Bing – książki dla dzieci z przygodami Binga

Króliczek Bing – poznaj książki dla dzieci z przygodami Binga. Poznaj wyjątkowe książki dla dzieci z bohaterem lubianej przez maluchy bajki. Poznaj przygody Binga, Souli i Pando!

Bing był ulubioną bajką mojego Filipa. Niestety, gdy był mały w sklepach nie było żadnych zabawek, ani książek związanych z tą bajką. Zdobycie czegokolwiek graniczyło z cudem. Bardzo żałuję, bo wiem, że takie książki, które mam dla Was dziś byłyby dla niego hitem! Igor w tej bajce ma innego ulubieńca. Jak na wielkiego fana Pand uwielbia Pando! Ja bardzo lubię tą bajkę, bo jest spokojna i życiowa. Pojawia się w niej wiele sytuacji, które przeżywają dzieci w wieku przedszkolnym i podpowiada im jak w gorszych momentach można sobie poradzić.

Książki dla dzieci z przygodami Binga!
Książki dla dzieci z przygodami Binga!

Książki dla dzieci z przygodami Binga!

Pytacie często mnie jak przekonać dzieci do czytania książek. Książki o ulubionych bohaterach to jeden z tych sposobów. Jeśli dzieci lubią Binga możecie czytać o nim książki, jeśli uwielbiają traktory wybierajcie książki, w których się one pojawiają. Mam dla Was dwie książeczki o Bingu!

Bing – bajki 5 minut przed snem

To zdecydowanie nasz faworyt. W książce znajdziecie sześć opowieści o przygodach Binga i jego przyjaciół. Są to historie, które znacie z bajki Binga. Na każdej stronie są duże ilustracje i niewiele tekstu. To faktycznie doskonałe bajki do czytania z dzieckiem przed snem. W ciągu tygodnia przeczytaliśmy ją z Igorem już kilkukrotnie, a to chyba najlepsza rekomendacja.

Książkę możesz kupić tutaj.

Bing – czytajmy razem

W tej książce znajdziecie 5 przygód Binga. Ich tematyka związana jest z sytuacjami, które dzieją się w ciągu dnia u każdego malucha. Poruszane są tu takie tematy jak nauka ubierania, wieczorne zasypianie czy przekąski, za którymi mały króliczek nie przepada. Maluchy poznając przygody Binga widzą, że nie zawsze wszystko od razu mu się udaje. Niektóre wymagają nauki, inne nieco więcej cierpliwości, bo nie zawsze wszystko wygląda tak jak sobie zaplanujemy. Znajdziecie tu sporo porad jak radzić sobie z emocjami dziecka, ale również dzieci nauczą się kolorów czy rozpoznawania przedmiotów. Seria zachęca również do pierwszych prób samodzielnego czytania. W książce jest niewiele tekstu i dużo wyrazów dźwiękonaśladowczych, które są fajne do nauki czytania i poznawania liter.

Książkę możesz kupić tutaj.

Miłego dnia!

Klaudia

Pomocny tekst?
Polub go lub poleć innym!

Daj znać co o nim myślisz. Dodaj poniżej swój komentarz.
Dziękuję! ♥

Wpis powstał we współpracy z wydawnictwem HarperKids

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Komiksy dla dzieci – 5 fajnych nowości
Bing – książki dla dzieci z przygodami Binga