Basia, Franek – chorowanie i humory

Dziś mam dla Was dwie nowości z serii Basia, Franek. To seria książek stworzonych z myślą o najmłodszych czytelnikach, których bohaterami jest Basia i jej młodszy brat Franek.

Pewnie większość z Was kojarzy Basię i jej zwariowane przygody. Basia, Franek to seria kartonowych książeczek stworzonych z myślą o najmłodszych czytelnikach. Basia jest starszą siostrą Franka. To ona pokazuje mu świat, razem poznają zwierzęta, kolory czy pojazdy. Razem przeżywają dobre i złe chwile. Doświadczają pozytywnych emocji i trudnych momentów. W serii ukazały się dwie nowości: Basia Franek i humory oraz Basia Franek i chorowanie. Obie bardzo na czasie zwłaszcza, że mamy za sobą rozpoczęcie nowego roku szkolnego, które zwykle jest początkiem chorób, ale też emocji związanych z adaptacją i zmianami.

Basia, Franek i chorowanie

W tej części Franka dopada przeziębienie. W tej książce nie znajdziecie jednak relacji z wizyty u lekarza, co często jest pokazane w tego typu książkach. Odkryjecie jak czuje się Franek w domu, co mu przeszkadza w chorobie, co sprawia, ze czuje się lepiej i jak starsza siostra stara się mu przetrwać chorobę.

Książkę Basia, Franek i chorowanie możesz kupić tutaj.

Basia, Franek i humory

Franek budzi się i woła swoją starszą siostrę. Basi nie ma jednak w domu. Jest u kuzynki. Z tego powodu Franka dopada zły humor i trudno go rozweselić. Nie smakuje mu ulubione śniadanie, ulubiona zabawa nie jest taka fajna, gdy nie można w nią pobawić się z Basią. Zły humor odchodzi, gdy do domu wraca Basia ze specjalnym rysunkiem dla młodszego brata.

Książkę Basia, Franek i humory możesz kupić tutaj.

Miłego dnia!

Klaudia

Pomocny tekst?
Polub go lub poleć innym!

Daj znać co o nim myślisz. Dodaj poniżej swój komentarz.
Dziękuję! ♥

Wpis powstał we współpracy z Harperkids

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Najlepsze prezenty dla dziewczynki – 6 pewniaków
Basia, Franek – chorowanie i humory