Abecadło pod lupą – niezwykła książka dla dzieci

Abecadło pod lupą to książka dla dzieci, która uczy liter w niezwykły sposób. Pomysłowa książka dla dzieci, która zaskakuje już od pierwszej strony. To fajna książka dla dzieci do nauki liter i czytania. Dawno nie widziałam tak oryginalnego pomysłu na książkę!

Abecadło pod lupą – recenzja książki dla dzieci

Rynek wydawniczy mocno się zmienił w ostatnich latach. Książki zaskakują już nie tylko pięknymi ilustracjami czy świetnym tekstem. Książki mają sobie często coś więcej.

Książka, którą mam dziś dla Was mnie zaskoczyła bardzo. Powiem Wam szczerze, ze dawno nie widziałam tak oryginalnego pomysłu na książkę dla kilkuletnich dzieci. Ta książka udowadnia, że czytanie może być również świetną zabawą. Kreatywności w niej nie brakuje, dobrej zabawy też, a przy tym wszystkim dzieci mogą poznać litery, bo przecież najlepsza nauka dla dzieci to ta poprzez zabawę.

Abecadło po lupą – fajna książka dla dzieci

Abecadło pod lupą to wielka wyprawa w świat liter. To książka w formie wyszukiwanki (polecam Wam również taką wyszukiwankę), która podczas zabawę uczy liter. Każda strona odkrywa jedną z liter alfabetu. Litera zakrywa całą stronę i na pierwszy rzut oka widnieją na niej nieczytelne kształty. Z pomocą lupy, którą otrzymujemy razem z książką tą literę odkrywamy na nowo i odnajdujemy w wielkiej literze wiele zabawnych ilustracji tematycznie powiązanych z daną literą. Wszystkie zabawne obrazki ukryte na literze znajdziemy na karcie obok. Możemy je wyszukiwać, albo opowiadać o nich niezwykłe historie. My z Filipem szukaliśmy ich na zmianę. Wybierając dla siebie wzajemnie elementy do odszukania.

Abecadło pod lupą, książka pełna liter i humoru

W książkę nie brakuje humoru. Jest to chyba jedna z bardziej zabawnych książek, która nauczy dzieci liter. Obrazki są bardzo kreatywne i pomysłowe. Na literce A znajdziemy amebę skręcającą agrafkę, aligatora z alergią czy abażur azaliowy. W literce L możemy odszukać leniwca na linijce z lubczykiem, las limb pod lupą, czy lwa z lornetką. Literka W skrywa w sobie wydmę waniliową, warana z warkoczem czy wieloryba w wazonie. Nie brakuje również klasycznych ilustracji takich jak auto, gwiazda czy cytryna.

Abecadło pod lupą, czy warto kupić?

Jeśli szukasz fajnej książki dla dziecka w wieku 3-5 lat to jest to świetna propozycja, która łączy w sobie naukę i zabawę. Ciekawa forma zachęci dziecko po odkrywania, wyszukiwania i poznawania. Ja jestem nią zachwycona, mój syn też. My już ją mamy, a Ty możesz ją kupić tutaj. A tu możesz sprawdzić, gdzie aktualnie kupisz ją najtaniej.

Na moim blogu znajdziesz dużo różnych propozycji na fajne książki dla dzieci. Prezentuję tylko te książki, które polubiłam ja, a przede wszystkim moje dzieci. Wszystkie książkowe wpisy znajdziesz tutaj – książki dla dzieci. Wiele książek pokazuję również na moim Instagramie w formie filmów i wpisów. Będzie mi bardzo miło mnie zaobserwujesz Instagramie. Nie ominą Cię wtedy ciekawe propozycje książkowe. Zapraszam Cię serdecznie! ❤

Abecadło po lupą - recenzja i zdjęcia książki dla dzieci
Abecadło po lupą – recenzja i zdjęcia książki dla dzieci
Abecadło po lupą - recenzja i zdjęcia książki dla dzieci
Abecadło po lupą - recenzja i zdjęcia książki dla dzieci
Abecadło po lupą - recenzja i zdjęcia książki dla dzieci
Abecadło po lupą – recenzja i zdjęcia książki dla dzieci
Abecadło po lupą - fajna książka dla dzieci
Abecadło po lupą to fajna książka dla dzieci ucząca liter
Abecadło po lupą - fajna książka dla dzieci
Abecadło po lupą - książka do nauki liter
Abecadło po lupą - książka do nauki liter
Abecadło po lupą zaciekawi nawet ciekawskiego malucha
Abecadło po lupą zaciekawi nawet ciekawskiego malucha

Miłego czytania!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Planer grudzień 2019 – do pobrania i wydrukowania
Abecadło pod lupą – niezwykła książka dla dzieci