Jesienne prace plastyczne dla dzieci – Jeż

Jesienne prace plastyczne dla dzieci. Mam dla Was wycinankę dla dzieci z jeżem, która jest nie tylko nauką wycinania, ale również fajną jesienną pracą plastyczną.

Jesienne prace plastyczne dla dzieci

Mój młodszy syn wraz z nadejściem jesieni poczuł w sobie kreatywną duszę. Z dnia na dzień polubił zabawy plasteliną i wyklejanie. Ma ochotę przyklejać klejem wszystko co możliwe. Ma niecałe 2,5 roku, więc kombinuję i wymyślam takie jesienne zabawy, które nie są dla niego za trudne i może je zrobić samodzielnie. W tym tygodniu miałam w domu prawdziwe domowe przedszkole, bo starszy syn się rozchorował, ale dzięki temu mogłam z dumą podglądać jak Ci moi chłopcy razem wyklejają, przyklejają i tworzą swoje małe dzieła sztuki. Każdy tak jak umie i jak potrafi. Młodszy podgląda co robi jego starszy brat i próbuje robić to samo. Jesień to niezwykle wdzięczna pora roku na kreatywne zabawy w domu. Liście to bardzo wdzięczny motyw, z którym łatwo wymyślić kolejne zabawy.

Wycinanka z jeżem

Jedną z z jesiennych zabaw, które dla nich przygotowałam była jesienna praca plastyczna z jeżem. Jeża dobrze już znacie. Jest jednym z bohaterów moich jesiennych kart pracy i jesiennych wyklejanek. Tym razem razem z moimi chłopakami przyklejaliśmy na niego kolorowe jesienne listki.

To bardzo fajny pomysł na jesienną zabawę dla malucha i starszaka. Młodsze dziecko może samodzielnie przyklejać listki. To jaką stworzy kompozycję będzie zależało do jego wyobraźni i oczywiście umiejętności, ale nawet maluch może przykleić listki tak jak potrafi. Dla starszaka ta zabaw z jeżem może być również fajną nauką wycinania.

Nauka wycinania i przyklejania

Do tej jesiennej pracy plastycznej potrzebne będą kreatywne szablony, które możesz pobrać na dole tego wpisu, a także klej i nożyczki.

Wydrukuj szablon, wytnij wszystkie jego elementy. Za pomocą kleju przyklej listki na jesiennym jeżu. Koniecznie pochwal się Instagramie jakie jeżyki stworzyliście z dziećmi. Więcej pomysłów na jesienne prace plastyczne znajdziesz tutaj, a jeśli Twoje dzieci lubią wycinanie to zerknij na mój zestaw 22 kart z zabawami do wycinania. Miłej zabawy! ❤

Jesienne prace plastyczne dla dzieci - Jeż
Jesienne prace plastyczne dla dzieci - Jeż
Jesienne prace plastyczne dla dzieci - Jeż
Jesienne prace plastyczne dla dzieci - Jeż

Jesienna praca plastyczna z jeżem

Jesienna praca plastyczna z jeżem

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Dołącz do mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z dziećmi ❤

Pobieram do użytku prywatnego

Pobierz i wydrukuj jesienne zadania dla dzieci!Masz ochotę na więcej kreatywnej zabawy? Wydrukuj moje jesienne zadania dla przedszkolaków, które są pomysłem na długą zabawę! Na kartach znajdziesz jesienne zadania do wyklejania, rysowania, liczenia, rozwiązywania i wycinania. Letnie zestawy to nie tylko fajny pomysł na kreatywną zabawę, ale również nauka kolorów, liczenia, wycinania.


Możesz je wydrukować bez wychodzenia z domu. Tyle razy ile tego potrzebujesz! W zestawach znajdziesz jesienne motywy i mnóstwo pomysłów na zabawę! Poznaj jesienne zestawy. Mam dla Ciebie jesienne zadania, jesienne wyklejanki i jesienną matematykę.

Jesień karty pracy do druku

Jak można korzystać z moich kreatywnych grafik?

– Szablon możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Szablon dostosowany jest do wydruku w rozmiarze A4. Zapisany jest w formacie .jpg

– Szablon udostępniam do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Jesienne prace plastyczne dla dzieci - Jeż

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku – dodaję tam linki do nowych wpisów i swoje przemyślenia,
  • dołącz do grupy Kreatywna Kwarantanna i poznaj pomysły na zabawę z dziećmi w domu

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię  skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych wpisów! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Książki dla przedszkolaka- najciekawsze nowości dla kilkulatków
Jesienne prace plastyczne dla dzieci – Jeż