! Nie, nie absolutnie nie czytam ich pierwszy raz. Już Ci wszystko tłumaczę! Książki lubiłam czytać od zawsze. Z niejedną książką przepadłam na całą noc, bo tak ciężko było ją odłożyć przed przeczytaniem do końca.

Czas na książkę, czyli godzina dla mamy

Dużo książek czytałam w ciąży, ale odkąd zostałam mamą w rękach miałam praktycznie tylko książki dla dzieci. Brakowało mi tej chwili dla siebie tylko z książką w ręku. Zamówiłam kilka książek i zaczęłam znowu czytać. Chyba nic tak nie relaksuje po całodziennych obowiązkach i gonitwie za dzieckiem jak książka. Z książką można odnaleźć czas dla siebie. Spróbujcie wygospodarować tylko dla siebie czas, jeśli nie uda Wam się co dziennie to przynajmniej kilka razy w tygodniu, taka godzina tylko dla mamy.Zakładki do książek

Teraz rzadko zdarza mi się czytać książkę przez cały wieczór czytając ją od początku do końca. Do dobrej książki potrzebna jest ładna zakładka dla książki. Zakładki w moim domu gubią się zawsze niczym skarpetki w pralce. Tak jak ciągle nie wiem czy moja pralka zjada skarpetki, tak nie rozwikłałam jeszcze sprawy wiecznie znikających zakładek do książek. Postanowiłam, że sama je zrobię.

I tak powstały moje pierwsze zakładki dla książek, którymi postanowiłam się podzielić również z Wami. Zakładki doskonale sprawdzą się do książek dla mamy i dla dziecka.

Przygotowałam 4 zakładki: 2 w pastelowych kolorach i 2 czarno-białe. Zakładki mona pobrać i wydrukować za darmo. Najlepiej wydrukujcie je na sztywniejszym papierze o wyższej gramaturze.

Co sądzicie o moich zakładkach? Poniżej kilka moich książkowych propozycji dla kobiet (wraz z linkami afiliacyjnymi), a Wy jakie książki mi polecicie?

Książki dla mamy – moje typy

 

Książki dla mamy

Kilka moich propozycji do poczytania:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6

Zakładki do książek do druku

Zakładki do książek do druku

Zakładki do książek do druku

» Pobierz i wydrukuj «

Miłego dnia!

Klaudia

Previous
Kasza manna na mleku
Zakładki do książek do druku